Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Dżaga uderza w Esmeraldę Godlewską: "Nie współczuję jakiejś P*JEBANEJ ATENCJUSZCE"

161
Podziel się:

Przyjaciel Dody stanął w obronie piosenkarki, ujawniając przy okazji prywatną wiadomość Esmeraldy Godlewskiej, w której 27-latka "tłumaczy" opublikowanie własnego nekrologu. "To żart! Hahaha, bachory się nabrały..." - napisała patocelebrytka.

Dżaga uderza w Esmeraldę Godlewską: "Nie współczuję jakiejś P*JEBANEJ ATENCJUSZCE"
Dżaga uderza w Esmeraldę Godlewską (AKPA, Instagram)

W ostatnim czasie o Monice "Esmeraldzie" Godlewskiej zrobiło się głośno w kontekście niepokojących relacji instagramowych. W serii nagrań celebrytka wymieniła kilka nazwisk znanych osób, które miały rzekomo "jeździć do Dubaju", i przy okazji zapowiedziała "skandaliczną" książkę własnego autorstwa.

Dzień po zrzuceniu na internautów bomby w postaci sensacyjnych insynuacji 27-latka poszła o krok dalej, zamieszczając na Instagramie... własny nekrolog. Patocelebrytce udało się dopiąć swego i wywołać w sieci prawdziwą burzę. Koniec końców w jej domu interweniować musiała policja wezwana przez zwaśnioną z Esmeraldą Małgorzatę Godlewską.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska ujawnia, które celebrytki są według niej "dziewczynami z Dubaju"!

Teraz głos w sprawie postanowił zabrać Mariusz Ząbkowski, lepiej znany pod pseudonimem Dżaga. Performer trudniący się sztuka dragu i najlepszy przyjaciel Dody postanowił stanąć w obronie piosenkarki posądzonej przez Godlewską o prostytucję.

Dostaję setki wiadomości o Godlewskiej, że pod wpływem narkotyków czy alkoholu pi*rdoliła jakieś głupoty, że Doda jeździła do Dubaju, że będzie film, bo ona chce się obronić - zaczął wzburzony Dżaga, nie przebierając w słowach. Doda do żadnego Dubaju nie jeździła, to są totalne bzdury. I to karalne. Teraz Godlewska upozorowała swoją śmierć na Instagramie i ludzie do mnie piszą, że trzeba jej współczuć i mają nadzieje, że to nie uraziło Dody. Oczywiście, że ją to uraziło, bo to jest napędzanie hejtu i szerzenie nieprawdy.

W dalszej części monologu Ząbkowski stwierdził, że nie jest mu żal ewidentnie pogubionej Esmeraldy, która jego zdaniem chce wykorzystać litość fanów z narcystycznych pobudek.

Czy ja jej współczuję? Nie, nie współczuję jakiejś po*ebanej atencjuszce, która po prostu tylko czeka na wasze współczucie - ciągnął. Współczuję ludziom, którzy są chory, którzy mają depresję czy coś, a nie pi*rdolniętym ludziom, którzy tylko liczą na coś takiego. Zaraz napisze, że umarła stara ona i dzięki sile fanów odrodziła się na nowo i dalej będzie ćpać, dalej będzie chlać. To powinno się zakończyć, ktoś powinien jej napisać: "Ej stara, ogarnij się, idź do lekarza", a nie napędzać jej fejmu, a nie dokładanie cegiełki do szerzenia nienawiści i pogłębiania choroby u osoby, która naprawdę skończy tragicznie. Liczę na to, że pójdzie na terapię i wyleczy swój chory łeb w końcu.

Na koniec Dżaga udostępnił prywatną wiadomość jednego z zatroskanych internautów, któremu w odpowiedzi Esmeralda wyjawiła, że opublikowanie własnego nekrologu było tylko "żartem".

To żart! Piszę teraz książkę i muszę się skupić trochę na sobie - odpisała Godlewska. A ta śmierć to pewnego rodzaju odcięcie się od mojego wcześniejszego wizerunku Hahaha, bachory się nabrały...

