Trwa ładowanie...
Przejdź na

Frykowska po obejrzeniu "Kleru": "Diabeł robi wszystko, żeby skompromitować Kościół"

205
Podziel się:

Posłuchajcie, jak Maja namawia do codziennej relacji z Bogiem.

Maja Frytkowska od kilku lat jest przykładną żoną, matką oraz gorliwą wyznawczynią Jezusa Chrystusa. Na znak pojednania z Bogiem zmieniła imię oraz wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Celebrytka pouczona swoimi doświadczeniami, postanowiła uchronić innych przed popełnieniem jej błędów i napisała książkę Pokonaj siebie. W ramach promocji swojego "dzieła" zajęła się ewangelizacją Polaków, do których przemawia z kanap programów śniadaniowych.

Wyjątkowo poruszona "Frytka" skomentowała najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego. Zdaniem celebrytki Kler jest narzędziem Szatana, który próbuje skompromitować Kościół. Posłuchajcie, jak Maja namawia do codziennej relacji z Bogiem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(205)
Konrad
6 lat temu
diabeł nie musi kompromitować kościoła! kościół sam się kompromituje! zachowaniem swoich księży, ich zakłamaniem, chciwością i obłudą! Film tylko uwidocznił to co było skrzętnie ukrywane!
Gośćiu
6 lat temu
Jej się chyba coś pod globusem poprzestawiało .. taka cnotliwa zuzanna!!!
gość
6 lat temu
Ludzie, poczytajcie sobie w końcu czym jest chrzescijanski Kościół reformacyjny! On ma znamiona sekty. Przemiana frytki czy swiatczak zakrawa na szalenstwo. Poczytajcie sobie o tym. Moj kolega nalezy do tego kosciola. Niby nawrocenie itd. A tak naprawde oszalal totalnie. Kosciol ten wykorzystuje slabszych psychicznie ludzi i werbuje.
gość
6 lat temu
"Z wiekiem postawy się zmieniają - dawne burdelmamy są dziś filarami kruchty". Jerzy Vetulani
gość
6 lat temu
Frytka quzwo jedna to wytlumacz to ofiara dzieciom ktore ucierpialy..buc ktory broni pedofilow..
Najnowsze komentarze (205)
gość
6 lat temu
t**a jestes jak trzonek od siekiery
gość
6 lat temu
smarzowski, nakręć o rabinach albo muzułmanach, tchórzu czosnkowy
gość
6 lat temu
to nie zlosliwy poglad o kosciele tylko reportarz o kosciele . czyli fakty a nie poglady!
Zolza
6 lat temu
I****a z kościoła w Imbramowicach wycina wszystkie drzewa na cmentarzu. Widok jest straszny. I co po nim zostanie?! ("Małopolska) i co z tego że parafianie ie chcą :k****a wie lepiej(wysłany na wieś za karę)
gość
6 lat temu
"Diabeł robi wszystko, żeby skompromitować Kościół" - Taaa :))) a szczególnie ten w sutannie
gość
6 lat temu
Diabel to Kościół Katolicki, kto nie wierzy niech otworzy oczy.
gość
6 lat temu
Ja całe życie wiedziałam jak postępować wyniosłam to z domu.Co może dać komuś sł uchanie takiej Fryty. To tak jak morderca zabił raz nawrócil sie przysiągł poprawę ale czy wszyscy będą pytac go jak żyć i brac jego nawrócenie jako wzór. Każdy wezmie za wzór inny autorytet nie taką pierszą lepszą nawróconą.Niech się uczy i doświadcza
gość
6 lat temu
Fryta, to dla mnie jak diblica. Dawniej s****a jej zachowanie sposób bycia to dramat. Teraz to anioł wcielony. Znowu pokazując drugą lepszą twarz chce zaistnieć. Kto jej słucha co ona wnosi. Ona dopiero uczy się zachowan pozytywnych. Jest jeszcze jak dziecko we mgle.
gość
6 lat temu
Oj, w nie tych mediach się promuje co trzeba. Koniunktura katolicka jest na TVP1.
gość
6 lat temu
Ja jestem bardzo bardzo wierząca. Nie godzę się jednak z tym ze księża są gorszymi grzesznikami ode mnie. Chodzę często do kościoła mam jednego męża od lat.To co kler robi teraz to hańba . Mają kasę fury i komory i korzystają z życia bardziej niż niejeden śmiertelnik. Ja się z tym nie godzę.
gość
6 lat temu
Ma Pani rację,tu ewidentnie widać działanie szatana, ale niech się nie cieszy tak szybko bo jego upadek może nadejść wcześnie niż myśli( jeżeli w ogóle myśli). Pozdrawiam
gość
6 lat temu
Bóg i wiara a kościół i księża to dwie różne rzeczy. Nie cierpię Kościoła jako instytucji, ale wierzę w Boga.
gość
6 lat temu
Biedna kobieta. Coś się dzieje nie tak z nią. Zamiast włóczyć się po telewizjach śniadaniowych mogłaby jednak zająć się dzieckiem a i do psychologa się zgłosić tez by jej nie zaszkodziło. Szkoda mi jej było jak Rusin i krasko się z niej wyśmiewali, ale to jej parcie na szkło tez nie jest fajne
zuza
6 lat temu
Oj, biedna kobiecina, teraz chce zyskać sławę jadąc na temacie nawrócenia. Jakie to "swojskie"..Musi o tym trąbić na lewo i prawo? Nie wierzy w przestępczość kleru ? Widocznie skutecznie została "nawrócona" i widzi diabła w krytyce tego co złe i podłe...A taka była rozrywkowa...
...
Następna strona