Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Herbuś: "Jestem reprezentantką praw kobiet!"

91
Podziel się

"Będzie się działo. Wyobrażałam sobie, że jestem Lindą mieszkającą przy Central Parku". Celebrytce w końcu uda się zagrać w Nowym Jorku.

bCzoeDed

Mariusz Treliński jesienią zainaugurował sezon w nowojorskiej Metropolitan Opera, wystawiając sztukę Tristan i Izolda. Wydarzeniem bardziej przejęta wydawała się być partnerka reżysera, była partnerka Dawida Ozdoby, Edyta Herbuś.

"Aktorka" wspierała Trelińskiego w Nowym Jorku, przy okazji odwiedzając kilka castingów i biorąc lekcje aktorstwa. Najwyraźniej los uśmiechnął się do Herbuś, która zapewnia, że do aktorstwa "nie pcha się łokciami".

bCzoeDef

Herbuś wcieliła się w postać Lindy w słynnej sztuce Zagraj to jeszcze raz, Sam, której premiera miała miejsce w Teatrze Miejskim w Lesznie. Celebrytkę można oglądać także w duodramie Diwa, który wiosną przyszłego roku z okazji Dnia Kobiet obejrzy także amerykańska publiczność. Była tancerka przyznała, że sztuka porusza wiele kobiecych problemów. Sama nazwała się "reprezentantką praw kobiet":

Dostaliśmy zaproszenie do Nowego Jorku, więc będziemy mieć taką małą trasę po Stanach z okazji Dnia Kobiet. Będzie się działo, będzie dużo o kobietach, kobiecości i naszych prawach. Jestem reprezentantką praw kobiet. Nie będzie nudno, bardzo fajny tekst, inscenizacja już 20 lat temu w Teatrze Polskim wyreżyserowana przez Adama Hanuszkiewicza, teraz Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz przekłada to na młodszy zespół. Wtedy pani reżyser grała rolę Lindy, teraz ja ją gram. Wyobrażałam sobie trochę, że jestem Lindą mieszkającą właśnie przy Central Parku i czasem nawet przypominałam sobie w trakcie te wszystkie teksty, które padają ze sceny.

bCzoeDel
bCzoeDem

Źródło:Newseria

bCzoeDeG
KOMENTARZE
(91)
gość
4 lata temu
mc q Do jeremiasza90: Jesli myslisz ze tylko na zachodzie mozna zarabiac duze pieniadze to jeszcze malo wiesz o zyciu. Ja zostalem w kraju i wyciagam duzo wiecej niz 10 tys zl, pracuje w necie, glownie tu: airwash.pl bardzo duzo ludzi tak zarabia ale sie z tym nie obnosza lizusa bujany ciotka licuje mkneli luncie chalup huknie moscic
gość
4 lata temu
umysłowa bieda i patologiczne pochodzenie bije z każdego obrazka i słowa, miejsce tej kobiety było w teledyskach disco-polo, teraz już i na to za stara, czas przestać się kompromitować i odejść w niepamięć
gość
4 lata temu
Taka z niej aktorka jak z koziej d**y Trab*
bCzoeDeH
gość
4 lata temu
Kobiety reprezentuje pani Pawlowicz i Kempa:)))
gość
4 lata temu
odrealniona kobieta, dosłownie. Tak reprezentantka praw kobiet jak ze mnie sprzątaczka
Najnowsze komentarze (91)
gość
4 lata temu
edzia milcz ośmieszasz się a kysz maro nie czysta
maria.niedzwi...
4 lata temu
ktos wie o czym pier... ta prostytutka w morde ruch....???
gość
4 lata temu
Miniaturo, jak to nie pchałaś się do aktorstwa ?!!! Dobre sobie... Chyba, że chciałaś powiedzieć, że czym innym się pchałaś???
gość
4 lata temu
A ja sobie nie życzę żeby takie coś mówiło w moim imieniu , stara bezdzietna panna utrzymanka Dawidka a teraz reżyserka ,sama potrafię się wypowiadać w swoich sprawach i nie potrzebuję tej panny wsparcia ,nie wie jak już się wypromować na pewno nie na mojej d***e jest żenująca bleeeeeeee🌽🌽🌽🌽🌽🌽🌽
gość
4 lata temu
ale ona jest p******a
babcia
4 lata temu
ona lubi chyba lody
gość
4 lata temu
a to ta nimfomanka
gość
4 lata temu
pozuj ale nie otwieraj buzi reprezentantko praw kobiet.
bCzoeDez
gość
4 lata temu
Se kobieto nie ..wyobrazaj,....za wysokie progi!
gość
4 lata temu
Zazdrośnice i zazdrośnicy, odczepcie się od Edyty jest boska'!!!!!!!
gość
4 lata temu
Skończy jak Kuklińska,czyli samotna jak palec i pozostaną tylko wspomnienia.
gość
4 lata temu
udaj się tam gdzie twoje miejsce
gość
4 lata temu
edyta pieknie tanczy gra w teatrze czego wy k***a od niej chcecie
gość
4 lata temu
oni pasoja do siebie napewno sie kochaja zawsze do siebie wracaja
...
Następna strona
bCzoeDfb