Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska odpowiada Nosowskiej: "Każda profesja ma osoby uzależnione"

52
Podziel się:

"Choroba nie patrzy na status społeczny. To nie popularność nas przerasta, a życie".

Ostatni wywiad Katarzyny Nosowskiej, w którym poruszyła temat alkoholizmu w show biznesie, wywołał wielkie poruszenie. Wyznania piosenkarki od razu wywołały publiczną dyskusję oraz fale spekulacji, kogo dokładnie artystka miała na myśli. Długo nie trzeba było czekać na odzew Ilony Felicjańskiej. Modelka kilka lat temu przyznała się do choroby alkoholowej oraz przeszła leczenie odwykowe. Felicjańska w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zaznaczyła, że każda profesja jest narażona na uzależnienia. Zapewnia, że choroba nie patrzy na status społeczny.

Poczuła się urażona słowami Nosowskiej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(52)
gość
4 lata temu
A Nosowska Kiedy stała się specjalistką od wszystkiego? Wydawała się spoko Ale zaczyna być męcząca
gość
4 lata temu
Uderz w stół a nożyce się odezwa. Kto powiedział ze mówiła o niej ?
Grey
4 lata temu
Tak sobie myślę, że pani Felicjańska chce być na siłę celebrytką na świeczniku. Wydaje książki, które tak naprawdę niczego nowego nie wnoszą. Przyznała się do alkoholizmu i za to brawo! ale dopiero po wypadku. Jest wielu celebrytów którzy także przyznali się do tego uzależnienia, ale... nie pouczają, nie piszą książek i nie wybielają się.
gość
4 lata temu
dżizes....czy Ta osoba mogłaby się zacząć czymś na czym sie zna...Pani ilono....trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....
gość
4 lata temu
Niech sie Nosowska moze zajmie swoja d**a bo clagle sie we wszystko wpiepprrza.
Najnowsze komentarze (52)
gość
4 lata temu
Taki to pożyje
gość
4 lata temu
Madrze mowi ale czy naprwade sprzedja sie jej ksiazki .........
gość
4 lata temu
No to się rzeczywiście zemściła , rozwiązała zespół , sama nie ma kasy a syna tez na bidę wyrzuciła , wielka mi to zemsta , mogła kasę zrobić , z mężem się podzielić i synowi mieszkanie tez kupić , mogłaby bo dobrze jej szło a teraz zupełnie jej odbi
gość
4 lata temu
Nie No lepiej być 20 lat żona alkoholika i się zapuścić jak niedzwiedz w śnie zimowym plus zmarnować talent a potem pisać książki i pouczać innych
gość
4 lata temu
Zamknij juz sie menelko
gość
4 lata temu
Wiecie co mądra babka to jest
gość
4 lata temu
Która to PROFESJA? Rzemieślnik, mechanik, elektromechanik, inżynier, technik, wykwalifikowany operator tokarki, skrawarki , szybowca, myśliwca, bombowca. ..
gość
4 lata temu
już wyczaiłam co z Noskowską. jej były ? facet jest alkoholikiem. Bił ją i się znęcał psychicznie bo mówiła o tym. Zdradzał ją a ona wybaczyła o tym też mówiła. I tkwiła w tym związku i przyierała na wadzę aż wyglądała jak Danuta Rinn. Jej facet poszukał sobie kogoś ale to ukrywał bo był uzależniony ekonomicznie od Noskowskiej grał w zespole Hey. Ona w końcu powiedziała dość. Rozwiązała zespół ( tak się zemściła ekonomicznie ) schudła, wyszła do ludzi , na social media , wyskakuje z każdej lodówki , nawet syna pokazała i wywaliła go z domu żeby się usamodzielnił. Nagrywa sama , nie jest od nikogo zależna.
gość
4 lata temu
Ilona ty wrócilaś do picia. Poznałaś kolesia, który non stop pije i to był twój pech...
Asiaaa
4 lata temu
Nosowska tu akurat mowi o swoim przypadku. Maz alkoholik.
gość
4 lata temu
To nieprawda. Na chorobę też masz wpływ, nie na każdą, ale na nóstwo tak. Np. na cukrzycę typu 2 masz wpływ! Na wiele chorób zakaźnych też masz wpływ, bo wystarczy, że wejdziesz w kontakt z wirusem/bakterią (wiedząc, że jest ryzyko). I co? Nadal twierdzisz, że na chorobę nie masz wpływu?
gość
4 lata temu
Kasia błagam rzuć ten showbiznes i bądź taka jak wcześniej piękna kulturowo bez tej całej otoczki która nie wiadomo dlaczego ostatnio wybierasz!!!!!!!
gość
4 lata temu
Ma racje , wszyscy o tym wiedza .
gość
4 lata temu
Raczej głupota a nie życie Was przerasta.
Oferty dla Ciebie