Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola skrytykował występ koleżanki Roksany Węgiel, bo 17-latka nie potrafiła zatańczyć NA SZPILKACH...

108
Podziel się

"Ja się uczyłam chodzić na tych szpilkach. Bo ja kompletnie nie chodzę w szpilkach" - tłumaczyła się nastolatka. Oburzeni widzowie mają natomiast propozycję dla Agustina Egurroli: "Niech założy obcasy i niech tańczy, chcę to zobaczyć". Skusi się?

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola skrytykował występ koleżanki Roksany Węgiel, bo 17-latka nie potrafiła zatańczyć NA SZPILKACH...
"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola skrytykował występ koleżanki Roksany Węgiel (TVP2)
bDTTdMOd

Piątkowy odcinek Dance Dance Dance obfitował w kilka kolejnych emocjonujących zdarzeń. Na parkiecie polały się łzy, a później doszło do ostrej wymiany zdań między Pawłem Cieślakiem a Idą Nowakowską...

Zobacz także: "Dance, dance, dance": Katarzyna Stankiewicz odeszła z programu
bDTTdMOf

Widzowie programu po raz kolejny nie kryją oburzenia surowymi ocenami jury, zauważając, że na parkiecie nie występują przecież profesjonalni tancerze. Najmocniej znów dostało się Augustinowi Egurroli, który masakruje niemal każdy taniec, w swoich przemowach nie szczędząc uczestnikom złośliwości.

W drugim odcinku skrytykował także solowy występ przyjaciółki Roksany Węgiel, Oliwii. 17-latka zatańczyła choreografię do utworu Madonny - Hung Up. Nastolatka na scenie pojawiła się w szpilkach, co zresztą - jak sama przyznała - wcale nie ułatwiło jej występu. To natomiast prędko wychwycił Agustin, który w swojej ocenie wyznał:

Absolutnie energetycznie. Wszystko było dobrze, była osobowość, była siła, ale był jeden dość duży problem. Moim zdaniem, nie wiem, ale wydaje mi się, że to jest twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. Ani razu nie było wyprostowane kolano...

bDTTdMOl

Oliwia próbowała się wytłumaczyć:

Wiem, wiem. Ja się uczyłam chodzić na tych szpilkach. Bo ja kompletnie nie chodzę w szpilkach. Raz byłam w życiu, dosłownie, i to był koniec mojej historii ze szpilkami.

Ostatecznie Agustin ocenił jej występ na... mocne 4. To nie do końca spodobało się widzom programu:

Ocenienie Oliwi totalnie niezgodne z tym, co dziewczyna zrobiła na scenie. Naprawdę odbieranie punktów, bo 17-letnia dziewczyna nie umie chodzić na szpilkach? Mega słabe.

bDTTdMOm

Oliwka zdecydowanie za nisko oceniona!

Nie uważam, że nastolatka powinna umieć perfekcyjnie chodzić, a tym bardziej tańczyć na szpilkach. Ona ma na to czas, żeby się tego nauczyć. Mówienie jej, że to spory błąd i krytykowanie, że nie umie w nich tańczyć albo mówienie, że skatowałoby się ją na treningu - jest po prostu przesadą.

Niech Augustin założy obcasy i niech tańczy, chcę to zobaczyć, jak da sobie radę - czytamy.

Myślicie, że w końcu weźmie sobie komentarze widzów do serca?

bDTTdMOn
bDTTdMOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
Karola
3 tyg. temu
Najlepsza jest Jedrzejczyk ktora o tancu nie ma pojęcia i daje wszystkim slabe oceny. Taka osoba powinna tam dawac jak najwyższe ,zawsze tak bylo... a ona słabiej ocenia niz zawodowi tancerze
Koy
3 tyg. temu
Agustin chyba nie lubi Roksany i jej partnerki
Kasia
3 tyg. temu
Pchanie parki ze śniadaniówki za wszelka cenę, gościu dostał az 5 punktów od tego egurolli zatańczył jak przedszkolak na zabawie mikołajkowej. A Oliwia super zatańczyła i 4 śmiech na sali
bDTTdMOH
Loli
3 tyg. temu
Ten Egurola powinien się nad sobą zastanowić. Przecież to jeszcze dzieci są. A on je traktuje jak by miały po 40 lat. Świetnie dziewczyna zatańczyła.
Zxc
3 tyg. temu
Jak dla mnie gość jest do wymiany. Nic dziwnego w tym że licealistka nie umie chodzić na szpilkach...
Najnowsze komentarze (108)
BARTUŚ
1 tyg. temu
Jędrzejczyk nic nie wie o tańcu a wszystkim daje niskie oceny powinno być jak Andrzej Grabowski w Tańcu z Gwiazdami same 10
Pati08123
2 tyg. temu
To jest brzydliwe jak się wywysza nie założy szpilki wtedy zobaczymy😼
fifi
3 tyg. temu
Ktoś zauważył, że Roxie chyba lekko boi się teraz Augustina po tej krytyce jej występu? Nie wiem czy to prawda ale ja mam takie wrażenie.
Gość
3 tyg. temu
Miał rację !!!!
Ana
3 tyg. temu
Dziewczyna bardzo dobrze zatańczyła bardzo trudny układ 👏👏
Ana
3 tyg. temu
Dziewczyna bardzo dobrze zatańczyła bardzo trudny układ 👏👏
Monia
3 tyg. temu
Ja uważam, że facetowi woda sodowa uderzyła do głowy, sam tańczy powiedzmy sobie średnio, lata świetności ma za sobą, więc trzeba innych upodlic, a Ida no cóż odebrali jej przewodnictwo w jury, więc próbuje rywalizować z Agustinem na zasadzie -dobry sędzia, zly sędzia. Pani Joanna, milczenie jest złotem.Pierwszy sezon oglądałam, drugiego kilka odcinków, a trzeci jeden i przełączyłam. Jury coś się p...ło, to jest program na cele charytatywne, a nie nabór do zespołu tanecznego Equrroli. Jeśli dalej tak będzie uczestnicy powinni wszyscy ustawić się w jednym rzędzie i zagrozić odejściem, wtedy stacja musiałaby zareagować.
zika
3 tyg. temu
nie cierpię tego programu a jak sobie przypomnę Muchę to robi mi się nie dobrze
bDTTdMOz
alks
3 tyg. temu
Nie można faworyzować Roksanę i Oliwię bo mają 16 lat. Muszą być tak samo traktowane jak dorosłe, bo one startują na równi z innymi. Wszelkie dorosłe konkursy taneczne czy muzyczne są od 16 lat.
Xfg
3 tyg. temu
Cóż ten program ma za zadanie jak najwierniesze odtworzenie danego utworu więc o co ta burza !!
ona
3 tyg. temu
Nie wiem skąd krytyka Agustina. Powiedział, to co widział. A ona godząc się na udział, chyba wiedziała co ją czeka. A tak w ogóle to nie gustuję w tego rodzaju tańcach. Wole "Taniec z Gwiazdami".
Takie tam
3 tyg. temu
Rolnik dostał od niej więcej punktów 🙈🙈🙈 jury do wymiany. Kupisz i chodakowska byli super!
Agnieszka
3 tyg. temu
jak tańczyć bez szpilek?
ana
3 tyg. temu
Ida z tym epatowaniem wiara zalosna
...
Następna strona
bDTTdMPb