Trwa ładowanie...
Przejdź na

Depardieu kosi trawę na Białorusi!

52
Podziel się:

Uczył go sam "ostatni dyktator Europy". Aktor jest zachwycony "maleńką Szwajcarią" Łukaszenki. Ile mu zapłacili?

Gerard Depardieu udowodnił, że jest w stanie zrobić wszystko, by tylko nie płacić podatków we Francji. Opuścił swoją ojczyznę i przeniósł się do Rosji. Tam z otwartymi ramionami powitał go Władimir Putin. Aktor dostał rosyjskie obywatelstwo i występował w tamtejszych reklamach. Przypomnijmy: Depardieu jest "dumny z bycia Rosjaninem" i... reklamuje zegarki (FOTO)

Kilka miesięcy temu okazało się, że Depardieu znudziła się już jego rosyjska przygoda i jak to określił satyryk Wiktor Szenderowicz, spier*olił do Belgii. Przypomnijmy: Gerard Depardieu już nie jest Rosjaninem!

Teraz Depardieu polubił Białoruś. Stwierdził nawet, że kraj Alaksandra Łukaszenki przypomina mu "maleńką Szwajcarię". Wdzięczny aktorowi za porównanie "ostatni dyktator Europy" zaprosił go na sianokosy. Depardieu ramię w ramię z Łukaszenką kosił trawę w czasie rozmowy o ""wsparciu rolnictwa we współczesnym świecie" i "ewentualnych przyszłych projektów współpracy Białorusi i Francji w dziedzinie kultury i sztuki".

Ciekawe, ile mu za to zapłacili.

Źródło: ENEX/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(52)
gość
7 lat temu
Rozczarowanie, wielkie rozczarowanie tym człowiekiem.
gość
7 lat temu
Pasuje do tego zajęcia idealnie
Bupa
7 lat temu
Cały szacunek jaki miałam do niego prysl jak zaczął się br stać z Putinem... żal...
gość
7 lat temu
Według dany Banku Swiatowego i Komisji Europejskiej, Białoruś przez ostatnie 15 lat rozwijała się znacznie szybciej niż Polska. Innymi słowy, Łukaszenka jest lepszy niż statystyczny polski premier i prezydent. Nie jestem fanem pana Łukaszenki, ale opluwanie go i robienie z niego potwora jest absurdalne, zważywszy że białorusini żyją na poziomie niewiele mniejszym niż polacy.
gość
7 lat temu
Zazdrość was bierze że są kraje gdzie ich przywódcy walczą o swój naród nie tak jak banderowcy i ż***i pędzlują Polaków,golą na sucho i piszecie głupoty.
Najnowsze komentarze (52)
BUMP
7 lat temu
TROLL?
gość
7 lat temu
DRUGI KAROLAK .Trzyma z tymi z czego ma kase
sama myślę
7 lat temu
matko jacy Polacy są g***i ( mam nadzieje,że nie wszyscy)... na Białorusi poziom życia jest o wiele lepszy. zwykli ludzie mają więcej pieniędzy. Ich "zły" prezydent dba o interesy narodu, a UA nio niech tylko poczeka jak wejdzie do UE, a wtedy zobaczą co to ucisk i wchodzenie do d.... obcym mocarstwom, ale Usrael górą. ciemnota
Panoramix
7 lat temu
Obelixie wracaj do wioski! Wszyscy Gallowie się martwią. Asterix odchodzi od zmysłów!
asd
7 lat temu
Elegancko człowiek wolny, a wy ? spróbujcie nie zapłacić podatków HAHAHA P******I CEBULACZKI :)
MI6
7 lat temu
Obelixa już może uratować tylko jakaś mixtura Panoramixa...
gość
7 lat temu
Bredzisz, człowieku, jak postrzelony!
franz
7 lat temu
niezły k****n;)
mich
7 lat temu
przeciez ten całe depardieu oprócz talentu aktorskiego jako człowiek to bagno pijak i kryminalista wystarczy przeczytac jego zyciorys ci którzy sie z nim zadają nie szanuja samych siebie
mati
7 lat temu
Temu opasłemu zbokowi, tylko oto chodzi, by o nim dużo mówić a we wszystkich kacapskich krajach zostanie obwołany żyjącym bogiem, podobnie jak u nas nieżyjący Lech.
oooooooo
7 lat temu
Wszystkie żaby ze śmiechu pozdychały. Bociany mają przesrane............ emigracja?
avatar
7 lat temu
tylko do tego się nadaje
gość
7 lat temu
Wreszcie ktoś znaczący inaczej spojrzał na Rosję i Białoruś. Brawo!
gość
7 lat temu
Tam w tle Bronek Komorowski kosił!
Oferty dla Ciebie