Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziennikarz TVN-u: "Magda Żuk przechodziła terapię jako dorosłe dziecko alkoholika. Ciężko to nazwać chorobą psychiczną!"

160
Podziel się

"Nie jest potwierdzone, że leczyła się psychiatrycznie. W szpitalu jednak zachowywała się jak szalona. Pięć osób nie mogło jej powstrzymać" - mówi Tomasz Kubat, który w przeciwieństwie do Rutkowskiego był w Egipcie.

bCzgiKPV

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk wciąż pozostaje niewyjaśniona. Redakcji TVN-owskiej Uwagi udało się dotrzeć zarówno na Markusa W., rodziców dziewczyny, jak i lekarzy oraz personelu, który opiekował się nią w Egipcie. Dziennikarz Tomasz Kubat opowiedział o swojej podróży do Egiptu i śledztwie już na miejscu. Stwierdził, że lokalne władze pomagały w wyjaśnieniu okoliczności śmierci do czasu, kiedy w Polsce nie rozpętała się medialna burza. Odniósł się także to rzekomej choroby psychicznej Magdy.

To, że leczyła się psychiatrycznie nie jest do końca potwierdzone. Mówi się o tym, że jako dorosłe dziecko alkoholika przechodziła terapię, ciężko to nazwać chorobą psychiczną. Być może było jeszcze coś więcej. Rodzina i chłopak mówili, że się nigdy dziwnie nie zachowywała. Trudno to pogodzić z tym obrazem z Egiptu, gdzie była szalona i robiła dziwne rzeczy. Pięć osób nie mogło jej powstrzymać. Dziwne też, jak była w stanie wyswobodzić z więzów. Wyglądało to na rodzaj choroby psychicznej.

Podczas, gdy dziennikarze próbują wyjaśnić zagadkę tej tajemniczej śmierci, Krzysztof Rutkowski nadal robi cyrk ze śledztwa. Wczoraj w trakcie programu w Polsacie, opowiadając o Magdzie Żuk… oświadczył się narzeczonej. Kolejny raz szczerze współczujemy rodzinie. Wygląda na to, że w sprawie śledztwa nie miał nic przełomowego do powiedzenia i trzeba to było jakoś ukryć.

