Trwa ładowanie...
Przejdź na

Giertych: "Jeżeli PiS nie wypłaci 500 zł, zorganizuję pozew zbiorowy!"

46
Podziel się:

"Te obietnice były czysto populistyczne" - grzmi niedoszły senator.

bECRZWoR

Jedną z najgłośniejszych obietnic Prawa i Sprawiedliwości, która z pewnością przekonała wielu wyborców, był plan wypłacania 500 złotych na każde kolejne dziecko rodzące się w danej rodzinie. Pomysł spotkał się z krytyką opozycji i byłego koalicjanta PiS-u, Romana Giertycha:

Zapowiadam, że jeżeli PiS w styczniu tego roku nie wypłaci 500 zł na dziecko, to zorganizuję pozew zbiorowy. Te obietnice były czysto populistyczne. Jestem przekonany, ze PiS będzie bardzo szybko tracił w sondażach - zapowiedział.

bECRZWoT

Źródło: TVN24/x-news

bECRZWpu
KOMENTARZE
(46)
gość
6 lat temu
GIERTYCH udaje teraz postępowca i światowca. A pamiętacie jak za rządów PiS-u był ZNIENAWIDZONY przez młodzież, która skandowała hasło: „Giertych do wora, wór do jeziora!”? Szczerze nie cierpiało go też całe środowisko GAZETY WYBORCZEJ, bo jako szef Młodzieży Wszechpolskiej uchodził za FASZYSTĘ. Odkąd jednak zaczął atakować PiS, zapomniano mu wszystkie grzechy i stał się ulubieńcem TVN-u, który niemal co tydzień zaprasza go do swojego studia. Celuje w tym głównie Monika OLEJNIK, która jako RESORTOWE dziecko spija każde słowo z ust Romana, plującego jadem na KACZORA. Przez GIERTYCHA przemawia jednak FRUSTRACJA. Starał się o wsparcie PLATFORMY w walce o miejsce w Senacie, jednak znowu się nie udało i został na lodzie. Jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
6 lat temu
O swojej wygranej do Senatu, też byłeś przekonany niedoszły senatorze i klapa. Przestań jątrzyc już człowieku, bo tylko to potrafisz.
gość
6 lat temu
To se organizuj Romuś. Ciekawe, kto się ciebie przestraszy
bECRZWpv
gość
6 lat temu
narodowiec co się sprzedał
gość
6 lat temu
Najbardziej o te 500 zł upominaja się ci , którzy za tym nie głosowali. Czyli osoby nie glosujace na PiS. A obluda tego pana jest powszechnie znana.
Najnowsze komentarze (46)
gosc
5 lata temu
wh0cd629960 Cheap Viagra
gość
6 lat temu
Oj, Romuś jaki z Ciebie prawnik - jak z k....j d..y trąba. Każdy sąd Ci to oddali baranie.
gość
6 lat temu
tej gembie juz dziekujemy...
gość
6 lat temu
marny z Ciebie człowiek i fałszywy,sam do tego sie przyznajesz
gość
6 lat temu
nie jesteś warty w tym życiu.Nie dorosłes do PISu
gość
6 lat temu
czemu PO nie zrobiłeś pozewu
gość
6 lat temu
Wruc kase za mundurki dzieciam.Jestes nieudolnym człowiekiem...
gość
6 lat temu
g****k robi z siebie pośmiewisko
bECRZWpn
gość
6 lat temu
on nie jest sympatyczny i przekonywujący
gość
6 lat temu
trzeba sobie przypomnieć co ten czub obiecał w swoich kampaniach
ja~~
6 lat temu
Panie Giertychu, poczekaj pan do lipca, bo na połowę roku obiecują. A potem i moje poparcie w tej kwestii będziesz miał. Wyjątkowo! Teraz nie.
gość
6 lat temu
Giertych, ty Giertych w polityce nie straszysz od dawna ale w telewizji dalej sprzedajesz swoje gierki. Przykre, że je jeszcze kupują.
gość
6 lat temu
Oj, temu panu trzeba wypłacić w pierwszej kolejności ...
gość
6 lat temu
Kto idzie do polityki? A kto się przemalowuje żeby jeszcze w niej ,pozostać? Karp zre z DNA muł. A kto zre karpia? Tfuuu.
Oferty dla Ciebie
bECRZWqg
bECRZWqh
bECRZWqi
bECRZWqj
bECRZWqk
bECRZWpP