Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dowbor o kobietach: "Podoba mi się porsche, ale nie muszę go posiadać"

93
Podziel się

Maciek w ciekawy sposób wypowiedział się o pracy przy Miss Polski.

bCPcNrCd

W związku z tym, że Joanna Koroniewska w lutym urodziła drugie dziecko, najwięcej czasu spędza niewątpliwie w domu. W jej mediach społecznościowych znaleźć można jedynie fotografie ukazujące życie w domowym zaciszu. Dlatego też, gdy Asia zajmuje się dziećmi, Maciej Dowbor musi "ciężko" pracować.

Ostatnie wybory miss przeprowadził właśnie Maciek. W udzielonym w związku z tym wydarzeniem wywiadzie postanowił opowiedzieć jak odnajduje się wśród tylu pięknych kobiet, porównując je do... drogich samochodów.

Podoba mi się porsche, ale nie muszę go posiadać - stwierdził nieoczekiwanie prezenter.

bCPcNrCf

Ciekawa analogia? Ciekawe co na to Koroniewska...

bCPcNrCG
KOMENTARZE
(93)
gość
2 lata temu
Zamiast powiedzieć że w domu ma porsche... ech
gość
2 lata temu
Teraz to juz dowartościował swoją żonę, nie ma co!
gość
2 lata temu
Mi tez podoba sie porsche, nie posiadam, ale moge sie przejechac
bCPcNrCH
gość
2 lata temu
Ale z niego buc
gość
2 lata temu
Nie promujcie tego CIULA.... on już przyprawił swojej żonie ROGI poprzez to, że nie musiał, ale POSIADŁ jakąś latawicę. Więc prosi się uprzejmie o niepitolenie o jakimś porsche... 🤮
Najnowsze komentarze (93)
gość
2 lata temu
Brak taktu p***c
Gość
2 lata temu
Kulfonie nadajesz się do cyrku
samanta
2 lata temu
ale mysl, co za wyrafinowany dowcip, buaaa, buaaa
gość
2 lata temu
ależ z niego bęcwał i k****n! to przekracza wszelkie standardy hahaha
Gość
2 lata temu
Ten dlugi kinol nadaje sie tylko do gnoju
gość
2 lata temu
Jako kobieta robię COMING OUT. Przyznajmy się wreszcie!!!. My też zerkamy i patrzymy na przystojnych facetów!!! Dość tej ściemy i robienia z nas frajerek. Mam dość. Bądźmy ze sobą szczere, z naszymi mężczyznami, wtedy będzie nam łatwiej zaakceptować to, że oni zachowują się tak samo ;) Jesteśmy z jednej gliny. Każdy zdrowy człowiek, bez względu na płeć, docenia piękno. Mężczyźni są czasami bardziej wierni niż kobiety. Taka jest smutna prawda, drogie Panie :) To śpiewałam JA, Jarząbek :)
gość
2 lata temu
Ja tam nie wiem dlaczego szukacie sensacji w tej wypowiedzi. Dla mnie Asia została tu w pewien sposób doceniona a te porównanie z Porsche to bardzo dobre. Jak podkreślił jest w związku od wielu lat i nie zmieni tego Porsche które pojawiło się na horyzoncie. Nazwała bym to wyznaniem miłości. A przede wszystkim zdrowym podejściem do związku i miłości.
limuzyna
2 lata temu
jemu to szkoda maluszka
bCPcNrCz
gość
2 lata temu
Nie podoba mi się Dowbor, nie muszę się z nim męczyć
gość
2 lata temu
Słuchajcie w całej tej debacie chodzi o jedno : a mianowicie o kulturę wypowiedzi. Pewnie jakby Joasia prowadziła galę Mistera roku czy coś podobnego to za pewne nie powiedziałby ze w domu ma fiata a tu Lecusy chodzą. Przykre to trochę bo facet ma piękna i mądra kobietę i dla niego powinna być właśnie tym Porsche a on dla niej Lexusem.No cóż nie jest to idealny świat ,..
gość
2 lata temu
A w domu skoda ? Faceci to i****i
gość
2 lata temu
A czy musimy stale ogladac dretwego b**a Dowbora zamiast jakiegos fajnego rozrywkowego prezentera . Duet z Koterskim to porażka. Koterski spoko a on drewno. Kto go wpycha do takich produkcji. Nawet na sylwestrze juz sie pokazuje
gość
2 lata temu
Kasia keska pamiętamy
gość
2 lata temu
On nie jest czysty nie patrzy gdzie mowi. Klamie. Oszust. Wspolczuje jej
...
Następna strona
bCPcNrDb