Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska: "Tak, czytam o sobie Ilona-Kielona"

131
Podziel się

"Ci, którzy to piszą pewnie mają kieliszek obok siebie."

Felicjańska: "Tak, czytam o sobie Ilona-Kielona"
bCxNoONx

Od czasu spowodowania głośnego wypadku po pijaku i próby ucieczki Ilona Felicjańska bywa nazywana "Kieloną". Celebrytka nie lubi tego pseudonimu i twierdzi, że osoby, które go używają, wyładowują w ten sposób swoje frustracje i pewnie same są alkoholikami. Przy okazji nazywa się "gwiazdą".

Mam wrażenie, że ci, którzy piszą to i tak mnie przezywają może sami mają ten kieliszek obok siebie i to ich boli. Hejterzy są po to, żeby wyładowywać swoje emocje, swoje frustracje na nas - gwiazdach, a my jesteśmy po to, żeby iść dalej - powiedziała Felicjańska.

bCxNoONz
bCxNoOOa
KOMENTARZE
(131)
gość
5 lata temu
To juz nie celebrytki, ale same gwiazdy. Galaktyka proznosci.
gość
5 lata temu
ludziska dokuczanie kobiecie z problemem alkoholowym to jest słabe. Nie o to chodzi, czy lubię tę Panią czy nie. Po prostu nie wypada, zwłaszcza w takim czasie wyżywać się na słabszych....Wczoraj była wigilia, a może tak raz ludzkim głosem ....?
gość
5 lata temu
Ludzie tacy są - w większości podli. Zamiast docenić to, że ta Kobieta przezwyciężyła "górę lodową" i nie skończyła w najlepszym przypadku np. jak mama kisio, to wolą ją nadal mieszać z błotem. Przykre. Ja podziwiam Panią Ilonę, tak samk jak każdego kto miał na tyle siły by pokonać nałóg.
bCxNoOOb
gość
5 lata temu
Sporo mamy już tych pijącacyh gwiazdek :/
gość
5 lata temu
Racje ma, trzymaj sie Ilona, Wesolych Swiat;)
Najnowsze komentarze (131)
gość
5 lata temu
Wcale się nie przyznała szczerze, tylko miała pecha bo jechała na bani i spowodowała wypadek i dlatego wyszło na jaw że pije. Gdyby ją policja nie złapała toby się w życiu nie przyznała
gość
5 lata temu
Była finalistką Miss Polonia i dzięki temu złapała bogatego faceta.
gość
5 lata temu
masz rację piwko stoi
gość
5 lata temu
Ilona nie słuchaj tych prostackich bzdur, życzę powodzenia
polka
5 lata temu
kiedy media zakmkna z ta skonczona plejbolowka ...?
Ja
5 lata temu
Czy ta pani powiedziała .....gwiazdach???? Bo pytanie dotyczyło jej osobiście .....nie zrozumiała czy nie doslyszala pytania???
gość
5 lata temu
co za g****a krowa
gość
5 lata temu
brawo, brawo, brawo !!!!
bCxNoONT
gość
5 lata temu
Ta 'gwiazda' jest żenująca.
gość
5 lata temu
"Kieliszek jest zapamiętywalny", pani Kielono, bo z żadnych innych dokonań nie jest pani specjalnie znana. I tyle.
gość
5 lata temu
'gwiazdach"? ci celebryci są odrealnieni totalnie... A ta to już w ogóle. Szanuję ją za to że rzekomo sie podniosła ale za dużo jej w mediach, i wiecznie ten sam temat wałkowany... Wielka gwiazda, alimentów na synów nie płaci ale po ściankach łazi...i się lansuje
nie-boska
5 lata temu
A ja Ją podziwiam za odwagę, potrafiła publicznie przyznać się, że ma problem alkoholowy i udało Jej się wyjść z nałogu. Poza tym Ona była modelką a nie żadną celebrytką. Do Ilony mam szacunek w przeciwieństwie do utrzymanek pokroju Siwiec czy Borucowej.
fatima
5 lata temu
Buhaha,gwiazda?No nie wierzę!Miałaby trochę godności i zamknęła paszczę.Kobieto wstydu oszczędź,jak nie sobie GWIAZDO, to swoim bliskim...
lusjola
5 lata temu
A ja Panią lubię i życzę zdrowych i pogodnych świąt a także szczęśliwego Nowego Nowego Roku i głowa do góry mój Tatuś(86) mówi dziecko z najtrudniejszej sytuacji jest zawsze jakieś wyjście tylko na to trzeba czasu POZDRAWIAM
...
Następna strona
bCxNoOOv