Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewakuacja na koncercie Mansona: "Muzyk zniknął ze sceny dosłownie w sekundę"

23
Podziel się

"To wydarzyło się błyskawicznie. Rozległ się alarm ewakuacyjny".

bCOVqdtx

Marylin Manson należy do grona gwiazd, które przy każdych odwiedzinach w Polsce budzą skrajne emocje. Słynący ze swojego demonicznego wizerunku muzyk po raz kolejny wystąpił nad Wisłą, tym razem na warszawskim Torwarze.

Niestety, koncert został zakłócony przez alarm ewakuacyjny, który najprawdopodobniej spowodował nadmiar efektów pirotechnicznych. Wyjące syreny i zdezorientowane tłumy ludzi bardzo łatwo mogą spowodować panikę, szczególnie w erze globalnego terroryzmu. Pracownicy Torwaru stanęli jednak na wysokości zadania i cała akcja przebiegła bardzo sprawnie. W najnowszym odcinku Kliki Pudelka, o zajściu opowiada obecna na koncercie redakcja. Zobaczcie.

bCOVqdua
KOMENTARZE
(23)
gość
2 lata temu
Bardzo dobrze, że akcja przebiegła sprawnie. Brawa dla organizatorów, że nic się nie stało. Przecież ludzie ze strachu mogli zacząć się tratowac.
gość
2 lata temu
Śmieszne towarzystwo XD)
gość
2 lata temu
żałosne towarzycho,naprawdę.to nie jest hejt ale ocena waszych umiejętności,predyspozycji i braku jakiejkolwiek charyzmy
bCOVqdub
gość
2 lata temu
Nie moge z tych ludzi co pracuja w pudelku. Wszyscy seplenia i sa jacys tacy niewydarzeni. Za darmo pewnie tyraja dla fancy pracy
gość
2 lata temu
A w ile miał uciekać w godzinę barany i kacze uby kto tam k***a pracuje kacialy
Najnowsze komentarze (23)
gość
2 lata temu
ZABIC TEGO SZATANA HÓJA
gość
2 lata temu
Przebiegła sprawnie bo myśleliśmy że sobie żartują, że to element show. Potem przyszła złość na organizatorów, że tak nie profesjonalnie podeszli do tematu. Co jak co ale Manson jest artystą na światowym poziomie i takie zaniedbanie jest nie do pomyślenia. Dobrze, że postanowił wrócić na scenę i koncert się odbywał bez kolejnych "niespodzianek".
gość
2 lata temu
On tez miał problem z przemiana w reptiliana ?! Żałosne to wszystko, Adele, Gaga i inni wszyscy w tym siedzą, stad ta kasa. Gaga powoli sie uwalnia i mowi głośno o tym. Czas sie obudzić, a nie tylko narzekac na Polskie zarobki bo to nie tylko wina naszych polityków, a tych którzy nimi kieruja. Wasza demoniczna rodzina królewska jest tego przykładem, ktora tak podziwiacie jak rodowity Angol. Aha Pudel Meksyk wygrał z Niemcami napisz o tym przyjacielu naszych sąsiadów
gość
2 lata temu
Ludzie byłam na tym koncercie i nie było żadnej ewakuacji ani paniki. Dosłownie w sekundę to poinformowali, że to fałszywy alarm, prawie nikt nigdzie nie wychodził, a koncert wznowiono po 4 min. A sam Manson sobie łaził z kubkiem wódki jak gdyby nigdy nic. a wy piszecie już z 6 artykuł o jakiejś wielkiej ewakuacji. Czy ja byłam na jakimś innym koncercie czy co?
gość
2 lata temu
Guru dla pojebow
gość
2 lata temu
niech nigdy nie wraca ten p*********c
gość
2 lata temu
Ale pier..lenie - nie było paniki, bo wszyscy najpierw myśleli, że to element wystąpienia, a później byli rozczarowani, że koncert został przerwany. Tylko z tego względu nie było paniki, ludzie ociągali się z opuszczeniem hali. Robienie z tego wielkiej afery na siłę.
gość
2 lata temu
Wiecznie narzekacie na PUDLA , jak niegra to wypad encyklopedię czytać.
bCOVqdtT
gość
2 lata temu
Byłam na koncercie i niestety nie mogę przyznać, aby ewakuacja przeszła sprawnie. Ogłosili alarm, a dojścia do drzwi ewakuacyjnych nie było ;), gdy do ludzi doszło, że to nie jest część występu, to zaczęła się lekka panika, a u pracowników zabrakło profesjonalizmu. Tylko i wyłącznie szczęście uchronilo ludzi przed tragedia.
gość
2 lata temu
Dosyć śmiesznie powiedziane. Byłam tam i ludzie bardziej byli wkurwieni za przerwanie koncertu niż zdezorientowani. Ochrona po prostu sama mi powiedziała co się stało, gdy zapytałam. Było za dużo puszczonych dymów, a technicy nie wyłączyli czujników. Tyle co się wydarzyło. Aż śmieszne, że ludzie robią takie wielkie halo z tego incydentu.
gość
2 lata temu
Dla organizatorów karne k****y co najwyżej za to, że nie wyeliminowali tego problemu na próbach. To nie jest pierwszy koncert obsługiwany przez Torwar, a poziom organizacji był porównywalny do wiejskich dyskotek w remizach - na pewno nieodpowiedni dla międzynarodowej gwiazdy.
gość
2 lata temu
No i dobrze, że po takiej niekompetencji ze strony organizatorów jeszcze do nas wyszedł. To ekipa Torwaru pokazała się ze słabej strony, nie muzyk. Jeszcze po powrocie chcieli powtórnie bilety sprawdzać, lol.
gość
2 lata temu
Czy to krewny tego mensona bandziora? Ja się tylko tak zapytowywuje, bo za sam wygląd dałbym mu dożywocie +135 lat.
gość
2 lata temu
Co tam hejusy? Kiedy na vodstok lecicie potaplac się w bajorku :D
bCOVqduv