Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda o teledysku: "Dostaliśmy się na wulkan nielegalnie. Dzięki Bogu nie wybuchł"

34
Podziel się

"Jest symboliczna scena pod drzewem, gdzie spotkaliśmy się z partnerem w miłosnym uścisku" - wyznaje.

bDgJBOZN

Kariera Dody jest obecnie raczej cieniem tej sprzed kilku lat, ale celebrytka do perfekcji opanowała promowanie się plotkami o życiu osobistym. Podsycała te o swoim ślubie, a teraz, gdy już musiała je ostatecznie zdementować, opowiada pikantne szczegóły z kręcenia swojego najnowszego teledysku. Za plener służyła przyroda Teneryfy, jednej z Wysp Kanaryjskich, gdzie dom ma jej narzeczony, Emil Haidar.

- Pierwsze wakacje z moim partnerem spędziłam na Teneryfie. On doskonale zna tę wyspę. Pomógł nam zorganizować różne, fajne miejsca. Między innymi wulkan, na który dostaliśmy się troszeczkę nielegalnie. Ale udało się zrobić bardzo fajne ujęcia. Dzięki Bogu nie wybuchł - opowiada Rabczewska.

Jest taka symboliczna dla mnie scena, przy takim wielkim drzewie jak z Narnii, gdzie spotkaliśmy się w miłosnym uścisku kilka miesięcy temu. To ujęcie przypomina mi nasze pierwsze chwile na naszych pierwszych wakacjach.

bDgJBOZP

_

_

_

bDgJBOZV

_

_

bDgJBOZW

_

Źródło: Agencja TVN/x-news

bDgJBPaq
KOMENTARZE
(34)
gość
5 lata temu
Choćbyś kręciła teledyski na księżyc to na nic, bo piosenki masz do bani
gość
5 lata temu
W branży muzycznej DODA już swoją karierę dawno zakończyła. Od wielu lat nie ma na swoim koncie żadnego przeboju, przestała komponować, natomiast na PROWINCJONALNYCH festynach (tylko tam jeszcze uchodzi za gwiazdę) zaczęła FAŁSZOWAĆ i z PLAYBACKU śpiewać CUDZE utwory. Uwagę opinii publicznej koncentruje już tylko na sobie za sprawą rozsiewanych przez siebie PLOTEK ze swojego życia osobistego. Jej kolejne próby powrotu kończą się TRAGICZNIE (upadek ze sceny), KOMICZNIE (pustki na widowni podczas rejestrowanego na niedoszłą płytę DVD koncertu) lub TRAGIKOMICZNIE (załamanie się sceny). Gwoździem do jej scenicznej TRUMNY jest BOJKOT ze strony TVN oraz TVP. Dodo, nie musisz schodzić ze sceny, już dawno z niej SPADŁAŚ. Jeśli chcecie poczytać więcej o celebrytach, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
5 lata temu
biedna WC Kaczka bredzi coś w malignie
bDgJBPar
gość
5 lata temu
Wygląda i bełkocze jak meliniara ;)
gość
5 lata temu
Robi z siebie pośmiewisko
Najnowsze komentarze (34)
gość
5 lata temu
Szkoda, że wulkan nie wybuchł, o jedną bezmózgą panienkę byłoby mniej.
gość
5 lata temu
Prawda jest taka, że gdyby nie związek z Majdanem nikt by o niej nie słyszał.
gość
5 lata temu
Ja o tej reklamie. Przecież ta dziewczynka to nie nastolatka.
gość
5 lata temu
Dlaczego ona tak bełkocze...nie rozumiem co mowi.
gość
5 lata temu
Te wary zboku komiczna jest. Mam nadzieje ze zaplaci za nielegalne wejscie.
gość
5 lata temu
Szkoda że nie wybuchł ,jednej idiotki by było mniej.
gość
5 lata temu
Rabczewska Wszyscy mają prawo do szczęścia, nawet k***y z liżącymi chujami z poziomem inteligencji równym sztachecie w płocie. A poza tym facio powinien zbadac się na aids - tylu miała k*****w, ze..kto wie!!!.. .Będzie mogła się wykazać, bowiem tam chujów do lizania będzie dostatek. Faceci szykujcie się..ona wam dogodzi. Ustawcie się w kolejce. A a****s wygląda jak spedalony , wybałuszony wielbłąd. Hahahah ślub to zwykłe s****e po ekranie. Rabczewskiej została tylko masturbacja
gość
5 lata temu
ten wulkan już od dawna nie wybucha pani dodo jednak chyba tylko nadajesz sie do robienia l***i choć ostatnio jesteś coraz brzydsza
bDgJBPaj
sdt
5 lata temu
Czytam na forum stertę obelg na Dodę...To chyba przez arabów? Ale i sam od początku [od pierwszego jej debiutu w tv] kiedy ją widzę - to łapię się za głowę. Wyjątkowo agresywny twór, chce wszystkich lać,pluć, zniszczyć tylko np. dlatego,że dziewczyna ma większe 'wzięcie" niż ona... Dodatkowo pokarała się operacjami plastycznymi i teraz jej wargi wyglądają jak Kaczora Donalda, szczęka jak u Salety,cycki jak nadmuchane kondony,...Żeby było lepiej to IQ do bani
gość
5 lata temu
Przestancie pisać o niej i się z niej nasmiewac, bo to tak samo jak byscie się naśmiewali z osoby niepełnosprawnej, upośledzonej umysłowo czyli po prostu chorej.
gość
5 lata temu
czy ta osoba świadomie robi z siebie idiotkę ? czy ma zaburzenia psychiczne ?
gość
5 lata temu
do gnoju babochłopie
gość
5 lata temu
Czy w wariatkowie nie znajdzie się choć jedno wolne łóźko dla tej baby. Ją trzeba leczyć. Kim ona q**a jest źe pcha ten ryj na widok publiczny. Co w tej Polsce się wyprawia.
gość
5 lata temu
O żesz kurva . Jebłam na ziemię. Co to jest ja się pytam?! Hahaha
bDgJBPaL