Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dziś to kaprys Kaczyńskiego, czy Piotr Gliński będzie dalej wicepremierem"

31
Podziel się

"Ocenił to, jak jest naprawdę w mediach publicznych po dobrej zmianie. Szkoda, że dopiero wtedy, gdy dobra zmiana dotknęła jego rodzinę..."

bCHnoLRx

Sławomir Neumann w programie Jeden na jeden skomentował wypowiedzi ministra kultury, który wczoraj w Wiadomościach bronił działalności organizacji pozarządowych. Piotr Gliński w programie Telewizji Polskiej stwierdził, że w "Wiadomościach od jakiegoś czasu próbuje się zupełnie niepotrzebnie prowadzić krucjatę przeciwko sektorowi pozarządowemu":

Dziś to kaprys Jarosława Kaczyńskiego, czy Piotr Gliński będzie dalej wicepremierem - komentuje przewodniczący klubu PO. Ocenił to, jak jest naprawdę w mediach publicznych po dobrej zmianie. Szkoda, że dopiero wtedy, gdy dobra zmiana dotknęła jego rodzinę.

Neumann skomentował również kwestię powiązania fundacji z żoną prof. Glińskiego. Fundacja miała otrzymać blisko 50 tysięcy złotych od ministerstwa kultury:

bCHnoLRz

Wydaje mi się, że w PiS nie waży nic. W samej strukturze partii. Premier Gliński nie ma zaplecza politycznego, jest człowiekiem, którego wymyślił Jarosław Kaczyński. Należy sprawdzić, czy to był rzeczywiście transparentny konkurs, czy rzeczywiście żona premiera Glińskiego miała wpływ na przyznanie tych środków. Bo jeśli miała, to jest sprawa do wyjaśnienia.

bCHnoLRF

Źródło: TVN24/x-news

bCHnoLSa
KOMENTARZE
(31)
gość
4 lata temu
Dlaczego fundacje pozarządowe, są finansowane przez rząd, czyli z publicznej kasy.
gość
4 lata temu
Tzw. działacze dobrze sobie wymyslili te fundacje, niezłe pieniądze idą tam na pensje, a reszta niby na działalność . Skontrolować dobrze trzeba to wszystko .
Januszowice c...
4 lata temu
a Neuman to chyba ten, którego konkubina miała przychodnię osteoporozy na Mokotowie subsydiiowaną z kasy chorych, kiedy on był wiceministrem zdrowia...
bCHnoLSb
gość
4 lata temu
No i o co tyle hałasu. Jeżeli trzeba wyjaśnić, to niech wyjaśni, a nie obraza się na telewizję.
gość
4 lata temu
niestety to już koniec Pisu już sami się pogubili nie maja pieniędzy na 500plus podnosząc ceny podatki w końcu ludzie już ich rozliczą za wszystko dobra mina do złej zmiany
Najnowsze komentarze (31)
gość
4 lata temu
Tego Kaczyńskiego tak wielu ma już dość on tak ten kraj zniszczy tą swoją bezmyślnością i mściwością że nie łatwo będzie wrócić do jakiejś normalności
gość
4 lata temu
Polityka na Pudlu darujcie nqm tego
gość
4 lata temu
GŁOSOWAŁEM NA PiS .PRZEPRASZAM NIGDY WIĘCEJ RUJNUJĄ MÓJ KOCHANY KRAJ.
gość
4 lata temu
ej neumenn opowiedz o swojej zonie co bylo w przedszkolu krzywdzie malych dzieci
gość
4 lata temu
fundacje? zobaczcie kto tam pracuje...i wszystko jasne!
gość
4 lata temu
najpierw was rozliczą parszywe złodzieje!!!
gość
4 lata temu
Matko przenajswietsza.To jest dramat.....
gość
4 lata temu
Naj gorsze jest to ze jest to manipulacja psychologiczna ,mysle ze w rzadzie a przynajmnie u Pana Kaczynskiego dziala paycholig , pierwsza sprawa jest +500 ,fav szaraczka kase a potem zamkniety mordy, naatepnie Pan G zostanie wystawiony Wiadomosciach publiczny (chodzi niC nie zrobil prawdo-podobnie)ale zaczniemy byc wiarygodni dla ludzi I ze nie bronimybPis-owcow ,wiadomosci puliczne zyskaja czystych i klarownych typowa dzialalnos jak uPutina ,problem polega zu my jestesmy w Pl ,Na Szczecin nie musze ram mieszkac ale swiat sie z Nas smieje . Paine Kaczynki nie for owns Pan nogdy bratu bo on byl tym dobry beaten ktore mial uczucia , pan provide byc tylko podrubka ,mam wrazenie ze zajety pan zemsta ,I nigdy nie kocham Pan niczego , -a ten p*****l ktory doradza panu jest Cieki
bCHnoLRT
gość
4 lata temu
a dlaczego różne świątynie i R****k są finansowani z publicznej kasy???
gość
4 lata temu
DOKŁADNIE!! Dobre pytanie!!
gość
4 lata temu
bo jesteś dusigroszem i masz społeczeństwo obywatelskie w d***e, a potem się dziwisz, dlaczego władzy wszystko wolno
gość
4 lata temu
fundacja rydza dostała ostatnio trzy mln.na szkolenia ziobrystów i jest ok
gość
4 lata temu
A co, mają to robić zagraniczne korporacje?
gość
4 lata temu
Widać, że się kompletnie nie znasz a piszesz...Niekompetentny podobnie jak cały PiS.
bCHnoLSv