Dereszowska POUCZA POLKI: "Kobiety w biznesie powinny być bardziej solidarne!"

43
Podziel się

"Problemem jest nie tylko dysproporcja w zarobkach i faworyzowanie mężczyzn w rekrutacji". Naprawdę jest aż tak źle?

Jakiś czas temu w magazynie Wprost ukazał się artykuł, w którym Ilona Łepkowska, Anna Dereszowska, Renata Dancewicz, Weronika Rosati oraz Jolanta Fraszyńska zbuntowały się przeciwko niższym zarobkom. Dereszowska żaliła się, że kobiety są gorzej opłacane od mężczyzn, nie tylko w show biznesie. Teraz przekonuje, że to nie jedyny problem Polek. Jej zdaniem, kobiety, zwłaszcza na wysokich stanowiskach, nie są solidarne. Naprawdę jest aż tak źle?

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(43)
gość
2 lata temu
Powiedziała Pani, która rozbija rodziny. Gdzie była jej solidarność gdy odbijała męża innej kobiecie? Wiadomo, że facet tak samo winny, ale niech ona lepiej milczy.
gość
2 lata temu
Mówi to kobieta ktora ukradła innej faceta. .
Kasia
2 lata temu
To prawda kobiety są dyskryminowane i zarabiają mniej, powinnismy być bardziej solidarne!
gość
2 lata temu
Ona coś wie o solidarności, żenada. Testuje ją chyba w łóżkach zajętych facetów. Pusta dupodajka.
gość
2 lata temu
Ma sporo racji. Abstrachując od tego co czyni prywatnie w sprawach sercowych. I to nie tylko dotyczy pracy. Znam wiele domów w których kobiety pracują, wychowując jednocześnie dzieci, a traktowane są jako te gorsze i głupsze. Mąż furą się rozbija a żonie kupują stare seicento żeby miała czym dzieci do przedszkola przed pracą zawieźć... wszystko jest tak jak lubi i chce małżonek. Same przez dziesięciolecia pozwalałyśmy zarzucać sobie pętlę na szyję " w imię dobra rodziny" za ktôrą nas obciążają odpowiedzialnością, kobiety poświęcają ciało, często zdrowie, samorealizację. Żeby potem widzieć grymas na twarzy mężulka gdy powie coś co mu się nie spodoba. Zadowalać się resztkami dóbr na które wspólnie w związku pracują. Słuchać protekcjonalnych uwag i uwłaczających żartôw. I uśmiechać się bo rzuci, wszak kobieta ma być zawsze miła i uśmiechnięta bo pójdzie do innej...
Najnowsze komentarze (43)
ŻORŻ PONIMIRS...
rok temu
JUŻ MI KUTASEK 100I
ŻORŻ PONIMIRS...
rok temu
PIERDOLIŁBYM JĄ
gość
2 lata temu
BEz biustu i z grubymi nogami?! Ona mogla co jedyne placić facetowi penswje za pe5wersje łóżkowe i za zdjęcia
gość
2 lata temu
Ma rację, potwierdzam. Jedna normalna szefowa mi się trafiła. Co do reszty było tak, że jak szefowali faceci, byli obiektywni i normalni. Kobiety, dramat. Zazdrosne, zawistne, mściwe wobec innych kobiet.
gość
2 lata temu
powstala akcja #paymetoo ktora ma podniesc swiadomosc w kwestii nierownych plac kobiet i mezczyzn. W UK firmy musza zdac rzadowi raport o zarobkach kobiet i mezczyzn. Tak ze w ciekawych czasach zyjemy, moze nadeszla pora zawalczyc o rowne zarobki na tych samych stanowiskach
gość
2 lata temu
Wręcz przeciwnie. Tylko ta strona jest winna, która przyrzekała wierność. A więc w tym przypadku tylko facet. Klasyczny przykład wieszania psów za wszystko na kobietach.
gość
2 lata temu
zgadnij debilu, gdzie Edytka ma Twoje wypociny? :D
gość
2 lata temu
pracuję w korpo i to jest niestety prawda. kobiety zarabiają mniej. nie rozumiem skąd te teksty odnośnie sądów? czyżby komentujący to sami rozwodnicy którym podczas spraw sądowych dobrano się do d...?
gość
2 lata temu
http://ann-kate.jp/ - Bing
gość
2 lata temu
Kobieta kobiecie wilkiem. Taka prawda, w pracy największe świnie pokładają baby. To one obgadują, szykanują i kopią dołki pod drugą kobietą. To zawistne intrygantki. Nie wszystkie ale baaardzo dużo.
gość
2 lata temu
dziwki nie mają głosu.
gość
2 lata temu
Jestem za równymi zarobkami. Zatem męskie gwiazdy porno powinny zarabiać tyle co kobiece. Modele tyle co modelki. Kobiety w sporcie powinny zarabiać adekwatnie do miejsca, które zajęłyby w zestawieniu z wynikami mężczyzn(czyli gdzieś miejsca 50-100), czyli G...O :) Przestańcie nieudacznice szukać wymówek.
gość
2 lata temu
Kobiety wytargują mniej to zarabiają mniej. Awansują jak wywalczą sobie awans. Ofiarami zboczeńców pada niewielki procent, a u nas zboczeńców tym bardziej jest mało, bo nie ma muzłumanów. Mężczyzn też ocenia się przez wygląd i Wy też to robicie m.in. bez 180 cm nie podchodz, łysy oo fuuuj. A jak wybierzesz faceta co zapędza do garów to takiego masz. Wy macie wybór, my nie.
gość
2 lata temu
a ten biznes to d*****e facetow na kase