Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Dżaga uderza w Esmeraldę Godlewską: "Nie współczuję jakiejś P*JEBANEJ ATENCJUSZCE"

174
Podziel się

Przyjaciel Dody stanął w obronie piosenkarki, ujawniając przy okazji prywatną wiadomość Esmeraldy Godlewskiej, w której 27-latka "tłumaczy" opublikowanie własnego nekrologu. "To żart! Hahaha, bachory się nabrały..." - napisała patocelebrytka.

Dżaga uderza w Esmeraldę Godlewską: "Nie współczuję jakiejś P*JEBANEJ ATENCJUSZCE"
Dżaga uderza w Esmeraldę Godlewską (AKPA, Instagram)
bDZvwVEB

W ostatnim czasie o Monice "Esmeraldzie" Godlewskiej zrobiło się głośno w kontekście niepokojących relacji instagramowych. W serii nagrań celebrytka wymieniła kilka nazwisk znanych osób, które miały rzekomo "jeździć do Dubaju", i przy okazji zapowiedziała "skandaliczną" książkę własnego autorstwa.

Dzień po zrzuceniu na internautów bomby w postaci sensacyjnych insynuacji 27-latka poszła o krok dalej, zamieszczając na Instagramie... własny nekrolog. Patocelebrytce udało się dopiąć swego i wywołać w sieci prawdziwą burzę. Koniec końców w jej domu interweniować musiała policja wezwana przez zwaśnioną z Esmeraldą Małgorzatę Godlewską.

bDZvwVED
Zobacz także: Esmeralda Godlewska ujawnia, które celebrytki są według niej "dziewczynami z Dubaju"!

Teraz głos w sprawie postanowił zabrać Mariusz Ząbkowski, lepiej znany pod pseudonimem Dżaga. Performer trudniący się sztuka dragu i najlepszy przyjaciel Dody postanowił stanąć w obronie piosenkarki posądzonej przez Godlewską o prostytucję.

bDZvwVEJ

Dostaję setki wiadomości o Godlewskiej, że pod wpływem narkotyków czy alkoholu pi*rdoliła jakieś głupoty, że Doda jeździła do Dubaju, że będzie film, bo ona chce się obronić - zaczął wzburzony Dżaga, nie przebierając w słowach. Doda do żadnego Dubaju nie jeździła, to są totalne bzdury. I to karalne. Teraz Godlewska upozorowała swoją śmierć na Instagramie i ludzie do mnie piszą, że trzeba jej współczuć i mają nadzieje, że to nie uraziło Dody. Oczywiście, że ją to uraziło, bo to jest napędzanie hejtu i szerzenie nieprawdy.

W dalszej części monologu Ząbkowski stwierdził, że nie jest mu żal ewidentnie pogubionej Esmeraldy, która jego zdaniem chce wykorzystać litość fanów z narcystycznych pobudek.

Czy ja jej współczuję? Nie, nie współczuję jakiejś po*ebanej atencjuszce, która po prostu tylko czeka na wasze współczucie - ciągnął. Współczuję ludziom, którzy są chory, którzy mają depresję czy coś, a nie pi*rdolniętym ludziom, którzy tylko liczą na coś takiego. Zaraz napisze, że umarła stara ona i dzięki sile fanów odrodziła się na nowo i dalej będzie ćpać, dalej będzie chlać. To powinno się zakończyć, ktoś powinien jej napisać: "Ej stara, ogarnij się, idź do lekarza", a nie napędzać jej fejmu, a nie dokładanie cegiełki do szerzenia nienawiści i pogłębiania choroby u osoby, która naprawdę skończy tragicznie. Liczę na to, że pójdzie na terapię i wyleczy swój chory łeb w końcu.

Na koniec Dżaga udostępnił prywatną wiadomość jednego z zatroskanych internautów, któremu w odpowiedzi Esmeralda wyjawiła, że opublikowanie własnego nekrologu było tylko "żartem".

bDZvwVEK

To żart! Piszę teraz książkę i muszę się skupić trochę na sobie - odpisała Godlewska. A ta śmierć to pewnego rodzaju odcięcie się od mojego wcześniejszego wizerunku Hahaha, bachory się nabrały...

