Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. wraca zeznawać do sądu w kajdankach i pomiętej marynarce (WIDEO)

30
Podziel się

Były mąż Edyty Górniak zeznawał w procesie przeciwko "dilerowi gwiazd".

bDmOVzFh

Pomimo przejętego przez wymiar sprawiedliwości notesu Cezarego P., znanego również jako "diler gwiazd", toczony przeciwko niemu proces i próba zidentyfikowania wszystkich pośredników zdają się nie mieć końca. Jest to głównie spowodowane niejasnymi zeznaniami wzywanych przed sąd celebrytów, wykręcających się, że Cezary dowoził im jedynie domowe kotlety, tanie alkohole i płyty Madonny. Wielu liczyło na to, że nieco światła na sprawę rzucą wyznania Dariusza K., odsiadującego obecnie wyrok za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w trakcie którego był pod silnym wpływem narkotyków. W ostatni wtorek upadły celebryta miał jednak okazję wrócić przed kamery, w celu udzielenia zeznań w sprawie dilera gwiazd. Relacja Dariusza K. nie ujawniła jednak niczego, co mogłoby zainteresować sędziów.

Wygląda więc na to, że czeka nas jeszcze wiele zeznań o cateringu z domową kuchnią...

bDmOVzFK
KOMENTARZE
(30)
gość
2 lata temu
Bo gdyby nie Edyta Gorniak, ten pan w ogole nie zainstialby w show. Przykre, zal mi Edyty I ich syna
gość
2 lata temu
Wygląda na to, że Droppa nie wie, o kim pisze. "Były mąż Edyty Górniak" ma własne imię i nazwisko!!!
gość
2 lata temu
Nie rozumiem PUDEL dlaczego piszesz byly maz Edyty Gorniak .Co ona ma teraz z nim wspolnego sa po rozwodzie. On posiada swoje imie i nazwisko. Kobieta odciela sie od wszystkiego i po co.komu to potrzebne. .
bDmOVzFL
gość
2 lata temu
Szkoda mi tylko dziecka, ktore zapewne to czyta... Sama mam nieprzyjemne historie związane z moim tatą, nie chciałabym, zeby ktos to roztrząsał.
gość
2 lata temu
Zal mi Edyty Gorniak I ich syna Alana. Dariusz K wypromowal sie na niej I jej talencie
Najnowsze komentarze (30)
adolfha
2 lata temu
gdyby nie krupa, to o górniak nie pamiętałby pies z kulawą nogą. to krupa dbał o interesy górniak, komponował dla niej, dbał o to, by istniała w szoł biznesie, bo jej gwiazdorskie wyskoki zniechęcały wszystkich promotorów do zapraszania jej na występy. krupa harował jak wół. fatalnie sobie życie spieprzył. ale przy takiej furiatce każdy facet by zwariował. ale edytka to ofiara byłego męża. jak kasia kowalska jest ofiarą yoriadisa. pracowałem w szoł biznesie w latach 90 i na początku dwutysięcznych. górniak i kowalska to były najbardziej kapryśne i bezmyślne polskie gwiazdy. ludzie, którzy z nimi współpracowali (muzycy, obsługa techniczna, promotorzy) - ich należy popytać, jak pani górniak i kowalska traktowały swoich mężów. nie ma mężczyzn, którzy na trzeźwo mogliby znieść te panie dłużej niż przez kilka godzin.
Lol
2 lata temu
Darek ale żeś pokazał 🤯
Lol
2 lata temu
Darek ale żeś pokazał 🤯
A.W USA
2 lata temu
Do wydawcy(autora) tego artykulu. Oczekuje odpowiedzi na pytanie pt. Czego dowiedzialem sie po obejrzeniu zalaczonego kmiotu . K***o kim kolwiek nie jestes zycze ci abys doczekal(la) strasznej tragedii Zostawcie j****y pudlu juz Darka w spokoju
gość
2 lata temu
Cezary Pazura świetnie go zagrał ;) pozdrawiam Fanów Ślepnąc od Świateł
gość
2 lata temu
Dariusz Ka. ? Jemu chyba było Krupa jak pamietam
3d3d
2 lata temu
no bo czyj ma być tak jak dubieniecki mąż kaczyńskiej proste kazdy wie o co chodzi tłumoku
3d3d
2 lata temu
no bo czyj ma być tak jak dubieniecki mąż kaczyńskiej proste kazdy wie o co chodzi tłumoku
bDmOVzFD
gość
2 lata temu
Pan Darek krupa dostał wyrok i go odsiaduje. Natomiast takie ośmieszanie go tutaj jest już żenujące. Każdy człowiek może zbłądzić w życiu. Więc żałosny pismaku uważaj aby życie Tobie nie sprawiło figla. Zostawcie w spokoju tego Krupe.Siedzi chłop w katakumbach ,kobita go olała. Jak ma sumienie to wewnątrz jest już wrakiem.
gość
2 lata temu
Tylko Alana szkoda
gość
2 lata temu
W tej marynarce go chyba zawineli
gość
2 lata temu
Gdyby nie ten Pan Górniak byłaby już na dnie !!!nie pamiętacie ze nic nie śpiewała nikt nie puszczam jej piosenkę,była mieszka na z błotem?Szybko zapominajcie.Małżeństwo i dziecko pozwoliło jej odzyskać twarz,bo była wtedy NIKIM.Wszyscy się z niej naiewali !!!
Maja
2 lata temu
A kim ze jest ta Górniak?!!!Psychopata która niechcący los obdarzył dobrym głosem!!Żadna w tym jej zasługa!!!Prosta ograniczona bez wykształcenia!!Gdyby nie Darek byłaby na dnie !!Przy nim odsyła a potem prala burdy publicznie i to szkalowala tak jak kiedyś matkę.To rozchwiana psychicznie kobietą !!!Sąd udział się na Darka bo nie dał sędziemu kasy,a Najsztub zrobił z kobiety kalekę i śmieje się na wolności prosto w twarz rodzinie ofiary.Takie to mamy "sprawiedliwe"Sądy! !!hańba
gość
2 lata temu
Te chuje Ukraińcy postawili pomnik b*****y bandery jako swojego bohatera we Lwowie!
bDmOVzGf