Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Dziennikarka TVP Info znów tłumaczy się z wyglądu i grzmi: "Kobiety W MEDIACH za bardzo próbują upodobnić się do MĘŻCZYZN"

317
Podziel się

"Ja nie szukam uwagi, atencji, poklasku, popularności" - zapewnia Karolina Pajączkowska. Myślicie, że stanie się nową ikoną feminizmu?

Dziennikarka TVP Info znów tłumaczy się z wyglądu i grzmi: "Kobiety W MEDIACH za bardzo próbują upodobnić się do MĘŻCZYZN"
Karolina Pajączkowska (Instagram)
bDgfImJh

Karolina Pajączkowska od lat próbowała zaistnieć w mediach. Najpierw jako modelka i uczestniczka konkursów piękności. Pewnego dnia włączyła CNN i zapragnęła zostać dziennikarką. Udało jej się zrealizować marzenie i w 2016 roku trafiła do TVN24 BiS, a następnie do TVP Info.

Aktualnie głośno jest o niej ze względu na medialną burzę wywołaną jej... wyglądem. Pajączkowska twierdzi, że zmaga się z seksistowskimi komentarzami, ponieważ - zdaniem niektórych - za bardzo eksponuje w pracy swoją kobiecość, nosząc obcisłe sukienki z dekoltami.

Dziennikarka zamieściła na Instagramie wpis, w którym wyraziła swoje oburzenie.

bDgfImJj

"Nie oceniajmy. Zostawmy to dla siebie". Ewa Minge o promowaniu ciałopozytywności

Post 29-latki spotkał się z ogromnym odzewem. Pajączkowska postanowiła wyjaśnić, że nie chodziło jej o wywołanie sensacji.

Ja nie szukam uwagi, atencji, poklasku, popularności - zapewnia w filmiku opublikowanym na Instagramie. Zgłosiło się do mnie od wczoraj masę redakcji z każdej strony politycznej i ja odmawiam komentarza na temat tych seksistowskich komentarzy, które na mój temat się pojawiają. Nie zależy mi na sławie.

bDgfImJp

Karolina wyjaśnia też, dlaczego tak mocno podkreśla swoje wdzięki, zauważając tym samym, że - jej zdaniem - "kobiety w mediach za bardzo upodobniają się do mężczyzn".

Zawsze byłam dziewczyną, która docenia swoją kobiecość i nie robię tego celowo. To nie jest po to, żeby zwrócić na siebie uwagę, tylko ja się tak na co dzień ubieram. Uważam, że kobiety w mediach, w polityce, ogólnie na świeczniku w Polsce za bardzo próbują się upodobnić do mężczyzn. Nie jestem mężczyzną, mam biust i nie widzę powodu, dlaczego miałabym ubierać się w coś, co zakrywałoby moją figurę - argumentuje.

Pajączkowska uważa, że nie przekracza swoim strojem granic dobrego smaku.

Nawet jeśli jest pewien dresscode i na antenie wypada nosić się skromnie, i poważnie, to mój strój był zawsze bardzo zadbany i schludny, ale jestem kobietą i nie założę garnituru tak jak niektóre kobiety, które na siłę próbują wyglądać jak faceci - mówi.

bDgfImJq

Karolina dodaje, że jest jej przykro, że postrzega się ją przez pryzmat urody.

Zawsze starałam się pokazywać na każdym kroku, że uroda to nie wszystko. Nie jest łatwo kobietom. Były komentarze, że "nie tylko słupki oglądalności wzrosły". To jest niesmaczne. Nie widzę powodu, dlaczego miałabym zakrywać trybuty kobiecości. Oczekuję szacunku - ogłasza.

Zdania internautów są podzielone. Część z nich uważa, że Pajączkowska przesadza z eksponowaniem atutów.

"A kto się pani każe upodabniać do mężczyzny? Jest coś takiego jak odpowiedni strój do pracy", "Pracuje pani za publiczne pieniądze, więc trochę szacunku" - piszą.

bDgfImJr

Inni z kolei przekonują, że telewizja publiczna potrzebuje takich dziennikarek.