Zaskoczeni?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(161)
Olunia
rok temu
Brawo brawo Esmeralda, chętnie przeczytamy twoja książkę o podróżach babci Dodzi.
Bbb
rok temu
Wszystkim Wam wierzę, jasne... Właśnie skończyłam 30 lat, nie jestem ani młoda ani stara i wiodę spokoje, w miarę dostatnie, godne życie, na które normalnie zarobiłam, pomimo kilku bardzo traumatycznych przeżyć i trudnego dzieciństwa odkąd pamiętam. Gdy patrzę na to wszystko co się z ludźmi porobiło, to ręce mi opadają. Internet miał ułatwić ludziom życie, a niektórych do reszty ogłupia. Sama pracuję w dużej mierze online przy projektowaniu i można to wykorzystywać pożytecznie. A tu news, że jakiś kamerzysta wykorzystuje niepełnosprawnego dla karygodnego nagrania i zwiększenia zasięgów, ktoś inny publikuje nekrolog za życia i ma z tego ubaw, jeszcze inni zarabiają na retuszowanym wyglądzie, wstawiając na profile przerobione zdjęcia, na których w rzeczywistości nie są są siebie podobni i uciekają na widok paparazzi lub wynajmują agencję do usuwania prawdziwych! zdjęć z sieci. Nie wiem jak to skomentować nawet.
Abc
rok temu
Jestem przerażona tym światem. Prędzej normalni ludzie odbiorą sobie życie bo tego nie da się wytrzymać! Rozpuszczony rozwydrzony świat! Zepsuty w jażdym zakamarku. I na tym świecie są małe dzieci. Strach pomyśleć co to będzie za 20 czy 30 lat jak będą dorosłe! Kim one będą? Czym one będą się kierowały? Boże pomóż!
156 QP
rok temu
Zacznijmy od tego, że babci Dodzi bajeczki o jej 'nieprzeciętnej' inteligencji, to żenująca ściema mająca przykryć jej kompleks braku wykształcenia. Kto przy zdrowych zmysłach wierzy, że osoba, która zdołała ukończyć jedynie szkołę podstawową w jakiejś gminie jest 'członem' Mensy? Nie ma jej na liście członków Mensy i nigdy nie było. Mensa nie wydaje zaświadczeń o IQ swoim członkom, bo niby po co, a zakompleksiona Dodzia wszystkim wciska na 'dzień dobry' to swoje żenujące zaświadczenie o ilorazie IQ, bo wie, że swojej głupoty nie może zlikwidować tak jak tatuażu sromu na łonie. Wyobraźmy sobie zmarłego niedawno fizyka teoretycznego i matematycznego Stephen'a Hawking'a, który za życia podbudowuje swoje istnienie zaświadczeniem w formie dyplomu o ilorazie IQ równym ilorazowi IQ babci Dodzi. To nie tylko śmieszne, ale i budzące litość, że babcia Dodzia jest w stanie to sobie wyobrazić, a nawet w to uwierzyć. Radek chyba coś na ten temat wie... hehehe
Wspomnienia
rok temu
Mieszkam w Szczecinie i kojarzę dode z początków kariery. Wbrew temu co pokazuje w mediach była bardzo spokojna, wręcz ,,sztywna” i czepliwa, zupełne przeciwieństwo majdana, który ją upokarzał oraz zdradzał w wyjątkowo obrzydliwy sposób. Był miasta się śmiało z Dody, co teraz z perspektywy czasu jest dla mnie chore! Jak można było winić kobietę za to, że jej mąż ją zdradzał(i jeszcze się tym na prawo i lewo chwalił)
Najnowsze komentarze (161)
żeglarz
11 miesięcy temu
Dosia Robaczewska - Stępieniek to wielkie życiowe nieszczęście! Krzywe, pałąkowate nogi i brak urody uniemożliwiły jej bycie kobietą, została więc dublerką Rafaluli. Pierwsze małżeństwo to pomyłka, ze względu na różnicę inteligencji, oczywiście na korzyść męża Radosława. Później ZAOCZNIE ukończona Zawodowa szkoła robienia z siebie pośmiewiska (ma to po jokerze?). Drugie małżeństwo z ofiarnym nositorbą również rozpada się, bo Dosia puściła się z kelnerem z Hameryki (różnica inteligencji oczywiście na korzyść kelnera, bo ma całe 57 IQ)! Co DALEJ? Bekę z Dosi mamy zapewnioną na najbliższy rok, bo odmrożona na Sylwestra babcia Dosia jonkajonc siem s pszejencia życzyła nam wszystkim przez nią ukochanym - 'Dosiego' roku! A na walentynki zawyje w dożynki! Po dożynkach przy kotlecie będzie siedzieć... na klosecie XD
