Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

"Fanka Popka" z wytatuowanymi gałkami ocznymi ZBIERA PIENIĄDZE na leczenie!

733
Podziel się:

Aleksandra z Wrocławia straciła całkowicie wzrok w jednym oku, a na drugie widzi tylko częściowo. Jej mąż błaga o pomoc: "Jest osobą niezdolną do pracy i samodzielnej egzystencji".

"Fanka Popka" z wytatuowanymi gałkami ocznymi ZBIERA PIENIĄDZE na leczenie!
"Fanka Popka" z wytatuowanymi gałkami ocznymi zbiera pieniądze na leczenie (Instagram)

Kilka lat temu głośno było o sprawie "fanki Popka", która wytatuowała sobie gałki oczne.

Marzyłam o pracy w show biznesie, o graniu w teledyskach. Zapewniano mnie, że niczym nie ryzykuję - tłumaczyła wówczas.

Ola z Wrocławia, która przedstawia się w sieci jako Anoxi_Cime, po wizycie w salonie tatuażu zaczęła tracić wzrok. W zeszłym roku postanowiła złożyć do sądu pozew przeciwko tatuażyście, który wykonywał jej zabieg.

Zobacz także: Popek apeluje do fanów: "Słuchajcie mojej muzyki, ale nie bądźcie mną"

Anoxi_Cime całkowicie straciła wzrok w jednym oku, a na drugie widzi tylko częściowo. Jej mąż utworzył właśnie internetową zbiórkę pieniędzy, w której informuje, że znajdują się z żoną w dramatycznej sytuacji.

Chwilę po tym, jak niedawno poroniła, była ofiarą przestępstwa na tle seksualnym - sprawa karna w toku. Organizujemy zrzutkę, szukamy pomocy (...) sytuacja się pogarsza (...) Sam choruję, na stwardnienie rozsiane. (...) Partnerka wpadła w bardzo głęboką depresję, PTSD, czego skutkiem były liczne okaleczenia i próby samobójcze, w tym jedna, która skończyła się wizytą karetki i policji.

Moja partnerka jest osobą autystyczną, niewidomą, posiada orzeczenie o niepełnosprawności znacznego stopnia - orzeczenie o niezdolności do samodzielnej egzystencji i całkowitej niezdolności do pracy - pisze Kacper Gałuszka.

Mąż Oli dodaje, że "ZUS, nie przyznał jego partnerce renty".

W ostatnich dwóch tygodniach zakupiliśmy ostatnie leki, moja żona rozpoczęła prywatne wizyty u psychologów, psychiatrów, planujemy konsultacje z innym okulistą... - czytamy na stronie zbiórki.

Tymczasem na swoim profilu na Instagramie Aleksandra informuje, że "terapia i leczenie zaczynają przynosić efekty".

