Doda i Lubertowie wspierają samotne matki

71
Podziel się

Wiedzieliście, że prowadzą fundację "Luberty pomagają"?

Nie tak dawno było głośno o wpisie Ewy Lubert, żony Tomka Luberta, w którym celebrytka ujawniła, że nie wszystkie gwiazdy są skłonne pomagać potrzebującym z dala od kamer. Skarżyła się, że obchodzi je tylko lans na ściance i darmowe jedzenie.

Jak widać nie tyczy się to wszystkich i nie każdy celebryta jest aż tak interesowny. Ostatnio paparazzi przyłapali z nimi Dodę. Cała trójka przyjaźni się od wielu lat, a Dorota jest znana z tego, że chętnie pomaga w akcjach charytatywnych. Lubertowie mieli na sobie raczej codzienne stylizacje, w odróżnieniu od piosenkarki. Rabczewska postawiła na sweter na jedno ramię, wysokie kozaki oraz starannie wystylizowaną fryzurę.

KOMENTARZE
(71)
gość
rok temu
Żenująco przewidywalne są te ustawki samopomocowe tonącej w szambie Dody dla ocieplenia zszarganego wizerunku.
Gość
rok temu
żałosna ustawka babci Dosi w świetle kamer roztrąbiona na prawo i lewo przez skromną altruistkę
gość
rok temu
to przecież ten t**p medialny zwany dodem mówił o wpadnięciu kulfona w rozłożone nogi późniejszej samotnej matki, ciekawe czy jej też pomaga
gość
rok temu
Stare rursko wykupiło pakiet o swoim 'anonimowym' rozdawnictwie przepoconych łachów, których nikt nie chciał kupić. Ile jeszcze o tej 'pomocy' Dodona?
gość
rok temu
oni te fundacje zakaldaja, zeby nie placic podatkow, przekaza zyski na fundacjie, pare lewych faktur za jakes inwestycje, zeby pomoc, pare prezentow w rozowych torebkach, zeby niebylo, ze sciema i biznes sie kreci
Najnowsze komentarze (71)
gość
rok temu
ta pani Lubertowa to ta sutenerka z Dubaju?
gość
rok temu
Tak się zastanawiam czemu ludzie wyżywaj ja od 'babci'... Trochę to żenujące bo laska ma dopiero 34 lata...???? Ludzie to zawistne debile
gość
rok temu
O która ma pierwsza boba 😜 napewno nie Gosia M
gość
rok temu
o tej zonie glosno bylo z innego powodu - oskarzona o sutenerstwo
gość
rok temu
No, ale jak to. To Lubertowa już samotnym matkom pracy nie załatwia, jako sutenera. Nigdy jej nie zaakceptuje, kto czerpał zyski z cudzego nierzadu nie jest wart niczego. Ktoś, kto zarabiał na wyzysku, cudzym upadku, tragedii ma serce by pomagać. Aż tak g****a nie jestem. Zwykły wykalkulowany rachunek Lubertowej, nic więcej.
gość
rok temu
Chcą odkupić swoje grzechy znane z książki "Dziewczyny z Dubaju" ? Co za nagła przemiana!
gość
rok temu
Może by mi pytona wspomogla
gość
rok temu
wredna pusta
gość
rok temu
Fajnie, że pomogła, ale lepiej by było gdyby te rzeczy dała komuś innemu. Samotne matki to niestety osoby, które w większości, zaszły w ciąże przez własną głupotę i często nawet same nie wiedzą, kto jest ojcem ich dziecka
gość
rok temu
Zanim kogoś skrytykujesz, to zastanów się jak ty innym pomagasz? Choć raz zaangażowałeś się w jakąś pomoc potrzebującym? Nie mam ty na myśli wrzucenia pięciu zł do puszki. Łatwo komuś wytykać ich czyny pisząc anonimowo na pudelku. Można skrytykować brzydkie buty czy nawet za dużo botoxu ale jeśli ktoś komuś pomaga, bez względu na to czy robi to dla rozgłosu czy też nie, to nie masz prawa otwierać gęby, bo ktoś potrzebujący na tym skorzystał i za to brawo!
ewal.
rok temu
Ewa Lubert specjalizuje się w pomaganiu od lat. Pomagała w ogarnianiu dziewczyn do Dubaju, az trafiła na ławę oskarżonych. Potem naganiała dziewczyny swojemu obecnemu mężowi. Ciągle się pod coś, albo pod kogoś podpina w akcjach przeróznych, byle tylko uwagę na siebie zwrócić. Czemu nie pomaga po prostu, tylko ustawkowo? ZENUA.
gość
rok temu
Juz to było jakiś tydzien dwa temu
gość
rok temu
Stary news
gość
rok temu
Samotne matki to przeważnie dziwki, które zrobiły bachora z patologicznym facetem, który na wieść o ciąży s******a jak najdalej od s**i. Te idiotki zamiast wziąć się za robotę, potrafią jedynie narzekać i użalać się nad sobą. Dobrze wam, dziwki.
...
Następna strona