Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Ewelina Lisowska odpowiada na OSTRĄ KRYTYKĘ współpracy z TVP: "Dobrze wykonuję swoją robotę, więc WCALE MI NIE WSTYD!"

1491
Podziel się:

Gromy posypały się na Ewelinę Lisowską po tym, jak ogłosiła w mediach społecznościowych udział w koncercie organizowanym przez Telewizję Polską. Piosenkarka wyjaśniła, że niezależnie od sytuacji politycznej zamierza śpiewać wszędzie. Słusznie?

Ewelina Lisowska odpowiada na OSTRĄ KRYTYKĘ współpracy z TVP: "Dobrze wykonuję swoją robotę, więc WCALE MI NIE WSTYD!"
Ewelina Lisowska skrytykowana za śpiewanie dla TVP (E, fot. AKPA, fot. East News)

Choć można mieć wrażenie, że niegdyś artyści skłonni byli poprzez swoją sztukę wyrażać pojmowanie świata, w tym też poglądy polityczne, obecnie coraz częściej natrafiamy na jednostki, które chciałyby być, grać i śpiewać dosłownie wszędzie. Trudno tu oczywiście kogokolwiek oceniać, biorąc pod uwagę, jak poważne stawki oferują niektóre stacje za udział w swoich koncertach. Należy jednak przy tym wziąć pod uwagę, że przez taką deklarowaną neutralność można niekiedy popaść w niełaskę własnych fanów. Na własnej skórze przekonuje się o tym właśnie Ewelina Lisowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewelina Lisowska zabierze nowego partnera na ścianki?

Ewelina Lisowska w ogniu krytyki. Powód? Koncert TVP

Przed paroma dniami Lisowska podzieliła się na Facebooku informacją, że weźmie udział w koncercie Biesiada miłosna, który został wyemitowany w piątek na antenie TVP2. Szybko w komentarzach pojawiły się głosy niezadowolenia. Autorami wpisów były oczywiście osoby, które działalność TVP ściśle wiążą z rządową propagandą.

Ale że w TVPiS? Ewelino, nie idź tą drogą… Albo szybko zmień menadżera; W TVP? Wstyd; Boże, TVPiS2, czemu? To już bym w TV4 posłuchał - czytamy.

Lisowska nie mogła zostawić tego bez odpowiedzi. Niemal każdy z krytycznych komentarzy spotkał się z ripostą. Artystka cierpliwie tłumaczyła, że podchodzi do swojego zawodu jak do rzemiosła i jest gotowa zaśpiewać u każdego, kto tylko zapewni jej odpowiednie warunki. W końcu "zawsze ktoś będzie rządził"...

Moja praca to występy artystyczne. Nigdy nie łączyłam i nie łączę i nie będę ich wiązać z polityką. Swój głos proszę wykorzystać, idąc na wybory. Nie zamierzam wykluczać się z działań artystycznych, bo rządzi partia A czy też partia B. Zawsze ktoś będzie rządził nie tak, jak sobie tego życzymy. Ile ludzi, tyle poglądów i opinii. (…) Wydaje mi się, że wykonuję dobrze swoją robotę, więc wcale mi nie wstyd - napisała Ewelina.

Wybrnęła?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1491)
Tyle
3 miesiące temu
Bo artysta ma fanów wśród ludzi o różnych poglądach politycznych. Powinien tworzyć sztukę dla wszystkich i popierać ojczyznę. To skłócenie przez sztukę zaczęło się od wieców wyborczych, na których artyści są po prostu opłacani.
Jan
3 miesiące temu
Demokraci i ci co mówią o tolerancji poglądów, atakują, atakują, atakują!!!!! Ewelina brawa za odwagę!
julek23
3 miesiące temu
No oczywiście,pieniądz nie śmierdzi :)
Feto
3 miesiące temu
Jak sie kasa zgadza i tak sie wyglada, to mozna spiewac wszedzie. Widocznie ona tak lubi.