Lastminydy
11 miesięcy temu
Nie da się słuchać seplenienia Dodzi, a do tego jej prowincjonalna maniera mlaskania tymi biednymi ustami jak stary ponton, gdy śpiewa albo mówi banialuki śmiechu warte. A jej zapadnięta twarz aż straszy - jeśli to rzeczywiście akromegalia, to za dwa lata będzie już po herbacie i nawet maska z makulatury jej nie pomoże.
Kinga R.
rok temu
A ja przeczytałam tytuł na szybko ,,Doda została prababciom''
gosc
rok temu
babcia Dodzia jak zwykle jak przebieraniec, ale na 80siat nie jest tak zle niech nie rozpacza
Radex
rok temu
a bidula Doda pod ziemią rozłożona, okropne
Wood-K
rok temu
Jeden kolo, taki Czesiek, mieszkał sobie jak dziad w lesie i to nie są żadne kpiny, obchodził raz urodziny. Zapierał się w żywe uszy, siedząc z duszą na ramieniu lub też z ramieniem na duszy, na bank z palcem na ciemieniu, że był w takim położeniu, że miał kiedyś z pewną DodziOM śmieszną fotkę na zbliżeniu. Dodzia to mamut obsceny, przebrzmiały jak jej sziciory, Czesiek słyszał jej błaganie, gdy wychodził ze swej nory, brzmiała jak klekot traktora - Daj mi siana, jestem zmora! Jak street focia, to przy drodze, najlepiej cyknięta z rana, łyknął z gwinta, wzrok wyostrzył i już stoi przed nim Dodzia całkiem goła - rozebrana! Gra ofiarnie męską nogą, ręka jej ciężko omdlewa, drugą drapie się w pachwiny, Czesiek ciągle z nudów ziewa... cała reszta z niej polewa.
Paula
rok temu
Te desperackie proby dyskredytowania Esmeraldy przez D. i D. sa zalosne i swiadcza tylko o ich duzej frustracji i strachu D., ze prawda o D. wyszła na jaw.
młody buk
rok temu
Mieszkam w Szczecinie i kojarzę dode ze szczątków kariery. Wbrew temu co pokazuje w mediach była bardzo spokojna, nudnawa, wręcz ,,sztywna” jak manekin na wystawie w Pepco i cierpliwa jakby cierpiała na ból krzyża, zupełne przeciwieństwo majdana, który ją upokarzał oraz zdradzał w wyjątkowo obrzydliwy sposób. Pół miasta się śmiało z Dody, co teraz z perspektywy czasu jest dla mnie chore! Jak można było winić cierpiąca kobietę za to, że jej mąż ją zdradzał(i jeszcze się tym na prawo i lewo chwalił). Chyba, że już wtedy wiedział to co Esmeralda i po prostu czuł obrzydzenie do dody. W takim przypadku jest usprawiedliwiony, bo był piękny i młody.
Sara
rok temu
Esmeralda musi zarobić teraz na książce bo hajs sie skonczyl a na escorty za gruba nikt nie zaplaci .
WIADOMO
rok temu
Gonia jest śliczna, babcia Dodzia brzydka i to tyle na temat żon króla Majdana, bo Sylwia Majdan ma promienny uśmiech i uroku wiele.
heszek
rok temu
Doda wygląda jak babcia od tej pracy , nawet na pudelka jej nie stać, nikt jej nie chce, to jacy arabowie?
Uran
rok temu
Placz i rozpacz nic tu nie pomoze .......jedna noga w grobie ..... Dodzia ......dalas z siebie 150% Teraz pora zejsc ze sceny 🤣🤣
Halo
rok temu
O co chodzi z tymi powalonymi komentarzami o Dodzie? Pytam serio. Bo chyba nikt normalny nie myśli, że to przypadek. Pudel aż tak wam zaszła pod skórę? Czy to Gocha opłaciła?
Tralalala
rok temu
Dno. Nawet nie wiecie kto z tą policja wkroczył i zapewne nie była to Gosia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie