Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Dzień Kobiet. Michał Koterski wyznaje Marceli miłość na Instagramie. Fani: "Czy to oznacza, że znów jesteście razem? OBY TAK BYŁO"

63
Podziel się

"Dzięki Tobie poznałem, co to znaczy naprawdę kosztować życie i poznałem jego najpiękniejszy smak, jakim jest nasz największy skarb Fryderyk" - napisał aktor. Dalej gra z mediami w kotka i myszkę?

Dzień Kobiet. Michał Koterski wyznaje Marceli miłość na Instagramie. Fani: "Czy to oznacza, że znów jesteście razem? OBY TAK BYŁO"
michał koterski (East News, East News)
bCzNKozp

Były czasy, gdy Michał Koterski i Marcela Leszczak mogli poszczycić się tytułem jednej z najbardziej zgranych par w rodzimym przemyśle rozrywkowym. Zakochane gołąbki charakteryzujące się wyjątkowym parciem na szkło robiły, co tylko mogły, by wzbudzić zainteresowanie mediów, nie opuszczając żadnej ścianki i obnosząc się z łączącym ich uczuciem. Ostatecznie ich miłość nie przetrwała próby czasu i - ku powszechnemu zdziwieniu - para postanowiła się rozstać. Niedawno wspólnie wybrali się jednak na premierę najnowszego filmu z udziałem Koterskiego i tym samym rozbudzili w mediach plotki o drugiej szansie.

bCzNKozr

Wygląda na to, że rodzice małego Fryderyka chcą kontynuować grę z mediami w kotka i myszkę, zapewne licząc na uwagę i dodatkowy rozgłos. W niedzielę na profilu Miśka pojawił się kolejny post, który wywołał falę domysłów: z okazji Dnia Kobiet celebryta złożył życzenia matce swojego dziecka, po raz kolejny wyznając jej miłość.

Kochane kobitki, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet - zaczął Misiek. Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowe, chociaż w sumie to życzenia dla wszystkich facetów, żebyście doceniali, rozpieszczali i kochali swoje kobietki. Bez was świat byłby bezbarwny, to wy nadajecie w nim prawdziwych kolorów. Dziękuję wam, że jesteście, ale najbardziej dziękuję kobiecie mojego życia i największej miłości, Marceli. Dzięki Tobie poznałem, co to znaczy naprawdę kosztować życie i poznałem jego najpiękniejszy smak, jakim jest nasz największy skarb Fryderyk. Kocham Cię. P.S a to zdjęcie z planu zdjęciowego filmu "7 uczuć", który właśnie pojawił się ma Netflix i w którym mieliśmy przyjemności i łaskę zagrać całą rodzinką, ja, Marcelka i Fryderyk, który był już w brzuszku. Można powiedzieć ze to jego debiut filmowy. Gorąco zapraszamy.

Pod postem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy, w których fani wyrazili nadzieję, że byli partnerzy znów postanowili dać sobie kolejną szansę.

"Jesteś taki szczęśliwy przy swojej kobiecie. Mam nadzieję, że wrócicie do siebie na dobre", "Pasujecie do siebie jak ulał", "Czy to oznacza, że znów jesteście razem? Oby tak było" - pisali.

bCzNKozx

Myślicie, że faktycznie do siebie wrócili, czy Koterski znów desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę?

bCzNKozy
bCzNKozS
KOMENTARZE
(63)
Aga
3 miesiące temu
Ona jest cwana ...nie zasługuje na niego .Synek już duży a do pracy jej nie prędko ...a ciuchy znajlepszych półek by chciała .On non stop w rozjazdach kazdej fuchy się łapie aby sprostać
Betty
3 miesiące temu
Wyznawanie milosci na instagramie jest żałosne. Od razu widac, ze na pokaz i ze to nie jest prawdziwe uczucie.
Dno
3 miesiące temu
Boże łapie ja jakby baby nie widział ! Na pokaz przy tych paparuchach widać ze jej niezręcznie Coś okropnego - ludzie trochę klasy
bCzNKozT
Gosc
3 miesiące temu
On się zachowuje jak świr który chce udusić króliczka 🙄🙄🙄a ona jest śliczna ale wyglada jakby była z nim za karę na każdej fotce 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Doprawdy PIĘKNA PARA !!!!
Hehe
3 miesiące temu
Wróciła, bo bez niego jest nikim.
Najnowsze komentarze (63)
gość1234
3 miesiące temu
C#azarskie beztalencie
Em Wu
3 miesiące temu
Wy go nazywacie aktorem??? Paranoja.
gosc
3 miesiące temu
anoreksja z silikonami cala przerobiona,chyba jest z nim dla kasy a on jej wszystko finansuje
...
3 miesiące temu
Jaki to aktor tatuś tatuś itd. takie coś tylko spierniczy film - kiedy się skończy czas tych tatusiów wujków stryjków mamusi i rodzinki - inni nie mają szans przez takich ............
Były znajomy
3 miesiące temu
Koterski jest Ok. Fakt, że trzeba się domyślać o co mu chodzi !
Pol
3 miesiące temu
Pasuja do siebie jak ulal :D ...pozdro Misiek
Hej
3 miesiące temu
Fota w Kapeluszu to jakby kadr z filmu - Pewnego Razu Na Dzikim Zachodzie.
śmiecie
3 miesiące temu
dwa chwasty działąjące na układzikach
bCzNKozL
szambo
3 miesiące temu
tak działają układy układziki i gówno pływa na wierzchu !
poo
3 miesiące temu
Ja się dziwie że jakaś kobieta go zaakceptowała chyba dla kasy nos ma jak klucz do karuzeli
Centrum
3 miesiące temu
Miłość na instagramie, eehhh coś pięknego .
Widac
3 miesiące temu
Ta parówa to lekko opuzniony
Anka
3 miesiące temu
Cwaniara z Konina, leci na kasę nie na tego Debila. Kasa się skończyła, rozgłos też to przyszła do Dekla...
Kapusta
3 miesiące temu
Kurczę szkoda że on ja tak kocha i hołubi a ona tylko pozwala na to wszystko bez wzajemności . Być nie kochanym to dramat mam nadzieje że ten Misiek przejrzy na oczy i kopnie ja w zad
...
Następna strona
bCzNKoAn