Trwa ładowanie...
Przejdź na

Damięcki rozczarowany społeczeństwem: "Bardzo mi żal ludzi uwikłanych w przesuwanie obrazków w smartfonach"

57
Podziel się:

Też macie takie spostrzeżenia?

Grzegorz Damięcki swoje medialne pięć minut przeżył dzięki głównej roli w Podatku od miłości, którą stacja TVN promowała do granic nachalności. Aktor w najnowszym wywiadzie wyznał, że niechętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach. Damięcki unika również mediów społecznościowych, ponieważ uważa, że pochłaniają ceny czas i wymagają zdradzania zbyt wielu szczegółów z prywatnego życia. Gwiazdor wyznał, że z żalem obserwuje na ulicy ludzi zapatrzonych w swoje smartfony.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(57)
gość
4 lata temu
Genialny aktor! Osiągnął mistrzostwo latami szlifując talent w teatrze. To jak jest magnetyczny pokazał w Belfrze, gdzie przyćmił, niee - zmiótł ! tytułową, główną postać graną przez Sthura. Jest najlepszy! Reżyserz napiszcie mu role, na które zasługuje.
sofia
4 lata temu
nic dodać nic ująć
gość
4 lata temu
oczywiście ma rację ! s***e siedzą na instragramach zamiast zając sie domem ! wyrosło pokolenie durnych kobiet i mężczyzn
gość
4 lata temu
Racja
gość
4 lata temu
niestety technologia nas gubi, społeczeństwa będą coraz durniejsze, bo promuje się chory styl życia... jak tylko zaczęto promować rodzinę Kardashian, tak diametralnie poziom wszystkiego spadł mocno w dół, nie wiem czy zauważyliście. To tak jakby one otworzyły erę tępaków bez ambicji i chorobliwych leni, na dodatek roszczeniowych i próżnych do granic możliwości... Teraz pełno takich ludzi, którzy promują to samo co one. Nazywa się ich influencerami, blogerami i ch wie czym jeszcze... Najgorsze, że ich głos w mediach w połączeniu z ogłupiającymi programami typu Szkoła albo Damy czy Wieśniaczki (gdzie przekaz jest jeden: dawaj jak dama to nie będziesz wieśniaczką) po prostu demoralizuje i promuje antywartości. Niedługo te najnowsze pokolenia będą pozbawionymi empatii i wrażliwości, bezmózgowcami bez wiedzy, obycia i zainteresowań. Wystarczy im smartfon i to co powiedzą ich guru o iq 70...
Najnowsze komentarze (57)
gość
4 lata temu
to powinno być hasło przyklejone na murach
gość
4 lata temu
Grzegorz, weź tak do mnie mów!
Erazm
4 lata temu
Siedzę sobie w bufecie z koleżanką w nowej pracy. Próbuję zagadywać na różne tematy, bo rozmowa się nie klei, a ta wyjmuje smartfona i coś tam sobie zaczyna przeglądać. Normalnie patologiczne pokolenie wyrosło.
gość
4 lata temu
Nie ZNAM tępiarza !!!!
gość
4 lata temu
Grzes, jestes mistrzem 1
gość
4 lata temu
Niech każdy robi co uważa
gość
4 lata temu
Ty , nadęty d***u . Więcej robię w życiu niż ty .
gość
4 lata temu
Świetny aktor i mądrze mówi - " telefonie zombie" to straszny widok ....
gość
4 lata temu
...dokladnie takie same
gość
4 lata temu
Brawo,mam podobne zdanie,co więcej wróciłam do zwykłego tel.komórkowego.
gość
4 lata temu
A wy co kwoki glupie same na pudlu siedzicie i przewijacie a tu ze ma racje
gość
4 lata temu
Damięcki rozczarowany społeczeństwem - A społeczeństwo Damięckim. Wiemy też, ze masz żal do tych jednokomórkowców zapatrzonych w smartfony zamiast w Ciebie, ale to jest wybór ludzi.
gość
4 lata temu
Bardzo mądry facet. Zazdroszczę
illusja
4 lata temu
Wspaniały aktor i człowiek wielu talentów. Widziałam go w teatrze. Jest rewelacyjny. Trochę mało go w tv, ale może to i dobrze.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie