Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Doda podsumowuje ostatni rok: "Przeszłam metamorfozę. Mam inne priorytety w życiu!"

144
Podziel się:

"Mam już miejsce i osobę, przy której mogę ukoić nerwy. Nic muszę nic udowadniać".

Dorota Rabczewska ostatni rok może zaliczyć do udanych. Została producentką, zagrała w filmie i wyszła za mąż. Doda twierdzi, że wydarzyło się jeszcze coś znacznie większego. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl stwierdziła, że przeszła metamorfozę życiową. Doda przekonuje, iż ma teraz zupełnie inne życiowe priorytety. Jak się można domyślać, najważniejszym jest mąż. Wierzycie jej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(144)
Gość
6 lat temu
Kolejna ustawka starej babochłopki. Strach przed więzieniem zrobił z niej kobietę po przejściach na pasach, mężczyznę z przeszłością w zawiasach.
gość
6 lat temu
Szczególnie udane było wyprowadzenie w kajdankach z mopem na twarzy bez makijażu, ależ wstydliwa Dorusia , jeszcze się posiusia.
gość
6 lat temu
Została producentką, zagrała w filmie i wyszła za mąż. A wszystko to za bujanie pustej torby Nositorby. A teraz w sKUPIEniu oczekują na pudło.
gość
6 lat temu
ukoicie nerwy w pudle, Nositorba i jego wierna stara torba
gość
6 lat temu
Ocieplać wizerunek to można po jednej wpadce ale w przypadku Dodona nie da się teraz przeistoczyć w skromną, z normalnymi priorytetami życiowymi kobietę, kiedy przez całe życie było się chamskim i agresywnym wobec innych ludzi. Czyżby widmo paki było aż tak realne, że Doronia w akcie desperacji posunęla się aż do do wzięcia śljbu z facetem, którego się fizycznie brzydzi (no sorry ale na zdjęciach nie wygląda na zakochaną w swoim mężu)
Najnowsze komentarze (144)
gość
5 lata temu
czyli przerzuciła się z torebek na buty...czy tak? po Peli żałoby brak ale gotowość do agresji ja za starych czasów tylko strach przed wyrokiem wstrzymuje.....
gość
5 lata temu
Postanowienia są potrzebne.
gość
5 lata temu
(np. preferencje seksualne), które mogą ją poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do zajmowania danego stanowiska, wykonywania zawodu lub podejmowania określonego rodzaju działalności. Chodzi więc o taki przekaz, który może upokorzyć czy zhańbić kogoś w oczach bliżej nieokreślonej grupy osób. Zniesławiająca wypowiedź nie musi nawet doprowadzić do poniżenia lub utraty zaufania, a wystarczy, że jedynie potencjalnie może doprowadzić do takiego skutku.
gość
5 lata temu
Przekroczenie granic dozwolonej krytyki uprawnia osobę, której dotyczyło, do skierowania aktu oskarżenia przeciwko autorowi oszczerczego komentarza. Pokrzywdzony może się domagać też rekompensaty pieniężnej. Krytykowanie postępowania innych osób jest dopuszczalne pod warunkiem, że nie przekracza określonych prawem granic dozwolonej krytyki. Oczerniający artykuł, wpis na forum internetowym czy wypowiedź w szerszym gronie osób może dawać podstawę do ścigania karnego. Jest to jednak możliwe wtedy, gdy ktoś pomawia inną osobę o takie postępowanie (np. przyjmowanie łapówek) lub właściwości (np. preferencje seksualne), które mogą ją poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do zajmowania danego stanowiska, wykonywania zawodu lub podejmowania określonego rodzaju działalności. Chodzi więc o taki przekaz, który może upokorzyć czy zhańbić kogoś w oczach bliżej nieokreślonej grupy osób. Zniesławiająca wypowiedź nie musi nawet doprowadzić do poniżenia lub utraty zaufania, a wystarczy, że jedynie potencjalnie może doprowadzić do takiego skutku.
gość
5 lata temu
Napiszę raz jeszcze. Gdyby mój syn wykształcony i na stanowisku przyprowadził taką dodę do domu i przedstawił jako narzeczoną mam chyba murowany zawał serca. Nieokrzesany p*****k, pyskaty, bez obycia, wykształcenia, wyrachowany jak cała rodzina,kłamiący na potęgę, zawistny i zaburzony emocjonalnie - miałby do mnie mówic "mamo". Nigdy ,przenigdy....
gość
5 lata temu
WIEKSZOSC tych chamskich wpisów produkuje jedna osoba. Ostatnio do rymu . Kto ci płaci?
gość
5 lata temu
owszem z blachary w przestępcę...świetna metamorfoza...oj tak doroniu...ty niestety zapominasz ze twoje kłamstwa się ciągną za toba jak smród za wojskiem....
LBS
5 lata temu
Szkoda że nie pokażecie jej przemówienia jak odbierała nagrodę na Gali Plejady. Hejt na Marinę w ciąży.... "redaktorzy" pudelka - wstyd! Skoro jesteście tak odważni i bezczelini jednocześnie to miejcie odwagę pokazać jak ludzie reagują na to co robicie.
ja
5 lata temu
no no ejdyne co ona przeszła to chyba dietę, i kurację z iqacai. bo widać, ze schudła. a te wszyskie inne rzeczy to na włąsne życzenia.
gość
5 lata temu
Wysokie IQ a zdania nie potrafi mądrze sklecić.
gość
5 lata temu
Ona właśnie cały czas sobie udowadnia że dobrze wybrała w kółko powtarzając te brednie. Nie pasują do siebie. Facet jest ok ale nie takich doda szuka. Majdan był najfajniejszy. Gośka ma szczęście.
gość
5 lata temu
Sama nie daje rady uciekła do byle kogo kto ją chciał hahahahahah a jak tam nogi ??? Nadal "drętwią"? Hahahahaha
gość
5 lata temu
Dla mnie zawsze zero
gość
5 lata temu
Chyba nositorba jest producentem a ona wkrecila sie na żonę
...
Następna strona