Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska: "Jestem dobrym kierowcą. Przygotowuję się do zrobienia prawa jazdy"

43
Podziel się

"Nie prowadzę samochodu, bo odebrano mi prawo jazdy. Całe szczęście, że to przechodzi do historii" - wyjaśnia. Pięć lat bez prawa jazdy wystarczy, żeby nie wsiadła już pijana za kierownicę?

bCOBzMMR

W 2010 roku Ilona Felicjańska spowodowała wypadek samochodowy. Była wtedy pod wpływem alkoholu. Sąd zdecydował się więc odebrać jej prawo jazdy, ale także skazać na rok i trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Od czasu wypadku Felicjańska nie usiadła za kierownicą. Pojawiła się za to ostatnio na imprezie promocyjnej samochodu Nowa Warszawa.

Nie prowadzę samochodu, bo kilka lat temu odebrano mi prawo jazdy. Całe szczęście, że to już przechodzi do historii. Może nie powinnam przypominać. Jeszcze nie zrobiłam prawa jazdy. Zaczęłam się nawet przygotowywać. Myślę, że jestem dobrym kierowcą i trochę tęsknię za tym.

bCOBzMMT

Pięć lat bez prawa jazdy wystarczy, żeby nie wsiadła już pijana za kierownicę?

bCOBzMNu
KOMENTARZE
(43)
gość
5 lata temu
Bardzo pięknie wygląda, fajna babka. .jest przykładem jak można wyjść z dna .
gość
5 lata temu
Alkoholizm straszna rzecz,mój chłopak w to wpadł ale nie miałam siły by z nim dalej być i musiałam go zostawić bo nie chciał sie leczyć a chodził cały czas podchmielony i zachowywał sie skandalicznie wobec mnie,5 lat stracone przez j****ą wódkę
zibi
5 lata temu
Super kobieta! Z klasą, piękna i potrafi mówić o swoich słabościach. Trzymam za panią kciuki i życzę wszystkiego dobrego pani Ilono.
bCOBzMNv
gość
5 lata temu
W KONCU MA SUPER WŁOSY
gość
5 lata temu
Ale szczujecie na nią, podobnie jak na Kotulankę. Jeśli człowiekowi powinie się noga w życiu nie cieszcie się z tego, bo to do was wróci w ostrzejszej formie
Najnowsze komentarze (43)
Radosny
5 lata temu
Wierzycie że przestała pić?
domino
5 lata temu
Ciekawe ile podejść zrobi, żeby zdać. Na egzaminach spotykałam "starych" kierowców, którzy z różnych powodów (punkty, wypadki, alkohol) musieli zdawać ponownie. Oblewali raz za razem i zawsze z miną pełną zdumienia: "Jak to, przecież ja jeżdżę od 20 lat?"
gość
5 lata temu
Mniemanie o sobie nie jest podstawą do otrzymania Prawa Jazdy .
gość
5 lata temu
Fajnie ze wyszla na prosta.
gość
5 lata temu
a dlaczego ma być na liście substancji zakazanych mądry wie kiedy skończyć a d***l chla, sytuacja gospodarcza polityczna nie ma tu nic do rzeczy menele są w każdym ustroju, myśląc jak ty trzeba by było zakazać noży sznurków mostów itd itp bo zawsze jakiś i****a postanowi zrobić coś nie tak, o tej Pani nie mam najlepszego zdania dla mnie każdy kto zaniedbuje swoje dzieci jest niewiele wart a wy ja promujecie była z gościem puki ten nie splajtował, a jej się wydawało że ona jest karierowiczka po głębszym a on nikim, stało się odwrotnie, on jest kimś a ona cóż
ali
5 lata temu
u nas promuje się meneli, ćpunów bo ci są cool, nie ważne czy prowadzą auta, zabijają dzieci, zaniedbują bliskich
gość
5 lata temu
ja straciłem 26 lat zycia, a nawet więcej przez k@restwo mojej żony, co ty na to
gość
5 lata temu
Super ze wygrała z nałogiem ale dla pewności powinna miec blokadę alkoholową w samochodzie zeby nigdy więcej nie usiadła za kierownice pijana !!!
bCOBzMNn
gość
5 lata temu
nowe prawo jazdy i nowa gorzałka - to się sprawdza
gość
5 lata temu
To wystartuj w jakimś rajdzie i zajmij korzystną lokatę, a nie tylko bla bla bla
gość
5 lata temu
NIGDY NIE MOW NIGDY PAMIETAJ ANIELE TO JEST SWIETA PRAWDA PAMIETAJ ILONA
gość
5 lata temu
Liszowska powinna wziac zniej przykład, a nie isc w zaparte i robic głupie minki w tv
gość
5 lata temu
fajna babka,taka zwyczajnie szczera. Zycze jak najlepiej.
gość
5 lata temu
Piękna Ilona :-)
bCOBzMNP