Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Dziś mija 5 LAT od koncertu Rae Sremmurd i słynnego debiutu Marty Linkiewicz w mediach: "ZABAWA BYŁA ZAJ*BISTA"

73
Podziel się:

To właśnie wtedy padła pamiętna wiązanka o tym, że "z tym się j*bała, a temu ciągnęła". Dziś, już jako "Linkimaster", próbuje się spełniać jako influencerka.

Dziś mija 5 LAT od koncertu Rae Sremmurd i słynnego debiutu Marty Linkiewicz w mediach: "ZABAWA BYŁA ZAJ*BISTA"
Marta Linkiewicz zadebiutowała w mediach pięć lat temu (Instagram.com)
bECmDglN

Marta Linkiewicz raczej nie należy do grona osobistości medialnych, którym wiele lat temu wróżono świetlaną karierę. Choć dziś, już jako Linkimaster, postawiła na karierę internetowej celebrytki i zapewnia o wewnętrznej przemianie, to w międzyczasie budowała swoją pozycję na bijatykach w oktagonie i pyskówkach z innymi patoinfluencerkami.

Czas jednak leci i dziś niewiele osób już pamięta, jak zaczęła się przygoda Marty Linkiewicz z show biznesem. Dziś cofamy się zatem dokładnie o pięć lat do momentu, gdy nieznana wtedy nikomu nastolatka ogłosiła, że udało jej się dostać do busa koncertowego grupy Rae Sremmurd. To wtedy padły niesławne słowa o tym, "z kim się j*bała i komu ciągnęła".

bECmDglP

Wczoraj wydarzyła się pewna sytuacja po wyjściu z klubu Proxima. Totalnie naj*bane podeszłyśmy pod autokar Rae Sremmurd. (...) Ludzie zaczęli na nas krzyczeć, że mamy wejść do tego autokaru. Na samym wejściu ochroniarz kazał nam się rozebrać. Musiałyśmy zostać w samej bieliźnie. Musiałyśmy oddać wszystko. Zabawa była zaj*bista. (...) Możecie wierzyć lub nie, ale serio zajebiście mnie wyr*chali. Gdy po paru upojnych godzinach wyszłyśmy z autokaru, ludzie bili nam brawo. Ja jestem z siebie dumna - zapewniała.

Zobacz także: Marta Linkiewicz o narzeczonej Artura Szpilki: "Jest niedoinformowanym dzbanem"

Choć zarówno Marta, jak i jej koleżanka z pamiętnej wizyty w autokarze zapewniały, że to "marna prowokacja", to wieść poszła w świat i okrzyknęła Linkiewicz jedną z naczelnych polskich patocelebrytek. Nie szczędzono jej przy tym gorzkich słów, które płynęły niemal z każdej strony polskiego internetu. Popularność jednak rosła.

bECmDglV

Od tego czasu wiele się jednak zmieniło, a sama zainteresowana przeszła "głęboką przemianę" i zajęła się propagowaniem zdrowego trybu życia. Walczyła też na Fame MMA, dając narodziny sławnej frazie "RYYYYYYJ". Dziś co prawda Marta wciąż nie ma dobrej prasy, jednak miliony obserwujących i solidne zarobki zapewne jej to rekompensują...

Jakie macie przemyślenia na temat jej kariery?

bECmDglW
bECmDglX
bECmDgmq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(73)
olka
10 miesięcy temu
Brawo, takie daty powinniśmy zapisywać w kalendarzu, a wieńce i znicze układać pod śmietnikami na upamiętnienie tej chwili.
Paula
10 miesięcy temu
Przerażajace jest to, że takie osoby są później promowane i mają swoich „fanów”...
Maja
10 miesięcy temu
Tina Turner kończy dzisiaj 81 lat. O takich, normalnych gwiazdach moglibyście też czasem napisać, a nie o pato-influencerkach.
bECmDgmr
aha
10 miesięcy temu
No i dzieki Wam pudel zaistniala! Wypromowaliscie ja sami i dalej promujecie. Potem nastolatki biora taki a nie inny przyklad i koncza marnie...
Bil
10 miesięcy temu
Może ten dzień będzie wolnym od pracy 😆
Najnowsze komentarze (73)
wakacyjnyszal
8 miesięcy temu
Nikogo to nie obchodzi.
Czarny
10 miesięcy temu
Ludzie- szanujmy się i wspierajmy w tych nienormalnych czasach
Erykah
10 miesięcy temu
Współczuję jej rodzinie... Pewnie im się oberwało za takie wybryki tej pani
ABC
10 miesięcy temu
O czasy, o obyczaje ...
zzzzz
10 miesięcy temu
no i po co sie uczyc
iku iku
10 miesięcy temu
Piekna. Mezczyzna za ktorego wyjdzie, bedzie szczęściarzem.
dioda
10 miesięcy temu
Jak sobie wyobraziłam, że któraś z moich koleżanek w liceum nagrałaby taki film, to aż mnie ciarki zażenowania przeszły po ciele. Ale ona musiała mieć kompleksy i siano w głowie, żeby takimi rzeczami się chwalić...
Qwer
10 miesięcy temu
'Zobaczyłaś strach w moich oczach'. Kobieto czy kim ty tam jesteś. Weź książki i czytaj dużo czytaj, ponieważ wysłowić się nie potrafisz.
bECmDgmj
NICK Caveman
10 miesięcy temu
Wielka Polka. Będziemy pamiętać zawsze o jej dokonaniach.
Bil
10 miesięcy temu
Może ten dzień będzie wolnym od pracy 😆
Kika
10 miesięcy temu
Jaki kraj taka Amber Rose🤣
Rlo
10 miesięcy temu
Kim ona jest dla Was pudel, że taka nachalna promocja jej osoby tutaj się odbywa? Wiele jest w naszym kraju puszczalskich, ale nie o wszystkich jednak piszecie tak chętnie..
Kasja
10 miesięcy temu
Promowaniu patocelebrytów mówimy stanowcze "nie"!
Gość
10 miesięcy temu
Ona jest......Masakraaaaa....Ale jaki portal takie gwiazdy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmDgnc
bECmDgnd
bECmDgne
bECmDgnf
bECmDgng
bECmDgmL