Zaskoczeni?

bDZvwVEL
bDZvwVEM
bDZvwVFe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
Emil
4 tyg. temu
nie wiem co to ten Doda Dżaga czy jak mu tam, lansuje się na Esmeraldzie, bo jest bardzo popularna wśód młodzieży, a Doda to emeryt
Olunia
4 tyg. temu
Brawo brawo Esmeralda, chętnie przeczytamy twoja książkę o podróżach babci Dodzi.
Bbb
4 tyg. temu
Wszystkim Wam wierzę, jasne... Właśnie skończyłam 30 lat, nie jestem ani młoda ani stara i wiodę spokoje, w miarę dostatnie, godne życie, na które normalnie zarobiłam, pomimo kilku bardzo traumatycznych przeżyć i trudnego dzieciństwa odkąd pamiętam. Gdy patrzę na to wszystko co się z ludźmi porobiło, to ręce mi opadają. Internet miał ułatwić ludziom życie, a niektórych do reszty ogłupia. Sama pracuję w dużej mierze online przy projektowaniu i można to wykorzystywać pożytecznie. A tu news, że jakiś kamerzysta wykorzystuje niepełnosprawnego dla karygodnego nagrania i zwiększenia zasięgów, ktoś inny publikuje nekrolog za życia i ma z tego ubaw, jeszcze inni zarabiają na retuszowanym wyglądzie, wstawiając na profile przerobione zdjęcia, na których w rzeczywistości nie są są siebie podobni i uciekają na widok paparazzi lub wynajmują agencję do usuwania prawdziwych! zdjęć z sieci. Nie wiem jak to skomentować nawet.
bDZvwVFf
Abc
4 tyg. temu
Jestem przerażona tym światem. Prędzej normalni ludzie odbiorą sobie życie bo tego nie da się wytrzymać! Rozpuszczony rozwydrzony świat! Zepsuty w jażdym zakamarku. I na tym świecie są małe dzieci. Strach pomyśleć co to będzie za 20 czy 30 lat jak będą dorosłe! Kim one będą? Czym one będą się kierowały? Boże pomóż!
156 QP
4 tyg. temu
Zacznijmy od tego, że babci Dodzi bajeczki o jej 'nieprzeciętnej' inteligencji, to żenująca ściema mająca przykryć jej kompleks braku wykształcenia. Kto przy zdrowych zmysłach wierzy, że osoba, która zdołała ukończyć jedynie szkołę podstawową w jakiejś gminie jest 'członem' Mensy? Nie ma jej na liście członków Mensy i nigdy nie było. Mensa nie wydaje zaświadczeń o IQ swoim członkom, bo niby po co, a zakompleksiona Dodzia wszystkim wciska na 'dzień dobry' to swoje żenujące zaświadczenie o ilorazie IQ, bo wie, że swojej głupoty nie może zlikwidować tak jak tatuażu sromu na łonie. Wyobraźmy sobie zmarłego niedawno fizyka teoretycznego i matematycznego Stephen'a Hawking'a, który za życia podbudowuje swoje istnienie zaświadczeniem w formie dyplomu o ilorazie IQ równym ilorazowi IQ babci Dodzi. To nie tylko śmieszne, ale i budzące litość, że babcia Dodzia jest w stanie to sobie wyobrazić, a nawet w to uwierzyć. Radek chyba coś na ten temat wie... hehehe
Najnowsze komentarze (174)
Aneta
3 tyg. temu
nie napiszecie, że Dodzia Przestępień przegrała i sąd stwierdził, że nie miała operacji zmiany płci i że kiełbasę ma na wynos? co na to łyżka? lol
Kinga R.
3 tyg. temu
A ja przeczytałam tytuł na szybko ,,Doda została prababciom''
gosc
3 tyg. temu
babcia Dodzia jak zwykle jak przebieraniec, ale na 80siat nie jest tak zle niech nie rozpacza
Radex
3 tyg. temu
a bidula Doda pod ziemią rozłożona, okropne
Wood-K
3 tyg. temu
