Figurski: "W szpitalu PRZYWIĄZYWANO MNIE DO ŁÓŻKA, błagałem o leki przeciwbólowe"

171
Podziel się

"Jagna uratowała mi życie, przeszła piekło" - mówi o swojej dziewczynie.

Gdy Michał Figurski znalazł się w szpitalu, przez media przelała się lawina spekulacji odnośnie stanu jego zdrowia. Wkrótce okazało się, że Figurski miał wylew krwi do mózgu na skutek powikłań związanych z cukrzycą. Przyznał, że nie dbał o siebie:

W wywiadzie udzielonym Dzień Dobry TVN opowiedział o dramatycznych wydarzeniach ze swojego życia. Podkreślił też, jak ważna była dla niego obecność jego dziewczyny, Jagny:

Nie pamiętam pierwszych dwóch tygodni po wylewie. Zostałem przywieziony do szpitala, ponoć podałem wszystkie dane osobiście i wkrótce wylądowałem na stole. W prasie brukowej mnie uśmiercono. Pisano, że uczę się mówić, co jest też nieprawdziwe. Pierwsze 2 tygodnie po operacji to potworny ból, przywiązywano mnie do łóżka, bo ponoć rzucałem się potwornie, błagałem o środki przeciwbólowe. Pamiętam twarz mojej dziewczyny, Jagny, będąc w stanie boleści. Ona przeszła największe piekło. To ona dzwoniła po pogotowie, uratowała mi życie. Moja córcia jest dorosłą 12-latką. Jest niebywale dobrym człowiekiem.

Michał bardzo zachwalał swoją obecną dziewczynę, jednak nie wspomniał o byłej żonie, która również poświęciła mu dużo uwagi, gdy był w szpitalu:

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(171)
gość
4 lata temu
TO ZALOSNE MIMO WSZYSTKO, UZALANIE SIE NAD SOBA I BRANIE LUDZI NA LITOSC
gość
4 lata temu
Powrotu do zdrowia!
gość
4 lata temu
karma wraca!
111
4 lata temu
Z calym szacunkiem ale w szpitalach leżą dzieci z nowotworami, ich rodzice ptzechodza pieklo, albo rodzice umierajacy a ich dzieci, ktore spedzily z nimi cale zycie tez. Tak wiec nie wiem czy Jagienka przeszla takie pieklo, do tego kasr maja a niektorzy moga liczyc tylko na nfz
gość
4 lata temu
w stanie boleści...taaak....temu panu już dziękujemy i nie chcemy słuchać o podrasowanych historiach
Najnowsze komentarze (171)
gość
4 lata temu
Może się w koncu nawróci - da mu Bóg jeszcze jedną szansę..ale - on na tym zarabia, że bluźni...w radiu
gość
4 lata temu
cz po operacji głowy będzie modry ,chyba ni..
gość
4 lata temu
Udar mózgu to powikłanie cukrzycy, które dotyka częściej diabetyków, Jeśli chorujemy na cukrzycę znacznie wzrasta u nas ryzyko rozwinięcia udaru mózgu oraz rozwoju związanych z udarem powikłań. Szacuje się, że około 20% zgonów u diabetyków jest wynikiem chorób naczyń mózgowych, w tym głównie udaru mózgu. Dbając o odpowiednio wyrównanie naszej cukrzycy jesteśmy w stanie zmniejszyć to ryzyko. I dobrze ze Figurski o tym mowi i uswiadamia ludzi ze moga umrzec jesli nie beda dbac o siebie
gość
4 lata temu
kłamczuch! nikt nie przywiązywał go łóżka !
gość
4 lata temu
Oj Figurski, figurski...co wróciła karma?
gość
4 lata temu
widac ze jest po wylewie po tym jak mówi wargi leca mu w jedna strone takjakby druga była lekko sparalizowana moja mama ma to samo i na poczatku tez musiala sie ucayc mowic
gość
4 lata temu
Facet nigdy nie nabierze choć trochę pokory.Jest żałosny i tyle w temacie
gość
4 lata temu
LIZNĄŁ PRAWDZIWEGO ŻYCIA PRAWDZIWYCH POLAKÓW.
gość
4 lata temu
Widac leczyl sie pan w rzezni a nie w cywilizowanym, na miare naszych czasow szpitalu.A lekarze mieli sredniowieczna mentalnosc.bo w cywilizowanym swiecie bol jest juz wyeliminowany,bo powoduje gorsze wyniki leczenia.jESZCZE NASI PRYMITYWNI LEKARZE UWAZAJA ZE MUSI B***C!
gość
4 lata temu
ludzie Wy nie macie za grosz empatii nie mówiąc o sumieniu
gość
4 lata temu
spadaj c***u
andre44
4 lata temu
ukrainki ci pomagały czy wojewodzki co cie namowil do szydzenia szok
gość
4 lata temu
Skończcie z tym palantem. Nigdy nie był za mądry. Kogo teraz obchodzi jego żale. Figurski nie chce mi się z ciebie nawet żartować tak, jak ty to robiłeś z tragedii smoleńskiej z Ukrainek i innych rzeczy. Karma cie dopadła.
janek długi g...
4 lata temu
Fajna doooopa,ciekawe kto ją teraz będzie posuwał.Ja bym ją ciął do kości,we wszytkie otworki.
...
Następna strona