Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Gdybym spotkał Korwina, to..."

57
Podziel się

Piotr Kaszubski stanie się aktywistą?

"Gdybym spotkał Korwina, to..."
bEhAiAkB

Nastoletni celebryta, Piotr Kaszubski, nie ustaje w swoich wysiłkach i wciąż próbuje zwrócić na siebie uwagę mediów. Tym razem uderzył w czuły punkt - politykę i małżeństwa jednopłciowe. Oberwało się też barwnemu Januszowi Korwin-Mikkemu:

Jak można niszczyć w tym kraju aż tak tolerancję, jak można niszczyć wolność ludzką w ten sposób? - pyta. Przecież on Panią Grodzką nazywa "Grodzkie" - gdzie szacunek do człowieka? Lepiej pokazać tyłek, niż robić coś takiego jak Korwin-Mikke.

bEhAiAle
KOMENTARZE
(57)
gość
8 lat temu
Ludzie dokładnie czytajcie co Korwin chce przekazac a nie urwane z kontekstu zdania,.Po drugie,teraz tylko pokazuje sie gołą d**e
gość
8 lat temu
A gdzie szacunek do prawdy? Grodzkie wygląda jak stary zwalisty chłop, więc to nie jest żadna pani.
świadomy
8 lat temu
jak można powiedzieć grodzkie? Bo Rosnie pokolenie pedałów i ludzi zmieniających płeć czy tego bóg chciał? nie wydaję mi się. Prawdziwi meszczyzni walczyli za Polskę a teraz ja wyprzedają a wy ich bronicie. I jaki to celebryta? schodzicie na PSY!!!
bEhAiAlf
gość
8 lat temu
mam dużo kolegów pedałów pewnie sie fajnie bawicie na imprezach nie?!
gość
8 lat temu
Ten g******z to zwykły pozer, większość z tego co mówi to zwykłe banialuki, ewentualnie półprawdy. Media będą lansować każdego cudaka, bo to się łatwo sprzedaje a nic nie kosztuje.
Najnowsze komentarze (57)
gość
7 lat temu
właśnie w tym jest problem.....c**j cie to obchodzi co on robi z kolegami!!
kuc
7 lat temu
korwin cię dojedzie l****u
gość
8 lat temu
przecież sam Kaszubski jest gejem, mial kiedys chłopaka, ale juz nie są razem, Ci co sa z warszawy - Kaszubski czesto w piątkowe wiczory odwedza kluby gejowskie - glam itd, tam mozecie go znalezc
gość
8 lat temu
http://natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego
gość
8 lat temu
a ja tam uważam, że ma rację! banda homofobów z Was i tyle, żyjcie sobie dalej w ciemnogrodzie prostaki !
gość
8 lat temu
widac mooocno gardzi takimi co gardzą,ale to dobrze,polska to jeszcze bardzo zacofany kraj i wierzcie mi ze jestesmy ze 100 lat za murzynami. Społeczenstwo nie jest przyzwyczajone do pewnych spraw,ale to sie zmieni chocby ze względu na wymieranie starego pokolenia nie przystosowanego do pewnych norm. Ujme to tak, mają jeszcze starą matryce ze starymi etykietami i to troche jak przesadzanie starego drzewa,nie da sie!
gość
8 lat temu
co to za celebryta !? dla mnie frajer z illuminacką koszulką, Panie Januszu czekam na jakiś diss w kierunku tego "obrońcy praw ludzkich"
gość
8 lat temu
kaszubski to tez gej ;) ale krypto bo sie ztym kryje
bEhAiAkX
hns
8 lat temu
Piotr Kaszubski nie rozumie chyba co Korwin mówi... Korwin jest wolnościowcem i nie obchodzi go co kto co z kim w nocy robi ale jeśli lobby gejowskie chce przywilejów i adopcji dzieci (idzie w politykę) to się temu sprzeciwia.
J John Styber
8 lat temu
Piotrusiu, ale dobrze by było abyś powiedział, że jesteś gejem. To by bardzo pomogło gejom w Twoim wieku. Poza tym nie masz się czego wstydzić. Nie musisz "opłotkami". A może obrałeś drogę typu; "i tak widać, a więc nie muszę niczego, nikomu mówić?" Ale wiesz...nie każdy heteryk zauważy, że jesteś gejem. A więc zapraszam Cię abyś się ujawnił i powiedział, że jesteś gejem. Nic Ci to nie zaszkodzi. A mniemam, że nawet pomoże. Pozdrawiam. Gej Janusz "John" Sztyber :)
gość
8 lat temu
KORWIN KRUL
gość
8 lat temu
korwin mikkego się mówi
man
8 lat temu
Równie dobrze ja mogę się stwierdzić że jestem słoniem i mówić ludziom żeby zwracali się do mnie per słoń, ale dla nich i tak pozostanę człowiekiem. Tak samo Grodzka pozostanie dla Pana Korwina-Mikke Krzysztofem Bęgowskim! Widać że Kaszubskiemu brakuje mózgu, bo Korwin jest największym propagatorem wolności gospodarczej i osobistej. On po prostu nie toleruje PROPAGOWANIA wypaczeń jakim jest trans- i homoseksualizm. Nie chodzi o to że on chce zakazać trans i homo. Chodzi o to żeby geje i trans nie niszczyli społeczeństwa poprzez PROPAGANDĘ gejowsko-transseksualną!
agniecha
8 lat temu
NOWOŚCI NA POLSKIM RYNKU MASZ NUMER TELEFONU ZNAJOMYCH? ZOBACZ GDZIE SĄ I CO ROBIĄ!!!!!!! SPRAWDŹ SUPER LOKALIZATOR!!!! PRZY OKAZJI DOŁADUJ TELEFON ZA FREE!!! --- x.berith.pl/zobaczcouinnych ---Localizator phones
...
Następna strona
bEhAiAlz