Nhi
3 miesiące temu
Bazyl
Najnowsze komentarze (1491)
Nela
miesiąc temu
Dobrze powiedziałaś
kizo
2 miesiące temu
No i bardzo dobrze. Jest artystką, śpiewa dla wszystkich. A co, lepiej, żeby wystąpiła w TVN-nie? A niech śpiewa! Szanuję ją właśnie za to, że nie opowiada się po żadnej ze stron. Ludzie, ona śpiewa, to i tak żaden autorytet w sprawach politycznych. Podobnie, jak aktorzy. Niech się zajmują tym, na czym się znają, czyli sztuką. I niczym więcej.
Smutne ale pr...
2 miesiące temu
Polecam poczytać o filmie Holand zabić księdza o Popiełuszce ,za co też ją prześladowano
Smutna prawda
2 miesiące temu
Rosyjskie Centrum Dossier opisuje, że inwigilacja przybyszy z Azji Centralnej - najczęściej imigrantów zarobkowych - i zakładanie wśród nich przez prowokatorów FSB domniemanych komórek Hizb-ut-Tahrir, to jedna z ulubionych metod służb na "walkę z terroryzmem" w Rosji. Centrum podaje, że agenci FSB wchodzą w środowiska migrantów z Azji, prowokują wywrotowe dyskusje i komentarze, a kiedy radykalizm zaczyna wzrastać, dostarczają materiały wybuchowe. Później następuje realizacja i odpowiadająca za Ochronę Porządku Konstytucyjnego i Walkę z Terroryzmem tzw. Druga Służba FSB ma na papierze gotowy "sukces". Rosyjskie więzienia są pełne muzułmanów. A ci islamiści, którzy trafiają do więzień, wychodzą z nich jeszcze bardziej zradykalizowani.
Prawicowe sta...
2 miesiące temu
cała prawda o Pis! I ich standardy moralne! wy katolicy nie jesteście chrześcijaninami, bo Chrystus zakazał zabijania nawet w obronie własnej i tak robili ci pierwsi chrześcijanie! Po drugie chrześcijaństwo nakazuje cierpliwie znosić prześladowania i nadstawiać drugi policzek oraz wybaczać i zapomniać wszystko i kochać swojego kata (cierpieć na syndrom Sztokholmski), być niewolnikiem, podnóżkiem itd! A wy katolicy innym nakazujecie żeby wam wszystko wybaczać, żeby inni dawali sobą pomiatać a sami zamiast postępować zgodnie ze swoją wiarą nawet gdy jest to niewygodne to powołujecie się na wartości i ideologie sprzeczne z waszą wiarą. konserwatyści i wierzący(ŻYDZI, MUZUŁMANIE, BUDDYŚCI, HINDUSI, CHRZEŚCIJANIE ITD) : 1. Bierzecie zasiłki i mieszkacie w mieszkaniach socjalnych i bierzecie stypendia, chociaż socjal to pomysł środowisk lewicowych i świeckich! 2. Korzystacie z praw pracowniczych, przepisów chroniących przed dyskryminacją itd (zamiast cierpliwie znosić prześladowania i nadstawiać drugi policzek), Chodzicie do szkół państwowych chociaż to pomysł środowisk lewicowych i świeckich w celu tępienia ciemnoty i zacofania i zabobonu! 3. Przywłaszczacie sobie powszechną edukację (szkoły państwowe) chociaż to pomysł środowisk lewicowych i świeckich! 4. Odmawiacie ludziom sprzedaży :prezerwatyw i innych rzeczy bo są sprzeczne z waszą religią i światopoglądem! (klauzula sumienia i deklarację) zamiast nie wykonywać zawodów polegających na robieniu rzeczy niezgodnych z waszymi wartościami! 5. Powołuje się na wolność, równość tolerancję i demokrację chociaż jesteście ich przeciwnikami! 6. Jak ktoś wam wygranie, że Wasze,, miłój bliźniego" otwartości na drugiego człowieka i szacunek dla drugiego człowieka jest tylko w teorii. A w praktyce wygląda, tak : niekatolick i osoba nie będąca katolikiem to gorszy sort, którego za wszelką cenę z niego trzeba przerobić na was oraz jak ktoś się nie nawróci to go zniszczycie oraz nawet siebie na wzajem żrecie! A WYGARNIĘCIE TEGO FAKTU O OTWARCIU NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA I MIŁÓJ BLIŹNIEGO ZAWYWACIE POWOŁYWANIEM SIĘ NA CHRZEŚCIJAŃSTWO A TO TYLKO WYGARNIĘCIE WASZEJ OBŁUDY I HIPOKRYZJI. BO CHRZEŚCIJAŃSKIE I KATOLICKIE ORAZ KONSERWATYWNE WARTOŚCI NAJLEPIEJ NARZUCIĆ INNYM , A SAMEMU KORZYSTAĆ Z WARTOŚCI LEWICOWYCH I ŚWIECKICH BO TAK WYGODNIE! To opis standardów PiS i innych prawicowo religijnych radykałów bez względu na kraj i wyznanie.
