Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska rozlicza się z przyjaciółmi u "króla wizualizacji": "Odsunęli się wszyscy. Jedni odchodzili szybciej, drudzy później"

55
Podziel się

Ilona opowiada tym razem o studium psychologicznym. "Wcale się im nie dziwię. Będąc studentką studium psychologicznego rozumiem, że się przestraszyli".

bCybjDed

Ulubionym tematem Ilony Felicjańskiej podczas udzielania wywiadów jest do opowiadania o swoim problemie z alkoholem. Ostatnio jednak szczególnie upodobała sobie temat rozliczenia z przeszłością.

Siedem lat temu Felicjańska spowodowała wypadek samochodowy. Celebrytka była pod wpływem alkoholu i próbowała uciec przed policją. Zapytana, czy wsiadłaby jeszcze raz po pijaku do samochodu, odpowiada, że… tak.

bCybjDef

W rozmowie z "królem wizualizacji" Łukaszem Jakóbiakiem, opowiedziała o utracie przyjaciół. Celebrytka dzięki studium psychologicznemu może zrozumieć, dlaczego jej znajomi odwrócili się od niej.

Odsunęli się wszyscy. Jedni odchodzili szybciej, drudzy później. Oni się przestraszyli, wcale się im nie dziwię. Jestem w miejscu, gdzie ci ludzie nadal są. Nie chce ich tłumaczyć, będąc studentką studium psychologicznego, rozumiem, że się przestraszyli.

O tym też napisze książkę?

bCybjDel

Źródło: 20mŁukasza/x-news

bCybjDeG
KOMENTARZE
(55)
gość
3 lata temu
Piłaś nie jedź !!!!!
gość
3 lata temu
Ludzie odwracają się od nas gdy mamy problemy, gdy chorujemy, mamy depresję. Zawsze tak jest. Zostajemy sami wtedy, kiedy najbardziej potrzebójemy wsparcia.
gość
3 lata temu
Ten wywiad był parę miesiecy temu, ile jeszcze będziesz go psie ciął?
bCybjDeH
gość
3 lata temu
stara alkoholiczko nie siadaj za kółkiem
gość
3 lata temu
Pijanica
Najnowsze komentarze (55)
gość
3 lata temu
nastawiona na branie, wszyscy mają się koło niej kręcić jak ona tego chce,,egoizm do potęgi jak u każdego alkoholika
gość
3 lata temu
Oszustko! Zapłać pani stomatolog zasztuczne zęby, flądro, naciągaczko, manipulatorko!!!
gość
3 lata temu
przyjaciół poznaje się w biedzie
gość
3 lata temu
Ona jest jebnięta i to ostro.
gość
3 lata temu
Odwróciliśmy się od niej gdy się okazało, że dla dobrych zdjęć dla tabloidów poszła do łóżka ze paparazzim Stoppą, a potem go od k***w wyzwała. Tylko kto tu jest kim.
gość
3 lata temu
Ciekawe co z nią będzie za 10 czy 20 lat?
ewa
3 lata temu
Tylko, że od niej się odsuwają nie z powodu problemów ale z powodu jej głupoty. Jeszcze zwala winę na znajomych, że się przestraszyli. Chwali się ,że skończyła studia a jest tak głupiutka, że inni mają jej dosyć. I dlatego odsunęli się od niej. Ilonko sięgnij do szuflady po rozum bo w głowie na pewno go nie znajdziesz.
gość
3 lata temu
Kobieto zamilcz ....studium psychologiczne...serio?
bCybjDez
gość
3 lata temu
Nie lubie jej
gość
3 lata temu
Znam to..jak maz zachorowal to nawet czlowiek, ktorego uwazalismy za najlepszego przyjaciela nagle przestal sie odzywac....choroba trwa dalej a my mamy tylko siebie juz...
H
3 lata temu
Nie mogę już słuchać jej wypocin! Zgrywa się na ekspertkę i ciągle drąży i drąży!
gość
3 lata temu
zacznij uczciwie zyc blacharo, przestan plesc androny, wez sie za uczciwa robote np na kasie w biedronce to cos akurat dla ciebie a nie tylko liczysz na drapane
gość
3 lata temu
feli cyjanska zaplac wkoncu za zeby dosc juz tej hucpy a zaraz potem stul pysk I zniknij w swoim belchatowie
gość
3 lata temu
Pijak zadręcza wszystkich wokół siebie i wszystkich zawodzi. Jest egoistą. Bliscy odwracają się kiedy są umęczeni pijackimi wybrykami.
bCybjDfb