Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Emma Corrin z "The Crown" ogłasza, że jest osobą NIEBINARNĄ!

273
Podziel się:

Księżna Diana z "The Crown", Emma Corrin, poinformował/a, że od teraz używać będzie neutralnych płciowo zaimków i pokazał/a fotografie, na których widzimy, jak pozuje z taśmami spłaszczającymi biust.

Emma Corrin z "The Crown" ogłasza, że jest osobą NIEBINARNĄ!
Emma Corrin ogłosiła, że jest osobą niebinarną (East News, Getty Images)
bESrMiDF

We wtorek Emma Corrin niespodziewanie ogłosił/a, że identyfikuje się jako... osoba niebinarna. Znany/a ze wcielania się w "The Crown" w postać księżnej Diany aktor/aktorka opublikował/a w serwisie Instagram efekty czarno-białej sesji zdjęciowej. Na intymnych fotografiach widzimy jego/ją ubranego/ubraną w jedynie... owijki bokserskie.

Jakiś czas przed zakupem mojego pierwszego bindera (inaczej spłaszczaka). Użyliśmy owijek bokserskich - Corrin tłumaczy nietypową stylizację, która ma na celu sprawić, by biust był jak najmniej widoczny i dziękuje fotografowi za sesję:

bESrMiDH

Dzięki za uchwycenie tego. To dla mnie bardzo intymne, bardzo nowe i bardzo fajne. To wszystko to podróż, wiele zwrotów akcji i zmian, i to jest w porządku! Zaakceptujcie to - prosi fanów.

Zobacz także: Pokazali związek Karola i Diany. Książę William ma żal do Netfliksa

W opisie instagramowego profilu 25-latka/latki pojawił się zaś zapis "she/they", potwierdzający, że Corrin identyfikuje się jako osoba niebinarna i odtąd będzie używać zaimków neutralnych płciowo.

bESrMiDN

Pod najnowszym wpisem Emma mógł/mogła liczyć na szereg serdeczności. O komentarz wsparcia pokusiła się rzesza fanów, a także sama platforma Netflix oraz Paloma Faith.

Piękne zdjęcia - napisała brytyjska wokalistka.

Co ciekawe, Emma już w kwietniu dawał/a do zrozumienia, że jest osobą "queerową". Pod zdjęciem, do którego zapozował/a w sukni ślubnej, napisał/a krótko: "Twoja ulubiona "queerowa" panna młoda". Postanowił/a wówczas jednak jeszcze nie rozwijać tematu i nie zaspokajać ciekawości fanów.

bESrMiDO
bESrMiDP
bESrMiDQ
bESrMiEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(273)
No tak
5 miesięcy temu
Jestem tolerancyjna, ale szczerze ludzie co to za nowa moda??? Co chwile ktoś się ujawnia. Zaraz bycie hetero będzie czymś dziwnym 🙈
xoxo
5 miesięcy temu
Ależ to jest nudne już te coming outy, niebinarność, wolność wagin i fallusów.
Nana
5 miesięcy temu
Ludziom się coś poprzestawiało w głowach.
bESrMiEj
Poeta
5 miesięcy temu
A ja jestem liczebny!
Tymk
5 miesięcy temu
Informacja na skale 21 wieku No tak . Świat się stoczył.
Najnowsze komentarze (273)
ula
5 miesięcy temu
Emma używa zaimków she/they, więc myślę, że zamiast pisać "ona/on, ubraną/ubranego" itp. powinno być "ona/ono, ubraną/ubrane".
Misia
5 miesięcy temu
Co ci ludzie biorą lub jedzą, że tak im odwala?
4fa543e3bc
5 miesięcy temu
Skoro niebinarna to jaka? Szesnastkowa?
Ewelina
5 miesięcy temu
Pudelku pamietaj, ze jest cos takiego jak rodzaj nijaki w naszek polskiej mowe. Nie musisz silic sie za kazdym razem na sformuowania - ona/on. Mozesz napisac - to.
cola
5 miesięcy temu
JESTEM TOLERANCYJNA, ALEEEE....
Ale głupota
5 miesięcy temu
Chyba kuźwa niepoliczalną
Ubaw po pachy
5 miesięcy temu
Buahahaha
101010101
5 miesięcy temu
A ja jestem zerojedynkowa.
bESrMiEb
Rrr
5 miesięcy temu
Kiedy świat chce być tak bardzo poprawny politycznie, że aż staje się to chore. Co jeszcze wymyślą… powinnismy się rozwijać ale teraz to już chyba idzie wszystko w złym kierunku
człowiek
5 miesięcy temu
do osoby piszącej ten artykuł: o kimś niebinarnym nie piszemy "ona/on" tylko używamy synonimów takich jak: osoba, istota, byt, stworzenie, żyjątko, duo osoba,
Alejaja
5 miesięcy temu
To chore🙈 nie wie kim jest to musi się wybrać do lekarza, myśle ze za jakieś 100£ ginekolog jej powie kim jest, a za następne 100£ psychiatra zapisze odpowiednie leki na amnezje. Dramat ludzie
Hgs
5 miesięcy temu
A ja jestem królowa/wasza wysokość tak się utożsamiam tak się proszę do mnie zwracać
Nickita
5 miesięcy temu
Odpowiedź kryje się między nogami. Biologia, to odpowiedź.
Anna
5 miesięcy temu
Jest wspaniała, zdjęcia są piękne a do tego jest genialną aktorką. U nas nie ma tak uwrażliwionych artystek szczególnie wśród aktorek a większość ról i tak dostaje jeden sort od którego flaki się wywracają
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESrMiEU
bESrMiEV
bESrMiEW
bESrMiEX
bESrMiEY
bESrMiED