Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ekskluzywny Menel o równouprawnieniu: "Mężczyźnie wypada się popłakać, wychowywać dzieci. Może zarabiać mniej niż kobieta"

63
Podziel się:

"Lubię twarde kobiety. Imponuje mi ich pewność siebie".

Kamil Pawelski zdobył popularność dzięki występom w Dzień Dobry TVN, w którym opowiadał o swojej próbie samobójczej oraz Agnieszce Szulim, z którą promował picie wina. Szybko uwierzył w to, że jest już gwiazdą i mianował się na "lidera opinii". W TVN-ie zaczął udzielać rad na temat uwodzenia. Stwierdził, że gdy "chemia wygasa", należy "być przyjacielem".

Pawelski, który stylizuje się na "drwaloseksualnego" przyznał, że nie ma w Europie kryzysu męskości. Bloger zwrócił uwagę na ogromną różnicę między stylem życia swego ojca z czasów młodości, a obecnymi trzydziestolatkami. Celebryta przyznał, że jest zwolennikiem partnerskiego modelu związku. Dodał, że mężczyzna ma prawo płakać oraz zarabiać mniej od partnerki:

Lubię twarde, zdecydowane kobiety. Imponuje mi ich pewność siebie. Mężczyźnie wypada się popłakać, wychowywać dzieci, mężczyzna może zarabiać mniej niż jego kobieta, nie musi robić kariery. Mężczyzna może się zajmować blogiem modowym i modą. Dla mnie partnerstwo polega na tym, że nie tyle mamy po równo, co kiedy ja słabnę, to moja partnerka jest silniejsza, kiedy ona słabnie, to ja jestem tym silniejszym.

Źródło: Newseria

KOMENTARZE
(63)
gość
5 lata temu
jasne kobiety tylko czekają żeby "złapać" fart za nogi i mieć faceta który będzie słaby psychicznie i będzie zarabiać mniej niż ona. życie z takim to cud. a ona jeszcze bedzie rodzic dzieci i później od razu wróci do pracy by taki tatuś mógł spełniać się w roli wychowawczej. takie głupie tłumaczenie słabeuszy. niektórych rzeczy się nie przeskoczy. jak świat światem to facet ma dawać poczucie bezpieczeństwa bo tak mamy ukształtowane mózgi-facet ma być zdobywcą i polować, inaczej kobieta męczy się z zniewieściałym ciapkiem.
gość
5 lata temu
kto to w ogole jest? po co wy o tym piszecie...? serio
gość
5 lata temu
Co to cos soba reprezentuje? Kolejny pan nikt...
gość
5 lata temu
lubi pewne siebie kobiety bo lubi być przez nie utrzymywany - proste! i****a...jeszcze myśli, że ktoś złapie się na jego bajeczki :))) serio, są takie naiwne na tym świecie, które łapią się na takie kity??? :D
Alvaro
5 lata temu
Też jestem m***l, może mniej ekskluzywny..
Najnowsze komentarze (63)
gość
5 lata temu
Dobrze gada!
kobieta
5 lata temu
bo większość facetów teraz to pierdoły, p***y a nie samce alfa! jak widzę takich to mam ochotę podejść i dać w pysk żeby się ogarnęli
gość
5 lata temu
bo jesteś chłopcem, a nie mężczyzną...
gość
5 lata temu
Absolutnie zgadzam się! Ja jestem silną kobietą. Mam własną firmę. Zarabiałam 6 razy więcej niż mój mąż. Bardzo ciężko było mu się z tym pogodzić. Ale w końcu pogodził się z tym, że nie ma aż tak dużego talentu do biznesu (jeśli chodzi o pewne decyzje) . Teraz razem jesteśmy szefami w mojej firmie (teraz naszej) . I idealnie się uzupełniamy. Ja pewnej części biznesu nie ogarniam, którą on ogarnia bez problemu. Jesteśmy ze sobą 14 lat i nasze relacje są wyjątkowo dobre! Moim zdaniem najgorszą rzeczą jaką może zrobić kobieta to żyć wg. tego co powinniśmy robić. Mam na myśli ja sprzątam, gotuje ty zarabiasz... Z tego są największe konflikty. Najważniejsza jest równość i partnerstwo!
gość
5 lata temu
Jakiś żul
gość
5 lata temu
Jakiś żul
gość
5 lata temu
Chyba jakiś żul.
gość
5 lata temu
Ludzie, mamy XXI wiek! Kobiety zdobyły równouprawnienie, czyli tak samo jak mężczyźni - pracują i udzielają się społecznie. Racja, kiedyś nie do pomyślenia, aby mężczyzna zarabiał mniej od kobiety i zajmował się domem, ale czasy się zmieniają! Nie róbcie z kobiet nie wiem jakich delikatnych i wrażliwych istot, bo na prawdę przesadzacie. A mężczyźni też mają prawo płakać, płacz jest dla ludzi, nie tylko dla kobiet. Jakby był tylko dla kobiet, toby mężczyźni nie mieli kanałów łzowych.
gość
5 lata temu
O kurcze a to ci wyznanie przecież w życiu twarde zdecydowane kobiety wybierają zwykle tzw ciamajdy i kluchy
gość
5 lata temu
wyszlo zwykle c****o z niego hahaha...drugi maslak
gość
5 lata temu
No coz, jak rownouprawnienie to rownouprawnienie. Skoro kobiety moga byc w domu i zarabiac mniej to i mezczyzna tez moze, jesli jego partnerka sie na to zgadza. Kobieta nie moze wszystkiego wymagac od mezczyzny: zdobywaca, zaradny, duzo zarabijacy, sprzatajacy, opiekujacy sie dziecmi, gotujacy itd. Trzeba isc na kompromis.
gość
5 lata temu
Jeny ludzie... Każdy ma prawo wyboru - jedne kobiety będą woleć facetów pracujących all day all night których widzi się raz na tydzień, bo w końcu prawdziwy facet ma dom utrzymać, inne kobiety nie będą tego traktować jako jakiś priorytet. W ogóle skąd myśl że facet mówiąc "lubie silne kobiety" chce być przez nie utrzymywany? To samo wyobrażenie ludzie mają na temat kobiet, które twierdzą, że lubią konkretnych, zaradnych facetów. Żyjmy i dajmy żyć innym -.-
gość
5 lata temu
Wiecie dlaczego mężczyzna ma być wsparciem i dobrze zarabiać, na tyle, żeby utrzymać całą rodzinę łącznie z żoną? Dlatego, że nawet świetnie zarabiająca żona w pewnym momencie małżeństwa może zajść w ciążę. A potem przychodzi urlop macierzyński, którego raczej nie da się uniknąć, choćby ze względu na karmienie piersią. A po takim urlopie macierzyńskim a czasem po dwóch czy trzech (w przypadku kolejnych dzieci), taka żona ryzykuje wypadnieciem z rynku, zwolnieniem z pracy i problemami ze znalezieniem kolejnej. Tego nie wymyśliłam ani ja, ani inna obrażana przez "mężczyzn" "wygodnicka", tylko sama NATURA.No i rzeczywistość rynku pracy. Ot co.
gość
5 lata temu
A co, wy to jesteście same ku..y które tylko czyhają na kasę faceta, no nie? Idiotyczny model "tradycyjny". Piranie i nic więcej. To żenujące że większość z was regularny seks uprawia tylko z tym, który właśnie zarabia więcej i w ogóle zapewnia mam dostatek. Nic innego jak kur..e się.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie