Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Ewa Drzyzga 19 lat temu POŚLUBIŁA kolegę z pracy. Czym się zajmuje i jak wygląda Marcin Borowski, mąż dziennikarki?

54
Podziel się:

Ewa Drzyzga jest doskonale kojarzona przez widownię telewizyjną z programami "Rozmowy w toku" i "Dzień Dobry TVN". Zanim jednak pojawiła się na szklanym ekranie, przez wiele lat pracowała dla największej rozgłośni radiowej w Polsce. Tam poznała swojego przyszłego męża.

Ewa Drzyzga 19 lat temu POŚLUBIŁA kolegę z pracy. Czym się zajmuje i jak wygląda Marcin Borowski, mąż dziennikarki?
Ewa Drzyzga dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Z obecnym mężem, Marcinem Borowskim tworzy związek małżeński od 2004 r. (AKPA, Podlewski)

Ewa Drzyzga trafiła do mediów na początku lat 90. Trzymiesięczny staż odbyty w krakowskim oddziale Polskiego Radia pomógł jej dostać się do nowopowstałej wówczas redakcji radia RMF FM. Z rozgłośnią związana była aż przez 10 lat, pokonując drogę od serwisantki do dyrektorki informacji. Trwająca dekadę współpraca zaowocowała nie tylko rozwinięciem umiejętności dziennikarskich, ale również rozkwitem uczucia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Drzyzga o reaktywacji "Rozmów w toku"

Ewa Drzyzga nie zawsze cieszyła się szczęściem w małżeństwie

56-latka dwukrotnie wypowiadała sakramentalne "tak". Jej pierwsze małżeństwo dosyć szybko przeszło do historii. Na ślubnym kobiercu stanęła u boku ówczesnego producenta stacji TVP Kraków Andrzeja Roszaka. Podobnie jak w przypadku wielu innych spraw dotyczących życia osobistego, Ewa Drzyzga nigdy nie otworzyła się na temat tamtejszej relacji.

W 2004 r. prowadząca program "Rozmowy w toku" wyszła za mąż za poznanego na radiowych korytarzach dziennikarza Marcina Borowskiego. Owocami ich związku są dwaj synowie: 19-letni Stanisław2 lata młodszy Ignacy. W przyszłym roku partnerzy obchodzić będą porcelanową rocznicę ślubu. Pomimo długiego stażu małżeńskiego musieli uporać się z niejednym kryzysem.

Ewa Drzyzga od początku swojej kariery wykazywała się pracowitością i dużym zaangażowaniem w zawodowe obowiązki. W pewnym momencie działała na bardzo wysokich obrotach wskutek prowadzenia emitowanego aż pięć razy w tygodniu bijącego rekordy popularności talk-show. Jej krytyczny mąż miał również duże zastrzeżenia do stylu jej pracy. Słynące niegdyś z wysokiego poziomu "Rozmowy w toku" z czasem przekształciły formułę na znacznie swobodniejszą, zyskały tabloidową tematykę, a do studia zapraszano podstawione osoby, które bardziej odgrywały rolę niż opowiadały o swoim realnym życiu. Mężczyźnie nie podobało się, że dziennikarka z tak długim stażem i pokaźnym dorobkiem zawodowym "marnuje się" w tego typu programie.

Obecnie Ewa i Marcin prowadzą ustabilizowane życie rodzinne, a dzięki zmianie rytmu pracy i rzadszych występów przed kamerą, Drzyzga może poświęcić więcej czasu swoim najbliższym.

Ewa Drzyzga poznała męża w pracy. Jak rozwijała się jego zawodowa droga?

Mąż telewizyjnej gwiazdy rozwijał swoją karierę w tym samym kierunku co ona. Do ekipy RMF FM trafił jednak znacznie później, przechodząc do niej w 1997 r. ze stołecznego Radia Eska. Dziennikarz przez prawie 5 lat pełnił funkcję zastępcy dyrektora informacji.

Następnym krokiem zawodowym Marcina Borowskiego był transfer do oddziału TVN-u w Krakowie. W odróżnieniu od swojej żony nie trafił jednak przed kamery. W 2007 r. został producentem codziennego programu interwencyjnego "Uwaga!". Na stanowisku utrzymywał się przez 15 lat. W ubiegłym roku jego współpraca ze stacją dobiegła końca. Według komunikatu biura prasowego zajmowane przez niego stanowisko zostało całkowicie zlikwidowane. W kuluarach jednak mówiło się o skomplikowanych relacjach mężczyzny z pozostałą częścią redakcji i różnicach nie do pogodzenia, które wpływały niekorzystnie na atmosferę w pracy.

Życiowy partner Ewy Drzyzgi po kilkuletniej nieobecności powrócił za radiowy mikrofon. Obecnie można go słuchać na antenie stacji RMF Classic podczas porannych przeglądów prasy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
Kitt
2 miesiące temu
A nie pisaliście ostatnio, ze się rozwodzi? Bo ten mąż ma romans z koleżanka z pracy? Czy z kimś mi się pomyliło …?
Nikt
2 miesiące temu
A to ona nie jest po rozwodzie ??? Przecież. Jej mąż ma kochanicę !? Tyle o tym pisaliście …
Wtf
2 miesiące temu
Pudel, większości komentarzy od prawdziwych ludzi nie przepuszczasz no macie coś zepsute na stronie i nawet nie chce wam się tego naprawić i do tego boty spamujace komentarzami reklamujące jakieś goovno-stronki z seskem za darmo. Zróbcie w końcu porządek
Misia
2 miesiące temu
Ona wygląda ciągle tak samo, nic się nie zmienia.
ale bajka
2 miesiące temu
Jakby mieli trzeciego syna nazwaliby go Witkiewicz 😉
Najnowsze komentarze (54)
ira
2 miesiące temu
o pogodzili się ????hehehehe przecież ją zdradzał hahahahhahaaz się bidulka wyprowadziła
layla
2 miesiące temu
Przecież on ją zostawił rozwodza sie albo rozwiedli juz ej??????
DonaldZ Domu ...
2 miesiące temu
Pani Drzyzga, co tam u Waśniewskiej? Była u Pani jako celebrytka...
gość
2 miesiące temu
A ona nie jest po rozwodzie?
Pola
2 miesiące temu
Partnerzy będą obchodzić.....a to nie są małżeństwem?
ooooooooooooo...
2 miesiące temu
Przedtem była żoną Roszaka, mojego znajomego
karol
2 miesiące temu
ładna kobita
Doros
2 miesiące temu
Sporo było o rozwodzie p.ewy z powodu zdrady męża i ,ze już kupiła mieszkanie .....co jest .....altzhaimera macie ?
Jola
2 miesiące temu
Kit - właśnie to samo czytałam ze pani Ewa się rozwodzi! Piszą bzdury przedtem czy teraz!? Czyli jednak nie warto czytać tych bzdur i przyjmować do wiad!!!!!
Jola
2 miesiące temu
Ten artykuł to przykrywka na rozwód???
Litosci
2 miesiące temu
Przecież nie tak dawno pisaliscie że się wyprowadzila od niego bo ma inną kobiete, i to dużo młodsza!!!
Małgorzata
2 miesiące temu
Profesjonalistka w dyskusjach, rzeczowa, konkretna kobieta. Innym to przeszkadza, ze nie mogą dorównać Pani Ewie.
...
2 miesiące temu
Bosacka też się tak zwierzała....
ututu
2 miesiące temu
Nie lubię tej kobiety, wyciągała w swoim programie od uczestników rzeczy, które nie powinna, śmiali się z nich potem. A wszystko dla show.