Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dla ciuchów jestem w stanie wiele zrobić!"

40
Podziel się

Madox o swoim podejściu do zakupów.

"Dla ciuchów jestem w stanie wiele zrobić!"
bDgcLKwl
KOMENTARZE
(40)
Pan Marian
8 lat temu
co tu wiele gadać, no przygłup.
Pan Marian
8 lat temu
"aczkolwiek" co tu wiele gadać, no przygłup.
gość
8 lat temu
Malowany chłopiec :D
bDgcLKwP
gość
8 lat temu
Czy to Magda Mołek ?
gość
8 lat temu
Malowany chłopiec :D
Najnowsze komentarze (40)
NhGBBR qqdzu...
8 lat temu
NhGBBR qqdzulfzpyjy
eMry4Y cotuf...
8 lat temu
eMry4Y cotufvswsrvr
WueS
8 lat temu
Magdo Mołek a kogo obchodzi Twoje zamiłowanie do ciuchów?
gość
8 lat temu
Marzena (lat miała 13) z swą młodszą siostrą Agacią (lat miała 6) o godzinie 19:00 wybrały się na cmentarz, gdyż ich rodzice mieli poważną chorobę - zapalenie płuc. Gdy przyszły na cmentarz padał deszcz. Poszły na grób swojej babci gdzie postawiły średni lampion. Nagle coś zaszeleściło w krzakach. Dziewczynki zauważyły jak z krzaków wystaje zakrwawiona ręka. Marzena powiedziała siostrze że ma na nią czekać a ona pójdzie zobaczyć co się dzieje. Gdy tylko podeszła do krzaków coś wciągło ją za rękę. Mała Agacia bardzo się wystraszyła . Nagle zobaczyła jak jej siostra idzie do niej. Uszczęśliwiona że żyje poszła ją przytulić. Gdy tylko podeszła i już miała zamiar ją przytulić Marzena powiedziała słowa "Raskaster Fraum - moja śmierć jest początkiem wiązku śmierci" i znikła.O Marzenie nikt już nie słyszał ciało wyłowiono ze stawu 14 listopada. Jeżeli przeczytałeś już słowa "Raskaster Fraum - moja śmierć jest początkiem wiązku śmierci" spoczywa na tobie klątwa . Szybko wyślij to do 15 osób wtedy klątwa zniknie. Jeżeli nie wyślesz tego do min.15 osób duch tej dziewczynki przyjdzie po ciebie w nocy. Ostrzegamy ! Klątwa działa...(napisano 15 listopada 2007 r. przez matkę dziewczynki) P.S zabiło już 18 osób - 12 mężczyzn i 6 kobiet
gość
8 lat temu
'najwyżej zapalenie płuc' no d***l...
kora
8 lat temu
ludzie byli zawistni i będą , a my lubimy i podziwiamy styl madoxa............ kochamy za jego muzykie ,gość jest zaje......ty.. mam nadzieję że może kiedyś sam nam coś zaprojektuje widać że ma talent w różnych dziedzinach !!!!!serdecznie pozdrawiam wszystkich tych, którzy mają z tym problem ..
panzdrewna
8 lat temu
..... nie powiedziałbym
gość
8 lat temu
złote, krw, myśli
bDgcLKwH
hekate
8 lat temu
Znajdźcie jakieś inne Bardzo Obraźliwe Słowa, bo ciota i p***ł strasznie oklepane są. To takie super, siedzieć na dupsku przed komputerem i jeździć po facecie, który robi coś konstruktywnego w swoim życiu.
Metody
8 lat temu
Jeeeezu, no tak Polska i Polacy, zacofane społeczeństwo, podziwiam Madoxa, jest jaki jest i dobrze mu z tym, a wy sie tylko wkur****** ze nie macie tle kaski jak on, Madox trzymaj sie.
gość
8 lat temu
ciota :)
Administrator...
8 lat temu
Witam ! Wszystkich fajnów Madoxa zapraszamy do polubienia strony na facebooku Madox Fun :) http://www.facebook.com/MadoxFun
gość
8 lat temu
Wiemy Marcinku, wiemy, że jesteś w stanie wiele zrobić. ;P
gość
8 lat temu
czytajta ludziska-------- bisi.pl/polska
bDgcLKxj