🐺🐺🐺🐺
2 miesiące temu
Kościół, chrześcijaństwo i kulturę łacińską narzuciły Polsce te same państwa, które teraz nazywają się Unią Europejską i oczekują od nas zmian światopoglądowych poprzez wyzbycie się kultury łacińskiej i chrześcijaństwa narzuconego nam przez nich na nowoczesność i świeckość. Kiedyś każde państwo europejskie miało własną kulturę i każdy kraj miał inną religię jako forma inwigilacji i kontroli każdego aspektu życia społecznego (inna u Słowian, inna u starożytnych Greków i rzymian, inna u Niemców) a potem cała Europa zrzekła się swoich pogańskich wierzeń i swoich kultur na rzecz chrześcijaństwa i kultury łacińskiej i feudalizmu i Europa przyjęła wschodnie religie (judaizm, chrześcijaństwo, islam). I pojawił się uniwersalizm średniowieczny, czyli w każdym kraju europejskim ten sam język urzędowy czyli łacina (zamiast języków ojczystych np Polski w Polsce, francuski we Francji), ten sam ustrój społeczno kulturowy czyli feudalizm i kultura łacińska i każdy aspekt życia społecznego był kontrolowany przez religię, której główna siedziba znajduje się w Watykanie(a republikanie, prawica, narodowcy, fundamentaliści z Watykanu chcą żeby cała Europa znowu była feudalno chrześcijańska i żeby zamiast globalizmu był uniwersalizm średniowieczny i dlatego propagują teorie spiskowe żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów feudalnych i utrzymać status quo za wszelką cenę i o to cała prawda o teoriach spiskowych oraz kto i dlaczego je głosi i co tak naprawdę kryje się pod przykrywką ocalenia świata przed globalistami, straszeniem masonami głównie przez Kościół katolicki co się boi konkurencji)! I teraz świat się cywilizuje =laicyzuje i kończy się era patriarchatu i religijnej indoktrynacji. Ale pis chce żeby w Polsce było jak w Putinowskiej Rosji i Unii Europejskiej na zasadach starego testamentu. A w czasach starego testamentu kamienowali każdego, kto nie zawał hetero normatywnego małżeństwa do 21 roku życia i co robiono z ludźmi za nieprzestrzeganie szabatu. Poczytajcie sobie o wybrykach talibów w Afganistanie oraz o tym co wyczynia skrajna prawica oraz żydowscy fundamentaliści w Izraelu. Czy chcecie świata z prawami człowieka, świeckiego i wolnego od zabobonu czy Europę zniewoloną przez fanatyków patriarchalnych religii ze wchodu (islam, judaizm, chrześcijaństwo) i zabobonów oraz inkwizycji, niewolnictwa kamienowania itd! Nie dajmy się cofnąć do średniowiecza, nie dajmy się cofnąć do czasów starego testamentu, nie dajmy zrobić z nas europejskich ludzi drugiego Afganistanu.
