Duda do Komorowskiego: "Pan wychodził z czekoladowym orłem. Kotylionik i balonik, partyjny prezydent!"

573
Podziel się

"Sami państwo widzicie, orzeł może być tylko PiSowski. Pan po prostu dostaje dyspozycje od szefa partyjnego i je bezmyślnie wykonuje" - ripostował prezydent. Zobaczcie ostatnie telewizyjne przedwyborcze starcie.

Debata Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy była ostatnim przedwyborczym starciem kandydatów na prezydenta. Ich drugie telewizyjne spotkanie transmitował TVN, TVN24 oraz TVNBiŚ. Podobnie jak podczas pierwszej debaty nie obyło się bez emocji. Wrócił temat Jedwabnego, katastrofy smoleńskiej, in vitro i państwa wyznaniowego. Dość agresywnie zrobiło się w trakcje dyskusji o symbolach narodowych. Bronisław Komorowski wprost zapytał:

-Dlaczego, gdy w sejmie głosowano nad ustawą mojego autorstwa dotyczącej godła narodowego na koszulkach polskie reprezentacji narodowej w sporcie, wstrzymał się pan od głosu? Czy pan się wstydzi polskiego godła?

-Mieliśmy inne stanowisko w tej sprawie jako klub parlamentarny. To nie kto inny, jak pan wychodził na święto narodowe z czekoladowym orłem. To wzbudziło z jednej strony śmiech, z jednej zażenowanie. Pan śmieszy, tumani i straszy swoim zachowaniem. Godło polskie wymaga pilnowania. To pan jako prezydent powinien był godła strzec i nie dopuścić by na święto narodowe był czekoladowy orzeł. Kotylionik i balonik. Ludzie śmiali się z tego, co pan robi - ripostował Duda.

-Sami państwo widzicie, orzeł może być tylko PiSowski. Pan po prostu dostaje dyspozycje od szefa partyjnego i je bezmyślnie wykonuje - oskarżał Komorowski.

-To pan był partyjnym prezydentem przez pięć lat. Pan nie zawetował szkodliwych ustaw rządu Platformy Obywatelskiej. Pan podpisywał wszystko, co Platforma chciała - zakończył Duda.

Przypomnijmy, że druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(573)
gość
5 lata temu
no to współczuję
gość
5 lata temu
i do analfabetyzmu?
gość
5 lata temu
Dość nie logiczna wypowiedź, co ma posiadanie rodziny do gospodarzenia? Posiadanie rodziny świadczy wyłącznie o zawarciu związku małżeńskiego i prokreacji. Balecerkowie z Alternatywy 4 czy Kiepscy z Kiepskich mają rodziny a z gospodarowaniem ... no sami wiecie :)
gość
5 lata temu
Ty też się pogrążasz takimi idiotycznymi wpisami! Zero realiow, tylko czysta propaganda i straszenie. Wyluzuj juz!!!!
gość
5 lata temu
Za Dudą stoi Kaczyński a za Komorowskim oligarchowie żydowskiego pochodzenia tacy jak Walter Solorz Kulczyk
Najnowsze komentarze (573)
mmmmmmmmm
rok temu
no i mamy prezydenta - wstyd i obciach
mmmmmmmmm
rok temu
no i mamy prezydenta - wstyd i obciach
gość
5 lata temu
WSTYD, ŻE TAKIE ZERO ZOSTAŁO PREZYDENTEM!!! TO SKANDAL, BO P*****Y BĘDĄ RZĄDZIŁY NA CZELE Z KACZOREM!!!! W*N Z KRAJU!
gość
5 lata temu
ten duda wcale takie w gadce nie jest dobry zeby na prezydenta hehehe
gość
5 lata temu
ale wy jestescie naiwni ......oczywiscie ze u nas wygra pis bo tu jest pelno mocherow i wiochy a oni samodzielnie nie mysla tylko robia to co kosciol im karze zebyscie sie nie zdziwili jak wam bedzie dobrze za rzadow dudusia hahaha
gość
5 lata temu
te mlode tepaki tego nie pamietaja za to swiecie wierza w te glupoty co oplata ich ulubieniec dudus z sekty pis
gość
5 lata temu
juz niedlugo sie bolesnie przekaonasz kto sie z kim i na co pozamienial ale bede miala radoche
gość
5 lata temu
to my ci wspolczujemy ze podoba ci sie partia ktora ma ludzi ziejacych nienawiscia do wszystkich majacych inne zdanie ktorzy sa zaozumiali i chamscy i maja same teorie spiskowe sekta pis......
gość
5 lata temu
Prezdent zachowuje sie jak krol tylko berla i korony nie ma sory ale ja glosuje na Dude
gość
5 lata temu
Nie mam zamiaru pracowac do smierci czemu nie bylo referendum zaglosuje na Dude
gość
5 lata temu
to jest łamanie ciszy wyborczej.... już o tym poinformowała PKW - pudel licz pieniążki na kary
gość
5 lata temu
nie łatwo będzie ich od koryta odsunąć,użyją wszelkich sposobów i ostatecznie wygra Bronek WSI .(Panie Boże oby NIE!!!!!)
hasiok
5 lata temu
dokladnie
gość
5 lata temu
Czytaliśmy z jakiej dobrej rodziny pan pochodzi.Pana dziadek tak wiele zrobił dla Polski i te osoby które pana znają mówią że pan taki sam społecznik.Oby tak się stało.Bo Polska jeszcze jest do uratowania,jeszcze wszystkiego nie rozkradli.Powodzenia.
...
Następna strona