Doda: "Marihuana mnie przymula i wycisza. Nie przepadam"

208
Podziel się

Węgrowska: "Nie jaram."

Doda: "Marihuana mnie przymula i wycisza. Nie przepadam"

Temat palenia marihuany wrócił na usta wszystkich po tym, jak postawiono zarzuty Korze za posiadanie 2,83 grama zioła w swoim domu. W jej obronie stanął Maciej Rock, którzy przyznał się otwarcie, że pali i zaapelował, by wszystkie narkotyki (w tym kokaina i heroina) były legalne. Do akcji wspierania wokalistki włączył się też Jacek Poniedziałek.

Na ostatniej imprezie zapytaliśmy celebrytów, czy palą marihuanę. Zobaczcie, co odpowiedzieli.

KOMENTARZE
(208)
gość
8 lat temu
Marycha też twierdzi , że Doda ją przymula
gość
8 lat temu
farna nie pali, bo NARKOTYK. ale alkohol i jazda po nim samochodem juz ok ;)
gość
8 lat temu
wszyscy mowia: jestem za ale nie jaram :) A Szpak przedawkowal slowo "jakby"...
gość
8 lat temu
Nie dla Wojewósia i Węglarczyka!
Hondziada
8 lat temu
Sadzić Palić Zalegalizować !
Najnowsze komentarze (208)
Justynadoda w...
7 lat temu
Justynadoda wg.mnie zachowuje się zdceadowynie zbyt arogancko.owszem ładnie śpiewa ale głos nie zastąpi kulturalnego zachowywania się.mogłaby też popracować nad słownictwem
W.:>>Skoro pu...
7 lat temu
W.:>>Skoro publikowanie i kounamownsie treści w sieci jest darmowe dla KAŻDEGO, to wygrają ci dziennikarze, ktf3rych szerokie rzesze odbiorcf3w uznają za najbardziej wiarygodnych.
Pasiutad 3 ...
7 lat temu
Pasiutad 3 To nie takie proste, jak można by mnemiać to nadal wymaga CZASU.ad 4 Ja też uważam, że będą legiony i ghost writerzy najlepszych ale te kadry nie wyrosną z dnia na dzień.ad 5 Historia nas uczy, że obawy przed nowym (niekoniecznie technicznym czy politycznym) były lekceważone i wykpiwane.Może i słusznie w końcu da się funkcjonować w zdegradowanym środowisku naturalnym, można czekać spokojnie na pełen w skali pokoleń bilans Czarnobyla, można jeszcze oddychać w Katowicach Podobno dało się żyć w Europie w czasie II WŚ tej samej, ktf3rej miało nie być i ktf3rej niesłusznie się obawiali defetyści Był też taki facet, ktf3ry nie żywił niepotrzebnych obaw (Stanisław Alot mu było) i pełen wiary w nowe nakazał zniszczyć papierową dokumentację ZUSu Cf3ż, mogę tylko pozazdrościć Panu optymizmu.
Aleksandrze, ...
7 lat temu
Aleksandrze, chyba nie miałeś do czynienia z ineestktualiltami. Wszyscy bluźnią i wszyscy o tym wiedzą. Jedni robją to faktycznie w sposf3b żenujący a drudzy bluźnią z finezją :). Jest to najprostszy sposf3b na wyrażenie swojego oburzenia. Myślę, że każdy z nas w gronie znajomych pozwala sobie w na chwilę zapomnienia od normalnego bełkotu.Do Durczoka nic nie mam. Jest takim samym człowiekiem jak my. Jest dobrym dziennikarzem, odwala kupę dobrej roboty, natomiast działania stacji TVN są żenujące i tych specf3w od P|R powinno się natychmiast wyrzucić na zbity pysk.Idąc dalej, naczelni szydercy Joachimek i Zimiński też dali popis swojej przynależności do wielkiej rodziny niebieskich.Żenada, żenada.MediaFun świetna robota. Od momentu kiedy został opublikowany Twf3j post na RSS, śledzę sytuację i dalszy rozwf3j tej czystki. Od samego początku zaczeli chronić firmę od złej strony. Wystarczyło zatrudnić kilka osf3b do komentarzy w Internecie, Durczok powinien przeprosić w faktach za swoje zachowanie i rzucić anegdotkę na koniec, a właściciele stacji TVN powinni ukarać dziennikarza w sposf3b przykładny, żeby prasa i pudelek mogły się rozpisywać nad niewspf3łmierną karą do popełnionej winy. Cała sprawa cichnie po pf3ł roku, Durczok po roku wakacji wraca do pracy i tvn nadal zostanie stacją obiektywną i bez skazy. To takie proste Pozdrawiam
OaYRRy wlzgy...
7 lat temu
OaYRRy wlzgyibpnayi
ls82C7 hclmm...
7 lat temu
ls82C7 hclmmlpxrsxs
gość
7 lat temu
Farna mnie denerwuje!!!!
polecam
7 lat temu
http://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU
Urzekła_Mnie ...
7 lat temu
Zbieram na bombę, co by r**********ć cały ten parszywy k********k w drobny mak. Czy ktoś się dorzuci?
gość
7 lat temu
przecież wiadomo, żę farna nic innego nie mogła powiedzieć - odbudowa wizerunku trwa
gość
7 lat temu
http://www.youtube.com/watch?v=q90jCS9DKQw
gość
7 lat temu
marihuana to szit dla nieudaczników, lepsza feta, koks , hera, czy alkohol
gość
7 lat temu
I bez marychy jesteście wszyscy przymuleni, a gadacie jak imbecyle z echem pod czerepem ;))
gość
7 lat temu
DODA BIERZE AMFETAMINE-MA SPRAWDZONEGO DILERA W WAWIE
...
Następna strona