Trwa ładowanie...
Przejdź na

Donald Tusk: "Rząd w kwestii uchodźców postąpił rozsądnie. Nie zepsuł reputacji Polski"

33
Podziel się:

"Ludzie w Polsce boją się fali uchodźców, nie są do tego przygotowani" - mówi były premier.

Problem uchodźców od wielu tygodni dzieli polską scenę polityczną. Głos w sprawie zabrał również Donald Tusk, który przyjechał do Polski z okazji Europejskiego Forum Nowych Idei 2015.

Bardzo wysoko cenię reakcję polskiego rządu w tej wyjątkowo trudnej sytuacji. Znamy emocje ludzi, nie mam żadnych wątpliwości i złudzeń, że nie tylko w Polsce ludzie boją się fali uchodźców, nie są do tego przygotowani. My szczególnie nie mamy doświadczeń, a mamy czasami fałszywe, a czasami zrozumiałe przeświadczenie i przekonanie, że z tym się wiążą pewne ryzyka. Rząd w kwestii uchodźców postąpił rozsądnie. Nie zepsuł reputacji Polski – to, co niestety niektórym naszym przyjaciołom się udało wyjątkowo skutecznie – a równocześnie jest takim głosem rozsądku.

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(33)
gość
6 lat temu
W kwestii UCHODŹCÓW nasz rząd kompletnie się POGUBIŁ. Najpierw KOPACZ odmawiała przyjęcia imigrantów, przez co na Zachodzie uchodzimy za KSENOFOBÓW, a potem zgodziła się ich przyjąć, ZDRADZAJĄC Grupę Wyszehradzką i pozbawiając nas resztek szacunku oraz przyjaciół. Nie dość, że przyjmiemy dziesiątki tysięcy C*******H (niech nikt mi nie próbuje wmówić, że to uchodźcy – większość stanowią młodzi AGRESYWNI mężczyźni), to jeszcze straciliśmy TWARZ w całej Europie. Ale to nic w porównaniu do tego, co nas czeka, gdy wśród IMIGRANTÓW dotrą do nas TERRORYŚCI. Skoro pani KOPACZ jest tak pewna, że nasze służby ich wyłapią, niech się PISEMNIE zobowiąże, że poniesie KARNĄ odpowiedzialność za ewentualne ZAMACHY i GWAŁTY, których na naszych obywatelach dopuszczą się nasi goście. Nie pozwólmy też jej UCIEC do Brukseli, gdzie w zamian za pójście na rękę MERKEL, przygotowano już INTRATNĄ posadę na wypadek przegranych wyborów. Za ZDRADĘ narodową postawmy TUSKA i KOPACZOWĄ przed TRYBUNAŁEM Stanu. Jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
6 lat temu
Właśnie ze zespół i jeszcze bardzie zepsuje . Panie Tusk mieszkam w Szwecji której już nie poznaje !!!! To jest całkiem inny kraj do którego przyjechałam . Co pan wygaduje za głupoty !!! Brak szacunku do Polaków opini , to jest bezczelne przejechanie przez wole rodaków . Mójj ojciec walczył w pierwsze armi stracił zdrowie umarł mając 38 lat . W grobie sie przewraca ze Polska służy Niemcom jak pachołki . Wstyd mi jest , hańba !!!
gość
6 lat temu
Tusk próbuje ratować jeszcze tonącą łódź Platformy swoim autorytetem, szkoda tylko, że nie pomyślał, że na sprawie "uchodźców" sam stracił jego resztki.
on
6 lat temu
skończ waść, wstydu oszczędź. . .
gość
6 lat temu
dwoje dzieci znaleźli wśród miliona młodych silnych mężczyzn i cały czas je pokazują, jakby były co najmniej obrazkiem reprezentatywnym dla tych bezczelnych ludzi
Najnowsze komentarze (33)
w
6 lat temu
niedlugo was kaczorek rozliczy,chyba rudy zostaniesz uchodzca i kopaczowa moze tez zdazy uciec
wiechu
6 lat temu
rudy sprzedawczyku a co ty masz do polski
gość
6 lat temu
Melker tak sobie życzyła a rudzielec to wykonał.Tusk z resztą ciągle liże d**ę szwabą!
gość
6 lat temu
Tusk ty sam się martw o swoją reputacje . Kopaczka robi wszystko pod twoje dyktando. Ty i ona macie Polskę w nosie !
gość
6 lat temu
Sam o tm decydował a teraz rżnie GŁUPA!
gość
6 lat temu
Tak rudzielcowi kazała powiedzieć Merkel.To właśnie nie Tusk dostał tę fuchą!
obywatel J
6 lat temu
PUDEL ZARZADZANY PRZEZ PO....POKAZ PUDLU PRAWDZIWE ZDJECIA TYCH UCHOODZCOW POKAZ ZDJECIA CO ROBIA WE WLOSZECH A ZDJECIA DZIECI WSADZ SE W D...PE
obywatel J
6 lat temu
TUSK OBY CI WESZLI DO DOMU I ZROBILI Z TOBA TO CO Z CHRESCIJANAMI W SYRII !!!
gość
6 lat temu
dać im po kałachu i niech walczą o wolność co to za sieroty bez ...aj
gość
6 lat temu
Dondi lepiej nic nie mów nie rob wiochy
Ryba
6 lat temu
pragnę sex
Gucio
6 lat temu
muszę podrapać sisiora
Fly
6 lat temu
I would give Tusk a rim job
gość
6 lat temu
chcesz by muzułmanie opanowały Polske? głosuj na PO!
Oferty dla Ciebie