Trwa ładowanie...
Przejdź na

Godek komentuje wizytę w Sejmie: "Czułam się jak ABORTOWANE dziecko"

204
Podziel się

"Obrończyni życia" domaga się wprowadzenia zmian w ustawie antyaborcyjnej, które nawet w przypadku nieuleczalnych i ciężkich wad płodu nie pozwalają na legalne usunięcie ciąży.

bCOqjudN

Sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny zdecydowała się na utworzenie specjalnej podkomisji do spraw obywatelskiego projektu Zatrzymaj aborcję. Pomysłodawczynią projektu jest Kaja Godek, która domaga się wprowadzenia takich zmian w ustawie, które zakazywałyby aborcji również w przypadkach nieuleczalnych i ciężkich wad płodu. "Obrończyni życia" w tym tygodniu spotkała się z członkami komisji, którzy jednak nie udzielili jej głosu podczas obrad.

Obudzona działaczka uważa, że posłowie próbują odrzucić jej projekt. Przypomnijmy, że inicjatywa Kai Godek "Zatrzymaj aborcję" już w kwietniu została wstrzymana, co również rozzłościło liderkę ruchu antyaborcyjnego. Przedstawicielka Fundacji Życie i Rodzina stwierdziła, że brak udzielenia jej głosu sprawił, że poczuła się jak "abortowane dziecko".

bCOqjueq
KOMENTARZE
(204)
Cjjvvjcxnbc
2 lata temu
Ohydne poglądy ma ta kobieta, oby jej starania nie doprowadziły do radykalizacji prawa
gość
2 lata temu
Państwo nie ma żadnego interesu w gmeraniu w narządach rozrodczych kobiet. dziękuję za uwagę.
gość
2 lata temu
A ja zapytam tylko, gdzie była, jak trzeba było wesprzeć innycg rodziców, którzy mają chore dzieci i nie pracują na bardzo wysokich stanowiskach, tak jak ona? No gdzie? Nie jestem za aborcją w żaden sposób, w życiu bym nie usunęła ciąży, bo dziecko ma ZD. Ale to mój wybór. I choć boli mnie odbieranie życia w każdej formie, bezwzględnym prawem człowieka jest wolność. Nadana przez Boga, na litość. Nie zbawiajcie nas na siłę!
bCOqjuer
gość
2 lata temu
Kobieta mentalnie pozostała w epoce kamienia łupanego.....albo chce za wszelką cenę zrobić karierę polityczną........
ch.b
2 lata temu
Kim jest ta "pani"? Co w ogóle się dzieje w tej naszej Polsce? Czy naprawdę nie można zatrzymać tego szaleństwa? Tylko czekać, aż skończymy jak Masaje, którzy pozwalają umrzeć kobiecie podczas porodu tylko dlatego, że dziecko ułożyło się w jej łonie inaczej. Masajscy szamani uważają wtedy, że kobieta jest opętana, więc i ona i jej dziecko musi umrzeć. PIS demoluje Polskę, prawo i jakiekolwiek wartości. O zdobyczach nauki nawet nie wspominam.
Najnowsze komentarze (204)
gość
2 lata temu
Wypi**dalaj, nie jesteś kobietą jeśli masz takie poglądy
gość
2 lata temu
Dobrze, że nie została dopuszczona do głosu. Nie powinno nawet dojść do takiego spotkania! Niech sama rodzi chore dzieci!
gość
2 lata temu
Ta pani dawno powinna zmienić lekarza od głowy
gość
2 lata temu
e tam, takim brakiem urody Godek NIC nie osiągnie.
gość
2 lata temu
To jest chory czlowiek. Powinna sie leczyc
gość
2 lata temu
Ona jest upośledzona...Albo ma niekończącą się psychozę poporodową spowodowaną urodzeniem chorego dziecka. Leczyć się tego nie da, ale izolować się ją powinno.
gość
2 lata temu
Do roboty się weź lambadziaro jedna, a nie za podatki innych d**e sobie grzejesz. Łopata i heja, bo do niczego innego się nie nadajesz.
gość
2 lata temu
Z całego serca życzę jej wszystkiego najgorszego. Smaż się w piekle pisowska dziwko.
bCOqjuej
gość
2 lata temu
Nie życzę sobie, aby jakieś obce, wstrętne b****o decydowało o MOIM życiu. Mam w d***e jej poglądy, w d***e to co mówi i w ogóle w d***e mam całą godek. Ale nóż się w kieszeni otwiera, że z naszych podatków utrzymuje się jakiś zwyrodnialców na wysokich stanowiskach. Tak, to już nawet nie psychopatka tylko jakaś wynaturzona kreatura bez jakichkolwiek ludzkich odruchów. Jak bardzo musi być spaczona, że jest w stanie opowiadać takie rzeczy publicznie? W głowie mi się to nie mieści. Zresztą, mohery znowu pójdą na głosowanie i ci wariaci dostaną kolejną kadencję.
gość
2 lata temu
W ustawie wyborcaj powinien byc zapis: kazdy kandydat przed startem w wyborach powinien przepracować 1 miesiąc przy zniwach, 1 miesiąc w domu opieki przy starych ludziach, 1 miesiąc w szpitalu jako salowy i na porodówce przy opiece nad potworkami. Potem startowac w wyborach.
gość
2 lata temu
Czy była na porodówce, widziała takie stworki, widziała ich rodziców, widziała jak te potworki cierpiały. Czy czyjes cierpienie ja zadowała i nakręca.
gość
2 lata temu
haaaaahaaahaaa!!!
gość
2 lata temu
Przyszło mi do głowy by życzyć tej dziewusze wielokrotnych gwałtów i ciąż......A czemu nie...
gość
2 lata temu
Ta pani wyskrobała swój mózg już dawno temu wcześniej należała do organizacji które za nic maja poszanowanie i godność drugiego człowieka. Teraz jak urodziła chore dziecko walczy żeby wszystkie kobiety też musiały takie rodzić. Dzieci z invitro w jej mniemaniu to zło i tym dzieciom nie należy się szacunek. Kobieto pakuj manele i wynocha z życia publicznego!!!
...
Następna strona
bCOqjueL