Historia
2 miesiące temu
Jak to Polska nie ulegnie Niemcom😳🤣🤣🤣😅😅😂😂?! Historia lubi się powtarzać i właśnie teraz mamy ową powtórkę. Polska raz uległa Niemcom bo ci straszyli Polskę, że jeśli ta się nie zrzeknie swojej kultury, wartości i religii na rzecz obcej kultury, którą przyjęła reszta Europy to i tak ją Polsce narzucą i wyginie wielu Polaków, będzie wojna itd.. I TAK O TO POLSKA ULEGŁA SZANTAŻOWI NIEMIEC I RESZTY KRAJÓW OBECNIE NAZYWAJĄCYCH SIĘ U. E I PRZYJĘŁA INNĄ KULTURĘ A KRÓL NASZ OŻENIŁ SIĘ Z CZESKĄ KSIĘŻNICZKĄ. A W POLSKICH KOŚCIOŁACH A ZWŁASZCZA PIS, KONFEDERACJA I PRAWICA ŚWIĘTUJĄ TZW CHRZEST POLSKI CZYLI ZRZEKNIĘCIE SIĘ PRZEZ POLSKĘ SWOJEJ POGAŃSKIEJ KULTURY NA RZECZ CHRZEŚCIJAŃSTWA NARZUCONEGO NAM PRZEZ INNE PAŃSTWA, KTÓRE TERAZ OCZEKUJĄ OD NAS ZMIAN ŚWIATOPOGLĄDOWYCH POPRZEZ WYZBYCIE SIĘ MODELU SPOŁECZNO KULTUROWEGO, KTÓRY NAM NARZUCILI INNYM MODELEM SPOŁECZNO KULTUROWYM. DLA pis, konfederacji, republikanów, Korwina, Bąkiewicza i innych partii i środowisk prawicowych najważniejsze jest utrzymanie religii i modelu społeczno kulturowego zwanego chrześcijaństwo i kultura łacińska za wszelką cenę. Dla nich najważniejsze jest żeby Polska była konserwatywno katolicka o mentalności ze średniowiecza nieważne jaką cenę im samym a przede wszystkim Polakom i Polsce przyjdzie za to zapłacić.
Warszawa
2 miesiące temu
Ludzie żeby mieć 500 + to nawet na Nergala zagłosują! Jak Polska nie przyjmie europejskich wartości tak jak kiedyś zrzekliśmy się swojej słowiańskiej kultury to będziemy biedni i nie będzie kasy w państwie na 500+ i dalsze rozdawnictwa, dla których lud zagłosuje na każdego i będzie robił wszystko dla rządu, który w końcu coś im dał. Jak wygra razem lub lewica to skapnie nam więc unijnych dotacji niż za pis i po razem wziętych. Bo unia Europejska, NATO, zachód, Stany Zjednoczone itd uzależniają wsparcie militarne, humanitarne, finansowe itd właśnie od przestrzegania ich zachodnich wartości. Unia Europejska już wstrzymała nam miliardy euro za to, że pis nie przestrzega unijnych wartości uzależnione są dotacje, a od unijnych dotacji zależna jest Polska i los każdego obywatela. Jak wygra np Biedroń to od Unii popłynie kasa i będzie nawet na 1000+! Co podpisał Lech Kaczyński? Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym państwa członkowskiego. 2. Państwa mają obowiązek zapewnić skuteczność prawa unijnego. 3. Krajom członkowskim nie wolno jest wprowadzać przepisów prawa krajowego, które byłyby sprzeczne z prawem unijnym. 4. W razie sprzeczności przepisów prawa unijnego i krajowego, zastosowanie mają przepisy prawa unijnego. 5. Późniejsze prawo krajowe nie deroguje wcześniejszego prawa! Czy pis i Jarosław Kaczyński przestrzegają zasad umowy z Unią Europejską? Nie. To przez PiS i inne konserwatywno religijne partie oraz kościół Polska nie dostaje dotacji unijnych, bo nie przestrzegają warunków umowy z Unią Europejską! Ale najlepiej zwalić winę na Tuska. Unia Europejska prędzej czy później dowiedziałaby się, że Polska nie przestrzega unijnych wartości! Bo według PiS , konfederacji , Rydzyka itp winnym pożaru nie jest ten, kto go wywołał a ten, kto o nim poinformował i zadzwonił po straż pożarną i powiedział kto go wywołał
Warszawa
2 miesiące temu
Co podpisał Lech Kaczyński? Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym państwa członkowskiego. 2. Państwa mają obowiązek zapewnić skuteczność prawa unijnego. 3. Krajom członkowskim nie wolno jest wprowadzać przepisów prawa krajowego, które byłyby sprzeczne z prawem unijnym. 4. W razie sprzeczności przepisów prawa unijnego i krajowego, zastosowanie mają przepisy prawa unijnego. 5. Późniejsze prawo krajowe nie deroguje wcześniejszego prawa To nie przez Tuska i opozycję Polska nie dostaje dotacji, tylko przez PiS, konfederację, Kaję Godek, Rydzyka i inne konserwatywno religijne partie i środowiska a przede wszystkim przez Jarosława Kaczyńskiego. Lech Kaczyński podpisał umowę, a tym samym zobowiązał siebie i Polskę do przestrzegania zasad umowy z Unią Europejską, które jego brat Jarosław Kaczyński i jego partia oraz wspomniane osoby łamią. I jednocześnie prawica chronią religię i kulturę łacińską, którą kiedyś narzuciły Polsce te same państwa, które obecnie nazywają się Unią Europejską. I tak unia Europejska dowiedziałaby się, że Polska nie przestrzega unijnych wartości to mogłoby wyjść na jaw przypadkiem. Kłamstwo ma krótkie nogi. Lepiej głosować na lewicę niż na Tuska.
