Trwa ładowanie...
Przejdź na

Duda cieszy się z wygranej: "Obiecuję, że to nie będzie prezydentura zamknięta!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
206
Podziel się:

"Ci, którzy zagłosowali na mnie opowiedzieli się za zmianą."

bEUeXNhh

We wczorajszym wystąpieniu bezpośrednio po ogłoszeniu sondażowego zwycięstwa Andrzej Duda podziękował Bronisławowi Komorowskiemu za rywalizację w wyborach i za gratulacje, które prezydent mu złożył. Wyniki, które zostały podane wczoraj nieco się zmieniły. Obecnie według pracowni Ipsos i danych z sondaży exit pools, wygrał Andrzej Duda uzyskując 52 proc. głosów. Frekwencja wyniosła 55,5 proc. głosów. Zwycięski kandydat PiS podkreślił, że chce być prezydentem wszystkich Polaków, więc drzwi Pałacu Prezydenckiego będą otwarte.

Dziękuję Komorowskiemu za rywalizację w kampanii i gratulacje. Prezydent, kiedy zostaje wybrany, ma służyć narodowi, ma słuchać i być otwartym. Drzwi Pałacu Prezydenckiego będą otwarte. To nie będzie prezydentura zamknięta, obiecuję. Dziękuję tym wszystkim, którzy niedosypiali, niedojadali, bo tempo kampanii było tak ogromne, załodze dudabusa. Ci, którzy zagłosowali na mnie opowiedzieli się za zmianą.

Zobaczcie, jak cieszył się z wygranej.

bEUeXNhj
bEUeXNhp

Źródło: TVN24/x-news

bEUeXNhK
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(206)
gość
7 lat temu
Jesteście z jadem, okrutni i zawistni. Sprawiedliwość jest górą!!
gość
7 lat temu
głosowaliśmy na Pana, wierzymy, że Polska może się zmienić, wierzymy w lepsze jutro więc proszę nas nie zawieść!!! Rodacy
gość
7 lat temu
No o Duduś do roboty, dużo naobiecywałeś także czekamy aż zaczniesz spełniać obietnice świętego Mikołaja!
bEUeXNhL
gość
7 lat temu
szerokiej drogi
gość
7 lat temu
szerokiej drogi :)
Najnowsze komentarze (206)
Dżej Bi
7 lat temu
No to będziemy mieli butę, chamstwo, g**j, Ziobrę, Bollywood ale może nie będzie pedalstwa i wojny z Kościołem
Dżej Bi
7 lat temu
Mo to będziemy mieli butę, chamstwo, g**j, Ziobrę, Bollywood ale może nie będzie pedalstwa i walki z Kościołem!!!
gość
7 lat temu
To czekaj, aż Św.Mikołaj przyjdzie do Ciebie! Może się doczekasz. Na razie prezydent-elekt walczy o postawienie pomnika swojego poprzednika, Lecha Kaczyńskiego na Krakowskim Przedmieściu. To jest dla Niego priorytet! Musi się jakoś odwdzięczyć prezesowi.
gość
7 lat temu
debile debile debile i jeszcze raz debile glosowali na dude i pis a teraz wam zycze zeby was k***a tak urzadzil ze bedziecie plakac i zygac duda i pisem zycze wam tego z calego serca debile
gość
7 lat temu
no jak debile ktorzy glosowali na dude juz was olal frankowiczow tez 4 dni po wyborze i juz ta k***a maci jak caly pis zacznijcie juz plakac debile
gość
7 lat temu
Panie Duda głosowałem na Pana i mam nadzieję że nie będzie to maskarada -przywróć pan normalność w tym kraju . Mam nadzieję że takie nazwisko jak Dr. Kekuś i jego prześladowanie zakończy się natychmiast a jego prześladowcy wylądują w kryminale i nie pomogą im immunitety sędziowskie , prokuratorskie wraz z policją odpowiedzialną za jego prześladowanie . Mam nadzieję że wiedza Dr. Kękusia posłuży do rozprawienia się z ta mafią a Jego doświadczenie powinno zostać wykorzystane powierzając mu stanowisko przynajmniej ministra sprawiedliwości albo innego . To byłby właściwy człowiek na właściwym miejscu . Dr. Kękuś udowodnił milionom ludzi że w Polsce wymiar sprawiedliwości jest mafią skorumpowanych przestępców kryjących się za immunitetami .
POLAK
7 lat temu
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ , PO CZYNACH GO OCENICIE , NIE PLUJCIE JADEM BO NIE MACIE PODSTAW.
gość
7 lat temu
Prezydent Andrzej D*p...a.
bEUeXNhD
MW
7 lat temu
To nie będzie prezydentura zamknięta. Duda będzie co sobotę serwował kawę na ulicy.
Dżej Bi
7 lat temu
No to mamy wiatr w dudy!!!
pap
7 lat temu
To będzie dobra prezydentura.
Dzej Bi
7 lat temu
No to mamy wiatr w dudy!!!
gość
7 lat temu
Fałszywa gęba
zoltan
7 lat temu
Popieram.Naobiecywał gruszek na wierzbie, a głupki w to uwierzyli.No i czego się spodziewacie ludzie? Cudow? Jak spełni chociażby te swoje zmniejszenia podatków i wieku emerytalnego to nas wpuści w taki kanał ,ze jeszcze będziecie ryczeć. Oby nam do wojny z ruskami nie doprowadził rusofob. Dokonaliście najgorszego wyboru jaki było można. Teraz o kler wam w d**y będzie zaglądał. Pokażcie mi takiego polityka co spełnił obiecanki. Alez ten nasz naród g***i..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUeXNiw
bEUeXNix
bEUeXNiy
bEUeXNiz
bEUeXNiA
bEUeXNif