Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Esmeralda Godlewska kłóci się z ojcem swojego dziecka: "Gdzie byłeś, gdy Milan cię potrzebował? ZOSTAWIŁEŚ RODZINĘ DLA INNEJ KOBIETY!" (WIDEO)

274
Podziel się

Ekspartner celebrytki ujawnił zaś, jak wyglądają jej relację z pociechą: "Ma widzenia przyznane przez sąd - dwie godziny, dwa razy w miesiącu, w obecności pani kurator".

Esmeralda Godlewska kłóci się z ojcem swojego dziecka: "Gdzie byłeś, gdy Milan cię potrzebował? ZOSTAWIŁEŚ RODZINĘ DLA INNEJ KOBIETY!" (WIDEO)
(East News)
bDyMlOIB

Esmeralda Godlewska co jakiś czas znika z mediów społecznościowych, by po kilku tygodniach powrócić ze zdwojoną siłą i zapowiadać kolejne nowe "projekty i przedsięwzięcia". Miłośniczka zabiegów medycyny estetycznej po porażce w oktagonie, którą poniosła w starciu z Ewel0ną, zapowiedziała przemianę duchową i na chwilę ograniczyła swoją działalność w sieci, przy okazji usuwając większość zdjęć z instagramowego profilu.

Zobacz także: <h2>Esmeralda Godlewska opowiada na InstaStories o batalii sądowej</h2>
bDyMlOID

Niedawno słynna siostra ponownie zaczęła nas raczyć codziennymi relacjami na InstaStories, zaznaczając, że podczas nieobecności w Internecie zmieniła swoje życie. Choć Monika, bo tak naprawdę ma na imię celebrytka, zapewnia, że jest już inną osobą, najwyraźniej wciąż nie uregulowała trudnych relacji z ojcem swojego dziecka. W poniedziałek na jej profilu ukazały się nagrania, na których nieprzychylnie wypowiada się o byłym partnerze, nawiązując do tego, co mężczyzna zamieszcza w sieci na jej temat:

Uwierzcie mi, że ja posiadam znacznie większą ilość informacji oraz rzeczy, które mogłyby zniszczyć tego człowieka. Nie będę tego upubliczniała, bo uważam, że to jest bardzo dziecinne zachowanie, a takie sprawy wyjaśnia się między sobą albo w sądzie - tłumaczy w udostępnionym w sieci filmiku.

Nie pozwolę na to, by być poniżaną przez tego człowieka.Takie rzeczy są karalne, więc nie zostawię tej sprawy samej sobie. Mam już tego serdecznie dosyć, nikt nie wie, jak naprawdę to wygląda… Jeżeli nie potrafi rozmawiać jak dojrzały mężczyzna, to będzie rozmawiać drogą sądową - zapowiedziała wzburzona publikacjami na swój temat Godlewska, a następnie uraczyła fanów serią screenów wiadomości, które otrzymała od wspierających ją fanów.

bDyMlOIJ

Tata Milana nie pozostał ekspartnerce dłużny. Na profilu kucharza od poniedziałku także regularnie pojawiają się publikacje na temat byłej dziewczyny. Mężczyzna wytłumaczył między innymi, jak wyglądają relacje Esmeraldy z synem:

Monika ma widzenia z synem przyznane przez sąd - dwie godziny, dwa razy w miesiącu, w obecności pani kurator - czytamy na jego InstaStories. Wcale nie rwie się do kontaktów z synem. Ostatnio widziała się z nim niecałe trzy miesiące temu - zdradza były celebrytki i kontynuuje:

Ma zakaz sądowy udostępniania i wykorzystywania wizerunku syna. Milan jest na chwilę obecną ze mną i tak jest już od trzech lat.

Następnie Monika wstawiła zdjęcia notatek, wyglądających na dokumentację sądową, które mają świadczyć o jej bliskiej relacji z dzieckiem, i zagroziła ojcu Milana:

bDyMlOIK

Jeśli jeszcze raz obrazi mnie publicznie, obiecuję, że nagram specjalny filmik, w którym opowiem całą prawdę o tym rzekomo idealnym mężczyźnie… A raczej damskim bokserze, manipulującym ludźmi dookoła - zapowiedziała, by następnie nieco powspominać:

Gdy Milanek miał około 1,6 roku był w szpitalu... Szanowny tata nawet o tym nie wie, ponieważ wtedy był zajęty sobą i swoją nową partnerką. Gdzie byłeś, gdy nas zostawiłeś? Gdzie byłeś, gdy Milan cię potrzebował? Szkoda, że wtedy nie pytałeś, czy mam na mleko i pampersy. Zostawiłeś rodzinę dla innej kobiety - czytamy w emocjonalnym wpisie Moniki.

