Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Donald Trump PRZESTRASZYŁ SIĘ, że przez Taylor Swift PRZEGRA wybory?! "Biden nic dla niej nie zrobił!". Wspomniał też o chłopaku artystki

188
Podziel się:

Donald Trump oczekuje od Taylor Swift poparcia w wyborach prezydenckich. Swoje stanowisko polityk uzasadnia wprowadzoną przez niego ustawą, dzięki której piosenkarka miałaby zarobić znacznie więcej pieniędzy. Wspomniał też o jej chłopaku.

Donald Trump PRZESTRASZYŁ SIĘ, że przez Taylor Swift PRZEGRA wybory?! "Biden nic dla niej nie zrobił!". Wspomniał też o chłopaku artystki
Donald Trump oczekuje od Taylor Swift poparcia w wyborach (GETTY)

Taylor Swift od 2018 roku publicznie wspiera partię demokratyczną. Podczas ostatnich wyborów prezydenckich piosenkarka otwarcie zachęcała do głosowania na Joe BidenaKamalę Harris. W momencie, gdy we wrześniu 2023 roku artystka opublikowała na Instagramie wpis, w którym zachęciła, by zarejestrować się na głosowanie w wyborach, strona vote.org odnotowała skok odwiedzin w wysokości 1200 proc. Ba, amerykańscy specjaliści twierdzą, że publiczna deklaracja Taylor w kwestii tego, na kogo zagłosuje, może przesądzić o ostatecznym wyniku walki o Biały Dom w listopadzie 2024 roku.

Dostrzegający zagrożenie ze strony muzycznej gwiazdy Donald Trump postanowił zabrać głos, publikując wymowny wpis na platformie społecznościowej należącej do jego firmy. Polityk zasugerował, że oczekuje poparcia od wokalistki w nadchodzących wyborach. Swoje stanowisko uzasadnił wprowadzoną przez niego kilka lat temu ustawą, na mocy której muzycy mieliby zarabiać więcej pieniędzy.

Donald Trump oczekuje od Taylor Swift poparcia w wyborach prezydenckich. Wspomniał też o jej chłopaku

Podpisałem i byłem odpowiedzialny za ustawę o modernizacji muzyki dla Taylor Swift i wszystkich innych artystów muzycznych. Joe Biden nie zrobił nic dla Taylor i nigdy nie zrobi - napisał Trump na Truth Social.

Polityk oczekuje od Taylor "lojalności" i nie wyobraża sobie, aby Swift kolejny raz wyraziła poparcie dla Joe Bidena. Republikanin wyznał również, że darzy chłopaka gwiazdy ogromną sympatią, nawet jeśli deklaruje się jako liberał.

Nie ma możliwości, aby poparła Joe Bidena, najgorszego i najbardziej skorumpowanego prezydenta w historii naszego kraju i była nielojalna wobec człowieka, który zarobił dla niej tyle pieniędzy. Poza tym lubię jej chłopaka, Travisa, nawet jeśli jest liberałem i prawdopodobnie nie może mnie znieść! - dodał.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(188)
Gosc
2 tyg. temu
Tramp to taki sam potwór i przyszły niszczyciel świata jak i Putin. Ci co na niego zagłosują będą odpowiedzialni za życie milionów ludzi.
karol
2 tyg. temu
USA to zwykli zdrajcy, którzy kolejny raz porzucają swoich sojuszników. Trump może wygrac tylko dla tego, ze społeczeństwo USa jest wyedukowane na poziomie trzeciego swiata.
Lol
2 tyg. temu
Nie on dla niej zarobił, tylko sama zarobiła
Iga
2 tyg. temu
Jeśli Trump zwycięży w tym roku trzeba się na 100% przygotować na napaść zbrojną ze wschodu, przykra prawda. Bez parasola USA ru na pewno zaatakuje kraje bałtyckie i Polskę. Zwycięstwo Trumpa oznaczać może IIIWŚ.
Cóż
2 tyg. temu
Może lepiej, żeby go nie popierała, bo jeśli wygra, to wciągnie w wojnę nie tylko Polskę. Niebezpieczny typ.
Najnowsze komentarze (188)
Mona
1 tyg. temu
Tramp to chory człowiek jak Putin sami siedzą w zaciszu a ludzi wysyłają żeby się zabijali czy to normalne
Ana
2 tyg. temu
Taylor broni honoru Amerykanów. Teraz właśnie potrzeba zachęty, żeby ludzie byli bardziej odpowiedzialni i umieli wybrać pomiędzy prawością a zakłamaniem i przemocą.
Mmm
2 tyg. temu
Aż ją lubię! Brawo!
Andrzej
2 tyg. temu
Trump i Biden to zdrajcy. Musi przyjsc nowy prezydent
Pawel
2 tyg. temu
Już to widzę jak Europa będzie się bronić wzajemnie ,nawet placem nie kiwną na wypadek ataku to jest mentalna snobistyczna egoistyczna Europa.
Rrddgg
2 tyg. temu
Jawnie pisze, że chce ją przekupić. Degrengolada
Citizen
2 tyg. temu
Tak trzymaj Taylor, ja zagłosuje tak jak ty, każdy tylko nie trump
True
2 tyg. temu
Tak tak żałujcie kasy na NATO to szybko się wami zaopiekuje Putin połowa Polski będzie w łagrach a druga połowa odpoczywać na wieki ale broń Boże nie życzę Polsce tego.
🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀...
2 tyg. temu
Jeśli swift poprze trupa, to ludzie przestaną jej słuchać…
Karolina
2 tyg. temu
Ona co miesiac ma innego chłopaka
Ilumn
2 tyg. temu
Trp dobrze wie kto za nią stoi i za jej chłopakiem i kto ich sponsoruje i promuje nie może tego oficjalnie powiedzieć bo nie chce kłopotów ale mądry wie o co chodzi.
Taylor ucieka...
2 tyg. temu
Pomijając Trumpa, ten footbolista jest jakis taki agresywny, widziałam jak się zachowywał podczas meczu i po wygranej. Dziwny
876
2 tyg. temu
Taylor Swift to Lucyferianka wyznająca Iluminatów, która sprzedała swoją duszę w zamian za sławę i fortunę.
olo
2 tyg. temu
ona jest znana z tego że jest znana ? kto to jest ta cała Tajlor ?
...
Następna strona