Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gliwa dogryza Oświecińskiemu: "Nie chodziłam na siłownię zamiast na polski, tak jak kolega"

84
Podziel się

"Jak nie byłem z czegoś przygotowany, to chodziłem do lekarza po zwolnienie" - przyznał w TVN-ie. Widać?

bCzgERfp

Pierwsze dni wiosny i słoneczna pogoda stała się dobrym pretekstem, by celebryci mogli powspominać szkole czasy. W Dzień Dobry TVN ostatnio pojawiła się Sylwia Gliwa oraz Tomasz Oświeciński, których poróżniło… podejście do wagarów.

Aktorka przyznała, że nigdy nie uciekła z lekcji. Zawsze starała się dobrze zachowywać w szkole. Dodała, że nigdy nie imprezowała, nie piła alkoholu oraz nie paliła papierosów. Wyzwanie zadziwiło Oświecińskiego, który często nieobecność na lekcjach usprawiedliwiał zwolnieniem lekarskim.

Nie chodziłam na siłownię zamiast na polski, tak jak kolega - powiedziała z przekąsem Gliwa.

bCzgERfr

Ciężko było mi wstać do szkoły, zawsze była zbiorowa odpowiedzialność. Jak nie byłem z czegoś przygotowany to chodziłem do lekarza po zwolnienie.

bCzgERfx

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCzgERfS
KOMENTARZE
(84)
gość
3 lata temu
No niestety, mięśniak potwierdził stereotypy o tego typu osobach, nie jest przypadkiem, że wśród sportowców, nie mówiąc już o zwykłych pakerkach ze świecą szukać kogoś ogarniętego intelektualnie, potrafiącego się wysłowić i zachować.
gość
3 lata temu
Zagral gruby t****k w jednym filmie i mysli, ze jest gwiazda. Informacja dla pana: wiadac po pana tepym ryju, ze pan zadnej ksiazki nie przeczytal, podobnie jak kolega z pitbula SRAMOWSKI, kogo ten pitbul zatrudnil, idiotow spod budki z piwem?
gość
3 lata temu
Haha inteligencją to on niegrzeszy
bCzgERfT
gość
3 lata temu
Widac ze to t****k pewnie ledwo zawodowke skonczyl albo nawet i tego nie, k****n ma sie czym chwalic, kupa miesni, gownno w glowie i maly penich, zenada.....
gość
3 lata temu
fascynujące
Najnowsze komentarze (84)
gość
3 lata temu
CO ZA STWÓR Z TEGO TYPA - DRAMAT
jaaa
3 lata temu
,,wiadac,, po panu że pan też inteligencją nie grzeszy:(((
gość
3 lata temu
Ale z drugiej strony to ta klientka wypowiedzieć się potrafi lepiej od niego, na wagary nie chodziła, ale tak samo d**a z niej nie aktorka więc mogą sobie podać ręce :D
Karolina
3 lata temu
Dno te komentarze... Wy jesteście za to wyksztalceni, a ciekawe jak wyksztalcone beda wasze dzoeci... Jedni mają umysły matematyczne, drugi maluje piękne obrazy, ale matmy nie umie. Jesteście debilami i tyle w temacie :) Życzę Wam abyście osiągnęli kiedyś taki sukces, jak ten " t**y mięśniak", albo żeby Wasz wykształcony mąż zrobił remont i podnosił ciężkie rzeczy bez problemu.
gość
3 lata temu
fajna ta gliwa. nawet bez mocniejszego makijazu.
Pati
3 lata temu
NIE z czasownikami piszemy osobno!
Gość
3 lata temu
Niech każdy zajmie się sobą, każdy jest inny.To, że chodził na wagary...no i co z tego, jeżeli robi to co lubi, potrafi to sprzedać, nikogo nie krzywdzi to po co go oceniać. Ja życzę każdemu,aby znalazł taką pracę w życiu co go będzie satysfakcjonować.
gość
3 lata temu
m******a z niego a brzydki kijem bym nie ruszyła
bCzgERfL
gość
3 lata temu
co za ryj zero które zagrało w filmie i myśli ze gwiazda
gość
3 lata temu
i tu się mylisz.. zanim ocenisz-sprawdź! a ty pewnie kończyłeś jakąś pedagogikę lub turystykę na prywatnej uczelni za matki pieniądze
gość
3 lata temu
Oświęcimski może nie czyta ,ale g***i nie jest .
gość
3 lata temu
Pani Głową nie ma klasy
gość
3 lata temu
takich to teraz AKTORÓW andrzejkowych mamy. Za chwile mgr AWF-u będzie miał jak inny "enteligentny" strong.
gość
3 lata temu
Ale po nim jedziecie !!!! A wy kim wy ku**** jesteście ? dla mnie spoko koleś nie wszyscy musza być lamusami.
...
Następna strona
bCzgERgn