"Ale o co afera? Że baba ma piersi i miłą aparycję? Przynajmniej dwa miliardy się nie zmarnowały", Proszę nie przejmować się buractwem. Zazdroszczą po prostu talentu i urody" - czytamy.

Warto też zauważyć, że choć Karolina apeluje, by nie oceniać kobiet po tym, jak się ubierają, sama dostrzega, że "kobiety w mediach za bardzo chcą upodabniać się do mężczyzn", pokazując się publicznie na przykład w garniturze. Może więc najlepiej byłoby, aby każda kobieta ubierała się tak, jak ma na to ochotę, a jej wyboru nikt już nie oceniał. Proste?

bDgfImJs
bDgfImJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(317)
kicha
2 miesiące temu
Dajta spokój, pani wygląda jak gazetek dla panów z lat 90..
Ewa
2 miesiące temu
Nie zależy mi na sławie 😂😂😂😂😂
gość
2 miesiące temu
Każda kobieta ma biust. Tak samo jak facet ma czł*ka.... To żaden atut tylko część naszego ciała. Dlaczego niektóre panie tak obsesyjnie próbują eksponować swoją klatkę piersiową?
bDgfImJL
Aga
2 miesiące temu
To jest właśnie ta subtelna różnica pomiędzy, kobieco i elegancko, a kiczowato, tandetnie i wulgarnie. Jak ktoś nie ma gustu, nigdy tego nie zrozumie.
Zenek
2 miesiące temu
Ta pani nie przestrzega dres codu. Beata Tadla tez ma biust kiedy prowadziła wiadomości zawsze ubrana z klasą i kobieco.
Najnowsze komentarze (317)
Walhalla
2 miesiące temu
Nie szuka poklasku, a pompuje usta i biust. Wystarczy spojrzeć na stare zdjęcia. Nikt jej nie broni pokazywać tego, na co wydała kupę kasy, ale nie w tv informacyjnej. Mówi, że kobiety traktuje się jak mięso. Czy zastanowił się dlaczego ? Właśnie przez takie panie jak ona, które karierę robią na ciele i nie przepuszczą żadnej okazji żeby zaświecić tym i owym.
Jadzia
2 miesiące temu
Ona wyglada normalnie nie pokazuje nic zlego jakby cale cycki pokazala lub pochwe to rozumiem te zale ale tak to macie pretensje bo kobieta jest piekna zadbana ladnie ubrana i ona sie tym cieszy i jest szczesliwa a szczescie jest najwazniejsze
Lalo
2 miesiące temu
Moim zdaniem piersi są OK . Natomiast usta i zęby są tak wyeksponowanie że wyglądają na zbyt sztuczne !!!
Ciekawy
2 miesiące temu
Uroda owszem ale na czym polega talent w tym wypadku
ggggggg
2 miesiące temu
Kościółkowi i tak tego nie zrozumieją, najwyżej czarnym zawirują sukienki.
babeczka00
2 miesiące temu
Moim zdaniem ta Pani ma trochę racji. Jak już jakaś dziewczyna dobrze wygląda to zwykle przypisuje się jej łatkę głupiej laluni. To przykre. Nie oceniam jej talentu dziennikarskiego, bo go nie znam, ale uwierzcie... to też bardzo boli kiedy ktoś ocenia tylko ładną buźkę, a nie solidną pracę czy talent danego człowieka.
xuvZ
2 miesiące temu
Moglibyście się od niej od...przyć?
Lola
2 miesiące temu
Klasa a nie wulgarność....
bDgfImJD
wik
2 miesiące temu
To już nudne. Zmieńcie płytę!
wik
2 miesiące temu
Zmieńcie płytę!
POrtal grzeje
2 miesiące temu
temat. Taki befel dostali od swoich panów. Phracowacz, phracowacz!
POrtal grzeje
2 miesiące temu
temat. Taki befel dostali od swoich panów. Phracowacz, phracowacz!
POrtal grzeje
2 miesiące temu
temat. Taki befel dostali od swoich panów. Phracowacz, phracowacz!
Kuzt
2 miesiące temu
Po co ona sobie robiła te wszystkie operacje, żeby wyglądać starzej? Chyba o nie taki efekt chodziło, biust jest ok.
...
Następna strona
bDgfImKf