Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Eurowizja Junior 2020 jednak odbędzie się w Polsce? "Rozmowy zaszły bardzo daleko"

46
Podziel się

W finałowym odcinku "The Voice Kids" Jacek Kurski uchylił rąbka tajemnicy.

Eurowizja Junior 2020 jednak odbędzie się w Polsce? "Rozmowy zaszły bardzo daleko"
(East News)
bCGORJNh

Eurowizja Junior organizowana jest od 17 lat, jednak w Polsce wzmożone zainteresowanie tym wydarzeniem pojawiło się dopiero po zwycięstwie Roksany Węgiel w 2018 roku.

Zeszłoroczna Eurowizja Junior odbyła się w Gliwicach i tam również wygrała Polka - Viki Gabor. Był to ogromny sukces, bowiem nigdy wcześniej nie zdarzyło się, żeby jakiś kraj wygrał konkurs dwa razy z rzędu.

bCGORJNj

Jacek Kurski o Eurowizji Junior: "Ten konkurs stanie się własnością Polski"

Po wygranej Viki pojawiły się przypuszczenia, że następna Eurowizja Junior również odbędzie się w Polsce. Nie było to jednak pewne, bo organizatora ostatecznie wybiera Europejska Unia Nadawców. Wiadomo, że w tym roku o możliwość organizacji konkursu walczy m.in. Hiszpania. Telewizja Polska dokłada jednak wszelkich starań, aby ponownie otrzymać prawo zorganizowania imprezy w naszym kraju.

Choć oficjalnie nic nie jest jeszcze przesądzone, Jacek Kurski daje do zrozumienia, że szansa jest bardzo duża. W finałowym odcinku The Voice Kids prezes TVP pojawił się na scenie.

Czy chcecie, żeby Polska raz jeszcze była organizatorem Eurowizji Junior? W takim razie ja się biorę do roboty, a Wy słuchajcie komunikatów Telewizji Polskiej w ciągu najbliższych paru dni - powiedział.

bCGORJNp

Kurski dodał, że rozmowy z Europejską Unią Nadawców "zaszły bardzo daleko".

Zakładając, że Eurowizja Junior po raz kolejny odbędzie się w naszym kraju, nasuwa się pytanie, które miasto podejmie się organizacji tego wydarzenia. Z pewnością mocnym kandydatem są Gliwice, które mają już doświadczenie z zeszłego roku. Mówi się także o Krakowie.

Nie wiadomo jeszcze, czy na tegorocznej Eurowizji Junior Polskę ponownie będzie reprezentować zwycięzca The Voice Kids. Jeśli tak, byłby nim Marcin Maciejczak, który w finale "TVK" zaśpiewał eurowizyjny hit Conchity Wurst, Rise Like a Phoenix.

bCGORJNq

Myślicie, że Polska ma szansę na trzecie zwycięstwo z rzędu?

bCGORJNr
bCGORJNK
KOMENTARZE
(46)
POLSKA
4 miesiące temu
Heh, fajnie by było jakby Polska trzeci raz wygrala👍
Aga
4 miesiące temu
Niech walczy wygraliśmy to mamy prawo i tyle w temacie
Dhfn
4 miesiące temu
Nie jestem za pis, a ten konkurs chyba nie jest jakiś mega wazny, ale cieszę się, że ten Kurski zabiega o to, zeby final byl znowu w Polsce. Jednak to jakas forma reklamy i skoro wygraliśmy to należy nam się organizacja u nas. Gdyby chodzilo o inny kraj na zachodzie to nie byloby gadania-finał bylby kolejny raz w danym kraju. My jak zwykle musimy walczyć o swoje i to jedyna rzecz, ktora cenie w pisie- historia naszego kraju jest dla nich ważna, ale to tylko to
bCGORJNL
Aga
4 miesiące temu
Super mamy wspaniałą i zdolną młodzież niech promocja Polski idzie w świat
Ewka
4 miesiące temu
Niż Julia ma dzisiaj wieczorem i w nocy przynieść wichury i gwałtowne burze na południu kraju - prędkość wiatru od Śląska po Małopolskę i Pokarpacie sięgnie nawet 100-120 km/godz.! Możliwe są zniszczenia infrastrukturalne. Wy też dostaliście takiego sms-a? Bo bardzo się boję, a mieszkam w Krakowie ;(
Najnowsze komentarze (46)
Ali
4 miesiące temu
Udało mi się wygrać już 3,96 zł w Coupon Pals. Dołącz do mnie, aby wygrać do 64,56 zł! https://a.aliexpress.com/_U2p7B
czcz
4 miesiące temu
no to szkoda targi próżność na koszt podatników po raz kolejny .
Anka
4 miesiące temu
TVP to super programy dla każdego. A krytyczne głosy to efekt działania opozycji przeciwko PIS, polskości i zachęcanie do nienawiści. Ludzie opamiętajcie się, przejrzyjcie na oczy i zastanówcie się: czy chcecie aby Polska była Polską?
Polka
4 miesiące temu
Zakłamany uśmiech, fajnie się wydaje podatników pieniądze.
Miska
4 miesiące temu
Gdzie można kupić bilety
Rob
4 miesiące temu
Je..e mnie to😁
Zack
4 miesiące temu
Niech te dzieci lepiej wrócą do szkoły się uczyć a nie hasać po scenie jak rozbrykane kozły
abrakadabra
4 miesiące temu
Robienie z dzieci gwiazd konkurujących również w gażach z dorosłymi jest zwyczajnie niemoralne!
bCGORJND
abrakadabra
4 miesiące temu
Już nawet wiadomo, kto wygra! Wielkie halo i sława w nastoletnim wieku, a potem płacz i zgrzytanie zębów! Nie cierpię zmanierowanych dziecięcych gwiazdek!
Mimii
4 miesiące temu
Eurowizje Voice Kids reprezentuje zwyviezca Szansy Na Sukces Kids. Musialby Maciejczak przejsc eliminacje albo Kurski zmienic regulamin :)
Autor vidmo
4 miesiące temu
Jak widzę Kurskiego to jestem za aborcją
Luj
4 miesiące temu
Dzieci to śpiewały w programie "Od przedszkola do Opola" tam występowały dzieci. A te dwie z Polski to trudno określić kto to jest bo stare to niby nie jest ale jak dziecko to już dawno nie wyglada.
Wacek
4 miesiące temu
Film Zenek Oskar 100%
Baltona
4 miesiące temu
No pewnie, że w Polsce a gdzieżby indziej. Polska to kraj bogaty płynący mlekiem, winem i miodem.Dostali tyle pieniędzy to mają z czym szastać jeszcze im zostanie na zrobienie filmu i benefisu o Sławomirze i Kurdej Szatanowej. Nie ma na leczenie, szpitale, oddziały i przychodzie są likwidowane ale za to mamy badziew w TV za społeczne pieniądze. Panie Boże widzisz dlaczego nie grzmisz?!
bCGORJOf