Myślicie, że istnieje szansa, że zwaśnieni byli partnerzy dojdą do porozumienia?

bDyMlOIL
bDyMlOIM
bDyMlOJe
KOMENTARZE
(274)
Iga
10 miesięcy temu
dwa razy w miesiącu w obecności kuratora przyznane przez sąd oznacza, że ta baba to CIĘŻKA PATOLOGIA, i nie można z nią zostawić sam na sam jej własnego dziecka :O to co ona musiała wyczyniać, że takie widzenia dostała :O upadek kobiety i człowieka...
Gora
10 miesięcy temu
Jak to ich zostawił skoro on się opiekuje teraz dzieckiem
Xyx
10 miesięcy temu
Tylko dziecka mi bardzo szkoda...
bDyMlOJf
Karolina
10 miesięcy temu
Zdradził ją z Julią Dybowską. Porzucił w ciąży. Kobieta miała bardzo trudną sytuację materialną i walczyła z depresją spowodowaną zdradą partnera i porzuceniem. To wstrętne poniżać ją i wyśmiewać. Ta kobieta przeszła przez piekło i nie miała żadnego wsparcia. Gdyby nie depresja i jej konsekwencje oraz spowodowany po spożyciu alkoholu wypadek mogłaby nadal wychowywać syna, bo była kochającą i dobrą mamą. Nie mają Państwo prawa oceniać tej osoby nie wiedząc przez co przeszła.
Janka
10 miesięcy temu
Pandemia koronawirusa dobitnie nam uzmysławia, jak cennymi są dla nas sprzedawcy, kurierzy, listonosze, pracownicy poczt i zakladów oczyszczania miasta, lekarze, pielegniarki, ratownicy medyczni, nauczyciele... Patocelebrytom mówimy "nie".
Najnowsze komentarze (274)
Viki
6 miesięcy temu
Co to za matka,skoro prawa rodzicielskie ma ojciec...brak słów
asd
9 miesięcy temu
To z kim jest to dziecko. Z ojcem czy Moniką, bo z artykułu nic nie można się dowiedzieć
Paul
9 miesięcy temu
A co, miał zostawić dla innego mężczyzny ?
TOMEK
10 miesięcy temu
Bezczelna ,ta to ma tupet.To dziecko powinni calkiem odebrac silikowowa sztuczna kukla..Faktycznie ma taka depresje ,ze jak golizne pokazac i sztuczne silikony to wie bezczelna do granic,a do pracy nie pojdzie ksiezna.Jej siostra tez tylko swieco golizna i tona tapety.
Ssssssss
10 miesięcy temu
I co chcialas byc kims... a dostalas na głowę i ci syna zabrali.bylo warto????
Adas
10 miesięcy temu
Ojciec dziecka dobrze zrobil. Esma wybrała robienie kariery na siłę ośmieszanie sie....patologie narkotyki alko i kurestwo. Lepiej dla malego ze jest z ojcem . Zapewni mu normalne dzieciństwo.
Kobieta
10 miesięcy temu
Co to jest?
Kasia
10 miesięcy temu
"Nie będę tego upubliczniała, bo uważam, że to jest bardzo dziecinne zachowanie, a takie sprawy wyjaśnia się między sobą albo w sądzie." - po czym upublicznia jakieś wyroki sądowe. :D
bDyMlOIX
Anna
10 miesięcy temu
Szkoda tego malego.. z jednej strony rozumiem esmeralde bo wiem jak ciezko zostac sama z dzieckiem. Z drugiej strony sama sie przyczynila do tego ze zabrali jej. Narkotyki ... alkohol afery.... esmeralda jesli ci zalezy na synu musisz sie zmienic i walczyc.
drfg
10 miesięcy temu
wszystkie patologiczne baby sterylizowac zeby nigdy nie rodzily
Justyna
10 miesięcy temu
Co ta pani zrobiła, że to ojciec ma prawa a ona widzenia z dzieckiem w obecnosci kuratora? Serio? Żal dziecka.Normalna to ona nie jest w takim razie .
Kola
10 miesięcy temu
Takim to zabierać odrazu po porodzie. Patole nie powinni mieć dzieci.
Ni123
10 miesięcy temu
jedno warte drugiego
koro
10 miesięcy temu
Czy ktoś może mi wyjaśnić, co Ona ma między nogami?
...
Następna strona
bDyMlOJz