Smutna prawda
2 miesiące temu
Do tych, którzy chwalą pis,, bi to jedyny rząd co im coś dał w przeciwieństwie do PO " ORAZ do tych, co mówią,że,, pis podniósł poziom życia Polaków". Jak to wygląda w praktyce : 1.ponad 800 miliardów długu - fajnie się rządzi na kredyt (grunt, że 500+,trzynastki, czternastki itd ale jaką cenę nam i naszym dzieciom i wnókom i prawnókom przyjdzie za to zapłacić) 2. Podział narodu polskiego na lepszy i gorszy sort czyli tzw prawdziwi Polacy i gorszy sort czyli antypolacy (czyli nie katolicy bez względu na światopogląd, osoby o innych poglądach niż prawicowo-katolicko-nacjonalisyczno-konserwaty. 3. Obwiniania o wszystko Tuska i postawa typu za pożar odpowiada osoba, która o nim poinformowała a nie ten, kto go wywołał (obwiniania opozycji, że Polska nie przestrzega unijnych wartości i praworządności ,bo dzięki opozycji unia Europejska dowiedziała się o wybrykach pis, chociaż kłamstwo ma krótkie nogi i wszystko wyszłoby na jaw. A gdy pis przestrzegał zasad i wartości panujących w Unii Europejskiej to unia Europejska nie wstrzymałaby nam dotacji) 4. Masowe wycinanie drzew i sprzedawanie drewna polskiego do Chin, które robią światu pandemie. Sprzedawanie ziem polskich kościołowi, Watykańskiemu okupantowi za złotówkę. 5. SZCZUCIE przeciwko mniejszością, zwłaszcza przeciwko niewierzących i lgbt ( niewierzący i lgbt są tym samym czym byli Żydzi w czasach Hitlera, kozłem ofiarnym, na którego przenoszono gniew ludu i SZCZUCIE przeciwko owej grupie społecznej jako narzędzie budowania elektoratu, poprzez wykreowanie owej grupy jako zagrożenie dla społeczeństwa i przyczynę problemów i państwie a siebie samego wykreować jako Mesjasza, który ocali naród przed tym złem (tak robił Hitler, obecnie to robi Kaczyński strasząc lgbt, Unią Europejską, niewierzącymi itd jak Hitler żydami). 6. Skłócenie Polski ze sobą nawzajem, z Unią Europejską, Niemcami, z USA, z NATO, z całym zachodem itd. 7.trwonienie kasy na propagandy i patriotyczno katolickie bajeczki w TVP (miliardy na to poszły), na trwam i radio maryja u Rydzyka (z nadajnikami na Uralu), na Bąkiewicza, na wojowników Maryji i inne nacjonalistyczne bojówki, na ławeczki patriotyczne, na wypaczanie celów i idei edukacji przez Barbarę Nowak i Czarnka, na rozdawnictwo, na kościoły i kapłaństwo. 8. Pis dał nam inflację. 9. Przez PiS Polska zamiast dotacji unijnych dostaje kary do płacenia. 9. Tragedia w Turowie, przez którą straciliśmy tony węgla. 10. PiS uzależnił Polskę od surowców z Rosji. 11. Finansowanie ordo luris, które finansuje Kaję Godek a ordo luris jest opłacane przez Kreml czyli Putina. A narodowcy biorą kasę od Putina bo przecież od Unii Europejskiej. Putin nakłamał bajeczki, że chce bezwarunkowo pomóc narodowcom z Polski i całej Europy zrobić wymarzone przez narodowców nacjonalistyczne utopie (a, raczej dystopie) o ustroju będącym mieszanką NSDAP w polewie inkwizycji i fanatyzmu religijnego z modelem społecznym sprzed rewolucji francuskiej a w rzeczywistości narodowcy zamiast swoich wymarzonych nacjonalistyczno religijnych krajów będą mieli Rosję składającą się ze wszystkich państw europejskich, a Putin się ich pozbędzie jak przestaną być mu potrzebni. Putin chce z całego świata zrobić Rosję albo w ostateczności tylko z Europy i Putin nawet z talibami się kumpluje i straszy zgniłym zachodem tylko dla własnych interesów. 