Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gąsiorowska o ściankach: "Robimy to dla ludzi spoza Warszawy. Mają namiastkę bycia tutaj"

121
Podziel się

"Pozowanie to element wpisany w ten zawód. Nie jest to męczące". Jej mąż myśli podobnie?

bCOpycXp

Dla wielu aktorów pozowanie na ścinkach i promocja medialna filmów, to niezbyt przyjemna część ich pracy. Wszyscy zgodnie podkreślają, że tego typu aktywności są już na stałe wpisane w ten zawód, nie wszyscy jednak są zadowoleni z takiego stanu rzeczy. Roma Gąsiorowska na premierze Planu B tłumaczyła, że jej nie męczy ani pozowanie na ściance, ani udzielanie wywiadów. Ma swoją teorię dotyczącą tego, czemu jest to tak ważne. Zobaczcie!

bCOpycXS
KOMENTARZE
(121)
gość
3 lata temu
No tak, bo ludzie z Warszawy mieszkają w chatkach z gówna i dla nich to wielki świat. Żeby nie było, sama jestem warszawianką, ale śmieszy mnie, że niektórzy myślą, że życie poza tym miastem wygląda jak w średniowieczu.
gość
3 lata temu
Pusta dzida
gość
3 lata temu
Pozowanie na ściance to bardzo ciężka praca, dlatego celebryty tak często muszą wyjeżdżać na wakacje ;)
bCOpycXT
gość
3 lata temu
Nowy warszawski sport - pozowanie :D ciekawe kiedy będzie oficjalna dyscyplina na igrzyskach ;)
gość
3 lata temu
Podpieranie ścianek nikogo jeszcze nie zmęczyło dlatego wszystkie nasze celebrytki tak chętnie na nich pracują.
Najnowsze komentarze (121)
gość
3 lata temu
Na prawde nikt nie potrzebuje twojego "piekna " na sciance.
baska
3 lata temu
Brednie wypisywane na Pudelku i "madrosci" wypowiadane przez "celebrytow bez matury" ( tu wiele nazwisk mozna wpisac!), zawsze poprawiaja mi humor , ha , ha , ha , ilez to zadufania trzeba miec , zeby tak idiotycznie, jak aktorka Gasiorowska , plesc!!!
Magda M.
3 lata temu
Czy ta pani siebie slyszy ? Co za bezdenna arogancja ! Ech , wy komedianci ...
jak
3 lata temu
No naprawde , jak obejrze Gasiorowska na sciance , to od razu mi sie polepsza, zaraz sie rozmarze , zupelnie jakbym byla w jej obecnosci , aaaach !
gość
3 lata temu
Jestem spoza Warszawy i ścianki z najróżniejszymi pustakami, zwanymi oględnie celebrytami, obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Wchodzę na Pudla, bo się nie raz uśmieję z trafnych komentarzy czytelników, a celebryci najczęściej są bardzo zabawni z tymi rozdętym przez garstkę małoletnich fanów ego.
gość
3 lata temu
hahahh, o matko, ale sie zaoralas kobito. Z poza Warszawy ? tzn...? Wiocha to jest wlasnie w Warszawie
gość
3 lata temu
spotkaly sie dwie ograniczone baby
gość
3 lata temu
Serio?! Ona tak na poważnie..?! Czy oni myślą za czym powiedzą czy peplaja co im ślina na język przyniesie?!...
bCOpycXL
pani
3 lata temu
Poważnie??? Masakra co za tupet? Namiastkę czego?? Widać, że izolacja od rzeczywistości robi swoje. Podobnie mają ludzie, którzy funkcjonują w sektach. Ludzie to Wy nam dostarczacie rozrywki. Nie patrzymy na Was, żeby Was podziwiać tylko dla rozrywki. Istniejecie żeby nas bawić. Nie na odwrót. Hello!
gość
3 lata temu
hahaha:)))) warszawa - bidamiasto i bidacelebryci, może niech wytknie swój nochal poza ten wschodni kołchoz i się zorientuje że inne miasta w Polsce odjeżdżają tej zapyziałej mieścińce ze ściany wschodniej pretendującej do stolycy europejskiej. Gównianej architektury i nędznej, plastikowej starówki nie da się przypudrować pindami na ściance
gość
3 lata temu
Ona jest tak samo g****a i obciachowa jak jej mąż , kto z kim przestaje takim się staje .
gość
3 lata temu
Romcia,ja myślałam,że jesteś mądrzejsza.Naprawdę nie staraj mi się w ten sposób przybliżyć wielki świat.Tylko jak ja wtedy będę żyć.
gość
3 lata temu
Bardzo niekorzystna zmiana wizerunku. Przecież w Warszawie mieszka większość ludzi ze wsi. U mnie w mieście z takim wyglądem nic by nie zwojowała😉
Prowincjuszka...
3 lata temu
Ja Panią zwalniam z tego obowiązku. Niech się Pani nie męczy i nie pokazuje mi tego wspaniałego życia w STOLYCY. Postaram się jakoś żyć dalej.
...
Następna strona
bCOpycYn