bCzgiKPX
bCzgiKQd

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCzgiKQy
KOMENTARZE
(160)
gość
3 lata temu
Ale powiedzcie mi, czemu ona po wejściu do szpitala nie miała na wstępie zbadanej krwi??? Przecież to podstawa "szslenstwa"!
gość
3 lata temu
powstrzymac?? ona sie bronila a nie byla agresywna a to duza roznica! nie robcie z niej wariatki bo ktos ja zaszczul i przyczynil sie do smierci.
lidka
3 lata temu
To jest tak nachalne i męczące. To usiłowanie ,żeby nas przekonać że to z nią coś było nie tak. Te bajeczki,ktore są nam wciskane,są tak żałosne i przykre dla rodziny,że szkoda słów. Jak ktoś napisał,tu nie trzeba być Einsteinem,żeby widzieć,że ją zmarnowali. Dlaczego "woziła" się z nią non stop ta banda Arabów? Dlaczego nie mogła rozmawiać ze swoje telef? Dlaczego Markus nagrywa rozmowę? Dlaczego w szpitalu stosowana jest wobec niej przemoc? Dlaczego nie robią szybkiej sekcji i zacierają ślady? Dlaczego ona w ostatniej rozmowie mówi,że ją zgwałcono i już nie wróci? Czyby dlatego,że była DDA i popełniła samobójstwo? Ja w to w życiu nie uwierzę!
bCzgiKQz
Teresa
3 lata temu
Jaką jeszcze łatkę przypną tej dziewczynie. To że Egipcjanie tak mówią , to wcale nie musi być prawda. Przecież winni zawsze muszą się bronić. A czym jak nie kłamstwem. Proszę mnie oświecić i powiedzieć . Jak można dwa razy utrudnić samobójstwo z dachu , gdzie żeby kogoś odciągnąć trzeba czasu żeby dostać się na ten dach. Przecież w tym czasie jak by chciała to by skoczyła .Za to w sławetnym pokoju 307 przywiązana ,w obecności pielęgniarki i ochroniarza skoczyła przez wąskie okno. Jakimi bzdurami będą nas jeszcze karmić . To że wariatka to już przerabiamy. Teraz o nadzwyczajnej sile . Czyli wariatka z opętaniem. Nie wierzę
gość
3 lata temu
Ostrożnie z tymi ocenami i wypowiedziami . Ranicie rodziców i szkalujcie ich dobre imię. Oni i tak cierpią po jej stracie i jeszcze te przedwczesne osady
Najnowsze komentarze (160)
Gość dosc
3 lata temu
Najlepsza obrona. ...atak......oprawcy giną najszybciej od własnej broni....
gość
3 lata temu
Przecież to jest cyrk!Magda pokazuje gestami na filmie z Markusem ze ja zgwałcona ze ja szantazowano ze sie boi.Dali jej tak silne narkotyki ale jednak jako wysportowana kobieta nie odczula odpowiednio narkotyków ocknela się i zaczęła się bronić panlikować bo jej zrobiono krzywdę A ciało po sekcji zwłok zabalsamowano wyczyszczono by nie było żadnych śladów zbiorowego gwałtu.Kapitan Khaled to on najprawdopodobniej chciał żeby Magda została mu sprzedana.Wszystko jest na filmie przecież a Pan Rutkowski tylko miesza i maci zmienia wersja prawda jest taka ze ja zgwalcono zbiorowo pierwszego dnia przez kilku smierdzacych arabow
gość
3 lata temu
Szanowny Panie Rutkowski to nie czas i miejsce na zaręczyny, ze względu na temat bardzo tragiczny
gość
3 lata temu
żeby nie wyjaśniać najwygodniej napisać wariatka. Na nagraniu widać wjazd do pokoju z Magdą i po 1.5 sek. wyjazd z ciałem przykrytym prześcieradłem. To gdzie ten skok z okna ?, bo tego nie pojmuje, leżała by na zewnątrz, a nie powtarzam: wyjeżdżają z ciałem z pokoju szpitalnego
zzz
3 lata temu
Już nie mogę wszystkiego czytać. Okolona bandą arabów, zapłakana walczyła do końca - nagrania mówią o wszystkim. Poza tym dlaczego p. Rutkowski w programie telewizyjnym w sobotę połączył tragedie rodziców Magdy, ze swoją radością czyli zaręczynami - to nie miejsce i czas na tego typu rozrywki.
gosciowa27
3 lata temu
boze jaki wstyd k***a ludzie widzicie i nie grzmicie nigdy wczesniej nie slyszalam glupszej bajki a rutkowski to juz najwieksza p***a s****a i glupota ludzka ktora przechodzi wszelkie pojecie
gość
3 lata temu
Dziennikarka Justyna Kopińska
gość
3 lata temu
Wymiar sprawiedliwości tego nie rozwiąże, policja skorumpowana i pewnie zamieszana, jak zwykle, Rutkowski zaciera ślady i współpracuje za kasę z przestępcami. To tylko może rozwiązać dziennikarka Justyna Kopcińska.
bCzgiKQr
gość
3 lata temu
Rutek pusta, jego kukła też. 100% debilizmu w związku:)
gość
3 lata temu
Ten Rutek do d***l i jak się dobrali z pustą lalą.
Ada
3 lata temu
Ludzie tu piszą, że Magda nie piła w Polsce zawsze była kierowcą, a w Egipcie piła. A pomyśleliście, że można pić drinka bezalkoholowego? Do tego też można czegoś dosypać...
gość
3 lata temu
Dlaczego kolega będąc z nią w szpitalu JEJ nie pomógł
Gość1
3 lata temu
Zablokowane są polubienia!!!
Gość
3 lata temu
Dlaczego akurat została umieszczona w pokoju gdzie na korytarzu nie było kamer?Co miały oznaczać rozmowy rezydenta z tzw.kapitanem i dlaczego mogła tylko dzwonić do swojego chłopaka do tego z tel.rezydenta.Nie trzeba być ekspertem aby wyczuć,że nie może mówić swobodnie i czegoś obawia się.
...
Następna strona
bCzgiKQT