12. Polska jest kolonią Watykanu a kościół to wysłannik obcego Państwa czyli Watykanu i za pomocą kościoła manipuluje obywatelami, prezydentem i rządem naszym dla interesów Watykanu kosztem Polski i Polaków i chce kontrolować każdy aspekt życia społecznego jak kiedyś całą Europą Watykan rządził do czasów rzezi hugenotów i rewolucji francuskiej i ich następstw.
Porcja przykr...
2 miesiące temu
a wiesz dlaczego? Otóż kiedyś czytać i pisać potrafili nieliczni, nie było prądu i elektryczność a tym samym internetu,a druk wynaleziono w mniej więcej piętnastym wieku naszej ery, więc do indoktrynacji ludu i propagandy ustrojów społecznych służyły religie, kreując władcę np cesarza/króla/faraona w zależności od kraju i epoki na pół Boga, Bożego pomazańca rządzącego z woli Boga a świecka władza ma w sobie element boski, Boga w formie cielesnej, dziecko Boże itd a religia służyła jako narzędzie ładu społecznego i tłumaczenie wizji świata i jako argument dla świeckiej władzy,że ustrój, władza itd są z woli Boga lub bogów i wszystko na świecie dzieje się z woli Boga lub bogów a pisma święte różnych religii to były spisem praw, obyczajów,wizji świata która każdy miał obowiązek uznawać za prawdę i być ślepo podporządkowany religii a tym samym ustrojowi społecznemu, którego formą kontroli i indoktrynacji oraz propagandy służyła i w niektórych krajach nadal służy religia a za posłuszeństwo wobec Religii a w rzeczywistości wobec ustrojów społecznych, których formą propagandy była dana religia obiecywano zbawienie a za nieposłuszeństwo wobec,, jedynej i słusznej wiary " potępienie w życiu pozagrobowym a każdy kto myślał inaczej, był antysystemowy itd był nazywany heretykiem, sługusem Szatana i sił nieczystych i ich odpowiedników w różnych religiach. Dlatego Platon nazwał ateistów zagrożeniem dla ładu społecznego, dlatego mordowano heretyków bo sprzeciwiając się chrześcijaństwu buntowali się przeciwko systemowi feudalnemu, którego formą kontroli i indoktrynacji oraz propagandy służyło chrześcijaństwo i dlatego w krajach typu Afganistan lub Arabia Saudyjska nie ma wolności wyznania, są kary za krytykę religii apostazję zmianę wyznania itd .
Niewygodne in...
2 miesiące temu
Narodowcy z całej Europy biorą kasę od Putina. Rosja przekupuje prawicę, gdyż jej dalekosiężnym celem jest rozwalenie Unii Europejskiej: wtedy łatwiej będzie Kremlowi wpływać na politykę poszczególnych rządów. Prawicowi populiści chętnie biorą pieniądze od Rosjan, bo nienawidzą „lewackiej Unii”. Bardzo im imponuje rządzący twardą ręką prezydent Putin (też by tak chcieli u siebie), mimo że był kiedyś oficerem służb specjalnych w komunistycznym imperium.
Szczerze do b...
