Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

EUROWIZJA ODWOŁANA ze względu na epidemię koronawirusa! "Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni"

87
Podziel się

Organizatorzy Eurowizji podjęli decyzję bez precedensu... Trwają rozmowy o tym, by konkurs odbył się w Rotterdamie w 2021 roku.

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji
Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji (East News)
bDIKFmeZ

We wtorek smutną wieść o przełożeniu mistrzostw Europy usłyszeli fani piłki nożnej, a w środę spore rozczarowanie spotkało wszystkich wielbicieli muzyki. Zdecydowano, że konkurs Eurowizji nie odbędzie się w maju i póki co nic nie wskazuje na to, by w ogóle miał odbyć się w tym roku. "Prosimy o cierpliwie oczekiwanie na dalsze wiadomości w nadchodzących dniach i tygodniach" - poinformowali organizatorzy konkursu.

Wydano specjalne oświadczenie w tej sprawie.

bDIKFmfb

"Z głębokim żalem musimy ogłosić odwołanie Konkursu Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie. W ciągu ostatnich kilku tygodni rozważaliśmy wiele alternatywnych opcji, by konkurs piosenki Eurowizji mógł się odbyć. Jednak niepewność wynikająca z rozprzestrzeniania się COVID-19 w całej Europie oraz ograniczenia wprowadzone przez rządy uczestniczących krajów i władze holenderskie sprawiły, że Europejska Unia Nadawców z trudem stwierdziła, że wydarzenie nie może odbyć się zgodnie z planem" - napisali organizatorzy.

"Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Konkurs Piosenki Eurowizji przez ostatnie 64 lata co roku jednoczył publiczność, a my, podobnie jak miliony fanów na całym świecie, jesteśmy bardzo zasmuceni tym, że nie może się odbyć w maju" - dodano.

Wygląda na to, że Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie.
.
"Europejska Unia Nadawców i miasto Rotterdam będą kontynuować rozmowę dotyczącą organizacji Konkursu Piosenki Eurowizji w 2021 r. Prosimy o cierpliwie oczekiwanie na dalsze wiadomości w nadchodzących dniach i tygodniach. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni, że Konkurs Piosenki Eurowizji nie będzie mógł odbyć się w maju" - czytamy.

Jest wam smutno?

bDIKFmfh
bDIKFmfi
bDIKFmfC
KOMENTARZE
(87)
Yhy
12 miesięcy temu
I bardzo dobrze! Alicja niech się uczy śpiewać
jajo
12 miesięcy temu
Mniej dziadowskiej muzyki? No rzeczywiście, straszna tragedia...
biały miś
12 miesięcy temu
zrozpaczeni? naprawdę ktoś tak powiedział?
bDIKFmfD
Kasia
12 miesięcy temu
Może to i lepiej
hriso
12 miesięcy temu
Odwołanie Eurowizji dla dorosłych, to ogromna tragedia dla wielu zagranicznych fanów. Jednak dla polskich fanów największą tragedią byłoby odwołanie Eurowizji dla dzieciaków, bo Polska ostatnio wygrywa z powodu możliwości głosowania na własny kraj i jeśli regulaminu nie zmienią, to w listopadzie mamy szansę na trzecie zwycięstwo z rzędu.
Okijuh
12 miesięcy temu
A ja się cieszę. Szkoda czasu na ustawiony spektakl dla gawiedzi
Rafał.
12 miesięcy temu
Choć wstydu nie będzie. Zmieńmy Alicję, lub chociaż piosenkę.
dilek
12 miesięcy temu
Teraz najwazniejsze,zeby przezyc,a nie takie badziewia .
viv
12 miesięcy temu
Moim zdaniem mogli trochę przesunąć (na czerwiec), ewentualnie zrobić wtedy konkurs telewizyjny z występami uczestników w ich własnych krajach (w studio telewizyjnym). Nawet Eurowizja może być rozrywką jak się siedzi długo w domu, a w te wakacje raczej nie popodróżujemy sobie!
Komentarz
12 miesięcy temu
Ahh...wielka szkoda że jednak się nie odbędzie...piosenki są super ale się zmarnowały 😭 No cóż...będziemy teraz walczyć z wirusem 😔
Monika76
12 miesięcy temu
Świat przeżyje bez jednej edycji Eurowizji :) Są ważniejsze sprawy na tym świecie!
Mgr
12 miesięcy temu
Gówniana eurowizja....
Ghu
12 miesięcy temu
Ghbh
bDIKFmfv
bleh
12 miesięcy temu
ale wyborow nie odwolują, bo po co. wyjdziemy wszyscy z kwarantanny glosowac
...
Następna strona
bDIKFmfX