Dziedzic oskarża trenera-sadystę: "Stosował na mnie PRZEMOC W ŁÓŻKU. Mówił, że to go podnieca!"

264
Podziel się

"Myślałam, że tak musi być" - tłumaczy. "Padł na mnie wielki hejt, ludzie mi nie wierzą. Przemoc domowa ma być za zamkniętymi drzwiami, inne kobiety będą bały się mówić".

Dwa tygodnie temu Polakami wstrząsnęła historia Katarzyny Dziedzic. Młodą kobietę brutalnie zaatakował jej własny partner. Porywczy Miłosz P., na co dzień "motywujący" innych jako trener personalny, własną dziewczynę postanowił traktować jak worek treningowy. Katarzyna Dziedzic w rozmowie z WP ujawnia szczegóły relacji z mężczyzną. "Stosował na mnie przemoc w łóżku, myślałam, że tak musi być. Mówił, że to go podnieca". Choć fizycznie dochodzi do siebie, nie ukrywa że wciąż jest w psychicznej rozsypce. Zobaczcie rozmowę.

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(264)
gość
2 lata temu
niestety czesto tak bywa piekne zdjecia na insta i pieklo w domowym zaciszu ,agresja musi byc leczona nie bierze sie znikąd a ofiara czesto przymyka oko i naiwnie wierzy ze kat sie zmieni. Panowanie nad gniewem to bardzo ciezka praca: pomaga medytacja ,sport i psychoterapia ale niestety w Polandii malo popularne metody
gość
2 lata temu
Nie uwierzyłabym jej gdyby nie fakt, że gość miał już kilka spraw za pobicie i znęcanie się nad rodziną.
gość
2 lata temu
Przepraszam bardzo, czy ta pani wychowywała się w jakiejś zamkniętej sekcie ultraamiszów albo została podrzucona na ziemię przez reptilian? Jak to "stosował na mnie przemoc w łóżku, myślałam, że tak musi być"???? Niby dlaczego "myslałam, że tak musi być"???
gość
2 lata temu
dziwna, czy nie dziwna....g****a czy nie, bo z nim była...ale fakt pozostaje faktem że ten facet to p*****l!!! Teraz i ona już o tym wie !
gość
2 lata temu
to dlaczego z nim była? opłacało się
Najnowsze komentarze (264)
ABCD
2 lata temu
Do Państwa , którym najlepiej idzie krytyka i dla których wszystko jest takie oczywiste - życie nie jest jak budowa cepa.
ABCD
2 lata temu
Przepraszam a czy pan/i wyszedł/ła kiedyś poza utarte schematy ?
ABCD
2 lata temu
Przepraszam a czy pan/i wyszedł/ła kiedyś poza utarte schematy ?
gość
2 lata temu
Myślałam ze tak musi być !!!!?!!! Kino sorry laska ale na dziewice która nie wie jak wyglada sex to ty mi nie wyglądasz hahahha teraz to już serio przesadza . Wierze w to ze ja pobił Ok ! Ale to co ona odwala to już po mału miedialna szopka
gość
2 lata temu
nie rozumiesz pewnych mechanizmów, osoby toksycznej uzalezniającej od siebie "ofiarę" na początku wielką miłością po czym manipulującej nią.
gość
2 lata temu
Ostrzegam przed trenerem personalnym Tomaszem Hom. Podrywa, rozbija małżeństwa a następnie odrzuca swe kochanki zostawiając je już na lodzie, czyli po fakcie dokonanym jakim jest - rozwód.
gość
2 lata temu
Ostrzegam przed trenerem personalnym Tomaszem Hom. Podrywa, rozbija małżeństwa a następnie odrzuca swe kochani zostawiając je już na lodzie, czyli po fakcie dokonanym jakim jest - rozwód.
gość
2 lata temu
Dziwna dziewczyna!!!! Naiwna czy sensacje chce zrobic wokol siebie .....
gość
2 lata temu
czemu wczesnie nie uciekla co czekała az jej wpierniczy dziwne te baby jak mozna być w związku z taką osobą
gość
2 lata temu
Odczepcie się od niej! Jak Każda zakochana baba wierzyła, ze kiedyś to kiedyś a teraz przy niej to facet się zmieni! Nie zmieni się!!!
Na co czeka p...
2 lata temu
Gosc powinien byc ARESZTOWANY bezzwlocznie,istnieje duze prawdopodobiernstwo ze bedzie mataczyl w toku postepowania karnego
gość
2 lata temu
Maz tez pil i bil, odeszlam od niego z dwojka malych dzieci, mozna?
gość
2 lata temu
jakoś jej nie wierze ...widocznie taka przemoc w łóżku jej się podobała skoro dalej przy nim tkwiła mówi ze żona była przez niego bita a żona wszystkiemu zaprzeczyła więc ????kto tu mówi prawdę
gość
2 lata temu
Bardzo dobrze ze mowi głośno i pokazuje pobita twarz,może uratuje chociaż kilka kobiet które sa maltretowane i uciekna od męża bydlaka
...
Następna strona