2 miesiące temu
przeprowadzony przez Solomona Ascha w 1955 r. i dotyczący konformizmu, a konkretnie jednej z jego odmian – konformizmu normatywnego. Badacze konformizmu zastanawiali się, czym są motywowane szeroko rozumiane zachowania konformistyczne. Wykryto dwa ważne motywy tych zachowań: 1.pragnienie posiadania racji, które rodzi konformizm informacyjny; 2.lęk przed odrzuceniem społecznym, który jest motywem konformizmu normatywnego na przykład spalenie na stosie,uznanie za np anty Polaka, heretyka itp .]Prawda o prawicy , religinych fundamentalistach ,takich jak Donald Trump, Krzysztof Braun, Czarnek, bo tak ci powiedziano i dlatego tak myślisz i tu się kłania Eksperyment Ascha – Badanie nad konformizmem .Od tysięcy lat ludzi zmusza do pobożności, demonizuje się niewierzących i innowierców, zmusza do wiary itd na przykład w czasach fedualnych mordowano heretyków bo sprzeciwiając się chrześcijaństwu buntowali się przeciwko systemowi feudalnemu, którego formą kontroli i indoktrynacji oraz propagandy ustrojów społecznych służyło chrześcijaństwo, w starożytnej Grecji wierzenia starożytnych Greków,w starożytnym Egipcie wierzenia starożytnych Egipcjan, w krajach typu Afganistan itd ilsam, PiS flirtuje z kościołem katolickim itd . Polecam poczytać na stronie listy z naszego sadu o prześladowaniach ateistów w Afryce, cała prawda dlaczego od tysięcy lat ludzi zmusza do pobożności, demonizuje się niewierzących i innowierców, przesadują innowieców i wyznawców innych religii niż państwowa np nie katolików w Polsce czy nie Żydów w Izraelu i nie muzułmanów w Turcji/Afganistanie i tak dalej. I polecam jeszcze tekst że strony jasna polska,, uważaj to nie twoje myśli " . Poczytaj sobie wymienione przeze mnie teksty bez oceniania i rzucania kamieniem i starania się wmawiać urojenia i obalać,, herezje" co robisz swoim komentarzem. A konserwatwno religijne i patriarchalne poglądy to niestety podręcznikowy przykład eksperymentu Ascha – Badanie nad konformizmem . Ale oczywiście normalność to tylko ta patriarchalna, konserwatywna o wszystko co inne to nienormalność 🤦🤦🤦🤦. I jak ty to mówisz "Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu, mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny." Czyli normalny bo podlegający pod konserwatywne schematy a każdy kto odstaje od patriarchalnych, konserwatywnych schematów to szaleni,bo tak ci powiedziano. A przede wszystkim tzw ,, szaleni " to w rzeczywistości ci normalni i o ironio i wbrew pozorom normalniejsi od was prawicowo religijnych fanatyków
Prawda,fakty,...
2 miesiące temu
prof. J.M. Bocheński z Fryburga: “Tolerancja, która toleruje własnych wrogów, nie może się ostać” ,,o tolerancji "profesor Leszek Kołakowski książka mini wykłady o maksi sprawach oraz Immanuel Kant (tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji). I dlatego wywalono faceta z Ikei. Merkel wpuściła wrogów wolności równości i tolerancji czyli Muzułmanów i tolerancja obróciła się przeciwko sobie i jest niszczona przez nietolerancję czyli wrogów tolerancji w postaci Muzułmanów i zamiast wolności równości i tolerancji msją szariat i dżihad. A u nas w Polsce Czarnek i Bąkiewicz oraz pis. Czy chcecie żeby Polska była cofnięta do średniowiecza i czasów feudalnych? Czy chcecie żeby Europa była islamizowana i jednocześnie cofana do średniowiecza przez prawicowo religijne środowiska? Hitler był przywiązany do tradycji i był przeciwnikiem wolności równości i tolerancji. Hitler w obozach zabijał kaleki Polaków, Żydów i, Cyganów, mniejszości narodowe i etniczne oraz osoby myślące inaczej, chorych na depresję,. Poczytajcie sobie o książkę seksualność w cieniu swastyki!
...
Następna strona