Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Dobroduszna" Meghan Markle pokryje KOSZTY SĄDOWE w procesie przeciwko tabloidowi! Zapłaci 67 tysięcy funtów

29
Podziel się:

Jak donosi jeden z portali, eksksiężna nie zamierza oszczędzać na walce o swoje dobre imię. Wybroni się?

"Dobroduszna" Meghan Markle pokryje KOSZTY SĄDOWE w procesie przeciwko tabloidowi! Zapłaci 67 tysięcy funtów
Meghan Markle pokryje koszty sądowe sprawy przeciw tabloidowi (ONS.pl)
bEUHjgeZ

Meghan Markle niemal od samego początku swojej obecności na królewskim dworze dawała wszystkim do zrozumienia, że nie będzie typową księżną. Amerykańska aktorka wyraźnie nie przykładała wielkiej wagi do zasad panujących w rodzinie męża, a z racji ciągłych gaf opisywanych przez tabloidy nie zaskarbiła sobie też wielkiej sympatii poddanych.

Wraz z końcem marca Meghan Markle i Harry oficjalnie opuścili rodzinę królewską. Jednym z powodów miała być troska o ich prywatność, gdyż bliscy męża nie byli w stanie chronić jej przed atakami dziennikarzy. Wydawca jednej z gazet otrzymał nawet od pary pozew, jednak pierwszą rundę sądowej batalii wygrał właśnie znienawidzony przez Meghan tabloid.

bEUHjgfb
Zobacz także: Meghan zmieniła wizerunek

Nie jest to jednak koniec sprawy, a po serii dodatkowych zeznań wyrok ma zostać ogłoszony już w sierpniu. Z tego powodu Meghan robi co może, aby przekonać sąd do swojej racji. Warto wspomnieć, że sprawa dotyczy listu, który eksksiężna napisała do swojego ojca, Thomasa. On sam jednak nie kibicuje córce w walce z dziennikarzami, o czym - jak zwykle - poinformował ją na łamach kolorowej prasy.

bEUHjgfh

Co jakiś czas do mediów przedostają się też kolejne szczegóły głośnej sprawy. Tym razem portal Daily Mail donosi, że Meghan zgodziła się zapłacić ponad 67 tysięcy funtów w ramach pokrycia kosztów sądowych. Jednocześnie eksksiężna poprosiła, aby nie podawać do wiadomości publicznej danych osobowych jej przyjaciół, którzy składali zeznania w sprawie. Jak zaznaczyła, są wśród nich "młode matki", które nie powinny być narażane na negatywną uwagę mediów.

Co ciekawe, prośba Meghan spotkała się nawet z odpowiedzią drugiej ze stron konfliktu, czyli Associated Newspapers Limited, wydawcy pozwanego Mail on Sunday. Osoba reprezentująca ich interesy twierdzi, że eksksiężna nie może naciskać na sąd, aby utajnił część postępowania. Argumentem ma być to, że działanie sądów w Wielkiej Brytanii jest jawne, a więc dane osób składających zeznania na korzyść Meghan również powinny zostać ujawnione.

Myślicie, że Meghan się jeszcze wybroni?

bEUHjgfi
bEUHjgfC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(29)
Fifi
rok temu
Sussexowie i te ich procesy. Przegrywaja jeden po drugim. Meghan nie obroni dobrego imienia bo ona go nie ma.
kklsl
rok temu
Moim zdaniem nie ma szans na wygraną, bo ona pozywa ich za to, że negatywnie o niej pisali a nie, że pisali nieprawdę. Dopóki coś jest prawdą to mogą sobie pisać co chcą. Ona jest bardzo narcystyczna.
Miecz
rok temu
Ludzie czy wy nie widzicie, że ta nagonka na nią to już jest przerost firmy nad treścią? Zrobiliscie z niej najgorsze zło tego świata na równi z Adolfem gdy tymczasem ludzie gorsze rzeczy robią niż wychodzą za mąż i wyprowadzaja się od babci małżonka. Ja rozumiem że można jakiejś celebrytki nie lubić ale na litość boską taka nagonka? A nie przeszkadza wam że krolowa Elżbieta wiedziała o krzywdzie maltretowanych przez Epsteina i jego świtę niemowląt i nie zrobiła NIC? Ma najlepszy wywiad świata i wiedziała z kim baluje jej syn dla mnie i ona i je sygnałem to potwory. Serio was to nie razi? Świat się kończy, pomieszaliscie wartości. Jesteście żałośnie i puści!
bEUHjgfD
Gość
rok temu
Przestańcie już o niej pisac. Nikogo to nie interesuje
Nick
rok temu
Oczywiscie ze przegra.
Najnowsze komentarze (29)
Marta
rok temu
Ona zapłaci? A z czego? Kiedy ona ostatnio sama zarobiła 67 tysięcy funtów??
gosc
rok temu
ten sad to pod sad. jak mozna publikowac prywatne listy bez zgody autora. miala racje ze podala , a sad do bani
Kia
rok temu
Zapłaci, bo jej sąd nakazał. Nie przeklamujcie nagłówków.
Buhaha
rok temu
Meghan Markle musi poprosić Rachel Zane co by jej poradziła w tej sprawie. Przecież Rachel zawsze wygrywała swoje sprawy.
gina~
rok temu
Życzę im dużo szczęścia!
Gość
rok temu
Tylko z powodu covid 19 temat jest ciągnięty w nieskończoność. Jeśli choć co 5 plotka jest prawdziwa to nie chciałabym na miejscu tych osób w ich otoczeniu.
Gosc
rok temu
O tej osobie wszystko było już dawno wiadomo
gość
rok temu
Czyli rodzina królewska znowu narażona na duże koszty przez tą kobietę. Bo chyba sama nie zarabia pieniędzy.
bEUHjgfv
gość
rok temu
Zobaczymy co się będzie działo po wydaniu książki. Dopiero zacznie się jazda bez trzymanki :)))
tom
rok temu
super laska
Izka
rok temu
Czytając ten fascynujący news pomyślałam sobie, że gdyby nie te "paskudY', nie byłoby o kim pisać. Żaden najgorszy łobuz nie ma przypisywanych tylu negatywnych wad, nie wywołuje takiego oburzenia i obrzydzenia jak kobiety. Jakby się zastanowić, to każda jest głupia, gruba, brzydka, idiotka, manipulantka, przechodzona - można wybierać. Można każdemu nawalić na głowę bez konsekwencji. A przodujemy w tym my, tak my drogie Panie. Bezpardonowo przypuszczamy atak, a jakie zadowolone, która lepiej przywali, to dumna z siebie przez tydzień, a co tam nawet cały miesiąc. Najśmieszniejsze a czasami nawet tragiczne jest to, że któregoś dnia przyjdzie i na nas "sprawiedliwość". Życie nam dołoży, ktoś nas oszuka, a cała reszta zamiast nas zrozumieć, ma z nas polewkę. Jeszcze jedno na koniec, nawet jeżeli uważamy się za piękne, mądre, skromne itp., to nam się tylko tak wydaje, bo jesteśmy takie same jak cała reszta i jak przyjdzie słabszy okres w naszym życiu, to niejedna z przyjemnością narobi wam na głowę, tak jak Wy to teraz czynicie.
GINA
rok temu
Myślałam że jest mądrzejsza niestety żal
ha ha
rok temu
A Meghan dalej gra w Suits...
Kitsa
rok temu
Jej przyjaciele. Meghan, Megs, Rachel, Meggy i Haz.
Oferty dla Ciebie
bEUHjggo
bEUHjggp
bEUHjggq
bEUHjggr
bEUHjggs
bEUHjgfX