Jeszcze długa droga, szczególnie, by uwolnić się od traumy po wykorzystaniu seksualnym, ale dzięki zrzutce mogłam tę drogę w ogóle zacząć. PTSD i depresja bardzo wpływają na moje życie (...). Mój partner jest niesamowicie silny, bo to wszystko znosi i cały czas mnie wspiera - pisze kobieta.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(733)
Pinky
3 lata temu
Jest niezdolna do pracy na własne życzenie 🤦‍♀️ jeśli miała takie traumatyczne przejścia to już dawno powinna iść na terapię! Wystarczająco świadoma żeby sobie wytatuować oczy i myśleć o teledyskach, ale zbyt autystyczna żeby zadbać o swoje zdrowie psychiczne no ludzie....
myslacy
3 lata temu
Niezdolna do samodzielnej egzystencji dziewoja z wytatułowanymi oczami zachodzi w ciążę z niezdolnym do egzystencji mężem chorym na stwardnienie rozsiane? Oni poważni są ?
Lukers
3 lata temu
Sorry lala masz to na własne życzenie. Wolę wesprzeć dzieci chore na SMA niż ludzką głupotę. Poza tym tak na słowo pisane nikt nie uwierzy, pokażcie dokumentację medyczną stwierdzającą stwardnienie rozsiane męża, dokumenty odnośnie autyzmu tej Pani bo jakoś wcześniej o tym nie wspominano, notatki policyjne z czynu zabronionego na tle seksualnym, zaświadczenia od psychiatry, psychologa. Udowodnijcie tę swoją krzywdę, bo grać na ludzkich uczuciach bajkami każdy potrafi. A, że ZUS renty nie przyznał to i słusznie, skończyły się czasy gdzie dostawało się rentę na zryty beret.
Nick
3 lata temu
Poronienie? To jak oni chcieli utrzymać i wychować dziecko? Też by zrzutkę założyli rozumiem.
111
3 lata temu
‘Marzyłam o pracy w show biznesie, o graniu w teledyskach. Zapewniano mnie, że niczym nie ryzykuję’ - mózg wtedy wyłączyła czy co
Najnowsze komentarze (733)
Pablo
3 lata temu
Grosza bym nie dał
krakus
3 lata temu
Zaraz i tak będą milionerami. W Polsce takim patusą żyje najlepiej. Mi pozostaje tylko płacić drugi próg podatkowy i oglądać taki zjawiska. Teraz powini zrobić piątkę dzieci i a oni powinni zmienić płeć :).
Megi
3 lata temu
Osoba z myślami samobójczymi, nie cyka takiej ilości fotek na instagram. Niestety nie kupuję tego absolutnie. Historia grubymi nićmi szyta.
Nick
3 lata temu
A teraz brawa dla naiwnych. Zbiórka jak już zaczęła się zbliżać do wyznaczonych 30 tys, to natychmiast została zwiększona przez nich do 50 tys. Fajny sposób na życie, bez wychodzenia z domu.
emka
3 lata temu
Tak ogolnie to XDXD hahahahaha XDXDXD hahahahaha XDXDXD hahaha
psycholog
3 lata temu
Plotku, jak już takie sytuacje opisujecie, dodajcie przynajmniej link do zbiórki.
1314
3 lata temu
Sama sobie to zrobiła a tatułazysta nic nie ma do tego sama na swoją odpowiedzialność traci wzrok
bellaM
3 lata temu
A na tatuaz miala kase czy tez zrobili zbiorke?
Co za kraj !
3 lata temu
Osobiście uważam, że to co zrobiła było głupie i wyjątkowo ryzykowne. W życiu nie pokusiła bym się na takie ryzyko. Ale każdy z nas radzi sobie z traumami inaczej. Jedni się objadają doprowadzając organizm do ruiny, inni popadają w nałogi narkotyczno-alkoholowe. Niektórzy się okaleczają, podejmują próby samobójcze oraz doprowadzają do destrukcyjnych zachowań. Nie mniej jednak komentarze tutaj są wyjątkowo obrzydliwe i nienawistne. Tyle się was tu zebrało pseudo psychologów i osób wszystko wiedzących, że szok. Proponuję więcej empatii bo nigdy nie wiadomo, kiedy Wy zrobicie coś idiotycznego nie potrafią przewidzieć konsekwencji....
A...
3 lata temu
Ta dziewczyna nie ma łatwo...jest aktywna na grupie dotyczącej włosów(jest właścicielką bardzo ładnych) I tam.jest bardzo miła. Mimo wszystko, trzymaj się! :)Trzeba wesprzeć w potrzebie!
A...
3 lata temu
Ta dziewczyna nie ma łatwo...jest aktywna na grupie dotyczącej włosów(jest właścicielką bardzo ładnych) I tam.jest bardzo miła. Mimo wszystko, trzymaj się! :)Trzeba wesprzeć w potrzebie!
BIK
3 lata temu
Kto normalny tatuuje sobie oczy.
Lexus
3 lata temu
Większego dna nie widziałem w życiu.
Wiek 123
3 lata temu
Sobie sama jest winna gdzie miała głowę dzieci nie miały wyboru a ona tak
...
Następna strona