Jeden kolo, taki Czesiek, mieszkał sobie jak dziad w lesie i to nie są żadne kpiny, obchodził raz urodziny. Zapierał się w żywe uszy, siedząc z duszą na ramieniu lub też z ramieniem na duszy, na bank z palcem na ciemieniu, że był w takim położeniu, że miał kiedyś z pewną DodziOM śmieszną fotkę na zbliżeniu. Dodzia to mamut obsceny, przebrzmiały jak jej sziciory, Czesiek słyszał jej błaganie, gdy wychodził ze swej nory, brzmiała jak klekot traktora - Daj mi siana, jestem zmora! Jak street focia, to przy drodze, najlepiej cyknięta z rana, łyknął z gwinta, wzrok wyostrzył i już stoi przed nim Dodzia całkiem goła - rozebrana! Gra ofiarnie męską nogą, ręka jej ciężko omdlewa, drugą drapie się w pachwiny, Czesiek ciągle z nudów ziewa... cała reszta z niej polewa.
Paula
3 tyg. temu
Te desperackie proby dyskredytowania Esmeraldy przez D. i D. sa zalosne i swiadcza tylko o ich duzej frustracji i strachu D., ze prawda o D. wyszła na jaw.
***
3 tyg. temu
Największą przegraną całej sprawy jest kiedyś znana, obecnie zapomniana Doda. Nikogo już nie obchodzi, co robiła i co na nią robili i kto robił, wszyscy podniecają się Siwiec, więc Dżaga się wypuścił z tą obroną Dody jak zdesperowany atencjusz. Prostacki język jego wypocin całkowicie dyskwalifikuje jego wiarygodność jako obrońcy uciśnionej Dody. Wierzymy ;), że dostawał ''setki wiadomości" w sprawie, a nawet odpowiedź Esmeraldy jakiemuś zatroskanemu internaucie. Wzruszające. A jego troska o ''ł*eb starej'' jest naprawdę godna uronienia kilku łez przez legendarne już ''ba*chory''. ''Przysłużył się'' sprawie udając znawcę życia, śmierci, odrodzenia, wcielając się w domorosłego psychiatrę, wróżbitę, dewota... fabrykując święte oburzenie, oczy w słup stawiając, w efekcie wyszedł na chorego, ł*eb swój nadstawiając.
WAMDZIA
3 tyg. temu
oj tak oj tak to oznacza że Radzik powróci do stęsknionej Dodzi i będą się nie uśmiechać i wyrzuco wszystkie pieniądze i nie zrobio żadnych zdjęć, to bendzie ich szczeście w nieszczęsciu , dziękujem Krajek, że dałeś mnie i Dodzi nadzieje smarujoc komentarze o utrzymanku i tyle ich daje nam otuchę i potrzebę dla naszych serc, Dodzią jest po prostu dobrym człowiekiem i Radzio dlatego już wchodzi do klatki gdzie Dodzia mieszka i bedzie jej podawał papusiu i nocnik
bDZvwVEX
młody buk
3 tyg. temu
Mieszkam w Szczecinie i kojarzę dode ze szczątków kariery. Wbrew temu co pokazuje w mediach była bardzo spokojna, nudnawa, wręcz ,,sztywna” jak manekin na wystawie w Pepco i cierpliwa jakby cierpiała na ból krzyża, zupełne przeciwieństwo majdana, który ją upokarzał oraz zdradzał w wyjątkowo obrzydliwy sposób. Pół miasta się śmiało z Dody, co teraz z perspektywy czasu jest dla mnie chore! Jak można było winić cierpiąca kobietę za to, że jej mąż ją zdradzał(i jeszcze się tym na prawo i lewo chwalił). Chyba, że już wtedy wiedział to co Esmeralda i po prostu czuł obrzydzenie do dody. W takim przypadku jest usprawiedliwiony, bo był piękny i młody.
Sara
3 tyg. temu
Esmeralda musi zarobić teraz na książce bo hajs sie skonczyl a na escorty za gruba nikt nie zaplaci .
WIADOMO
3 tyg. temu
Gonia jest śliczna, babcia Dodzia brzydka i to tyle na temat żon króla Majdana, bo Sylwia Majdan ma promienny uśmiech i uroku wiele.
heszek
3 tyg. temu
Doda wygląda jak babcia od tej pracy , nawet na pudelka jej nie stać, nikt jej nie chce, to jacy arabowie?
Uran
3 tyg. temu
Placz i rozpacz nic tu nie pomoze .......jedna noga w grobie ..... Dodzia ......dalas z siebie 150% Teraz pora zejsc ze sceny 🤣🤣
pytam się
4 tyg. temu
Doda to ten z oczami przewróconymi na druga stronę?
...
Następna strona
bDZvwVFz