Trwa ładowanie...
Przejdź na

Godek walczy w Sejmie o ZAKAZ ABORCJI: "Co 8 godzin ginie dziecko. Polacy nie chcą już ich zabijać!"

455
Podziel się:

Działaczka "pro life" domagała się przyspieszenia prac nad projektem #ZatrzymajAborcję. "W szpitalach przez ostatni miesiąc zginęło 70 niewinnych dzieci".

Kaja Godek wyrosła na liderkę ruchu antyaborcyjnego w Polsce. Działaczka "pro life" chce zabronić Polkom przerywania ciąży ze względu na wady płodu i walczy o to w Sejmie. Wczoraj znów zabrała głos. "To pierwsze posiedzenie komisji od czasu pierwszego czytania projektu, czyli 10 stycznia. Od tamtego czasu w polskich szpitalach zginęło już prawdopodobnie 70 małych, niewinnych dzieci" - mówiła w Sejmie. "Komisja przez najbliższe pół roku nie zamierza zajmować się projektem obywatelskim, ponieważ w grudniu ustalono plan pracy na najbliższe półrocze. W sytuacji, kiedy co 8 godzin w szpitalach ginie małe, niewinne dziecko, a Polacy masowo domagają się zaprzestania zabijania dzieci, właściwe byłoby uzupełnienie porządku obrad". Celowo obrady dotyczące właśnie tej ustawy są tak odsuwane w czasie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(455)
gość
4 lata temu
Kobieto kto kazal tobie krzyczec w imieniu innych i wypowiadac sie? Skad masz kobieto te wiesci?
gość
4 lata temu
Proszę nie decydować za innych. Nie zgadzam się na narzucanie waszego myślenia innym...
gość
4 lata temu
Jasne. Lepiej urodzić i w polu zostawić...
gość
4 lata temu
Skoro co 8 godzin dokonywana jest aborcja, to chyba jednak Polacy nie chcą masowo zakazu aborcji. Zajmij sie, Godek, wlasnym dzieckiem lub rodz nastepne, a innym daj zyc wg wlasnego sumienia.
gość
4 lata temu
Mysle, ze ta pani powinna rownolegle pracowac nad projektem masowych domow dziecka/hospicjum dla dzieci nieuleczalnue chorych z powazymi wadami rozwojowymi, ktorych rodziców nie stać na 100tye zl rocznie rehabilitacji. Zycie takiej rodziny z dniem narodzin ciezko uposledzonego dziecka konczy sie z dniem jego narodzin, potem to tylko katorga i ubostwo dla matki , ojca i rodzenstwa. . Mialam przypadek w rodzinie, widzialam.
Najnowsze komentarze (455)
gość
4 lata temu
To ta co z narodowcami trzyma :))) serio w sieci są zdjęcia. Kompromituje się!
gość
4 lata temu
Ma dziecko ????? to chce żeby inni też rodzili ????
gość
4 lata temu
Polacy? O nie kochana za mnie to ty warczec nie bedziesz! Wszystkie kobiety jakie znam z moim otoczeniu a jest ich wiele jest przeciwna temu co Godek sugeruje na temat aborcji! Bedziemy walczyc o nasze prawa!
Maria
4 lata temu
Zalosne ze byle s****a moze traffic na jakies ? Smieszne "Forum "
gość
4 lata temu
Tej babie wali na dekiel w Niemczech i Francji tabletka dzień po bez problemu i bardzo dobry interes u nas.Dużo kobiet z tego korzysta i bardzo dobrze bo nie żyjemy w średniowieczu ,a ona niech nie mówi za wszystkich tylko za siebie kretynka.
gość
4 lata temu
Kobieto mów w swoim imieniu,
gość
4 lata temu
tak trzymać !!! nauka potwierdza to co mówi pani Kaja !!!
gość
4 lata temu
kto bedzie wychowywal dzieci ktore zostana same po urodzeniu ile powstanie domow dziecka ,kiedy ich matki skarzemy na smierc
gość
4 lata temu
dużo zdrówka !!!
gość
4 lata temu
Kto zajmuje się Pani dzieckiem??????.Jest Pani cyniczną osoba i tyle. Nikt nie ma prawa wtrącać się w cudze życie,proszę więcej czasu poświęcić swojemu dziecku a nie kamerom
gość
4 lata temu
s*******j babo
gość
4 lata temu
a co pani Godek wie co Polacy chcą, a czego nie !!! Dzieci nie giną, bo to zarodki, a nie dzieci !! Polacy masowo domagają się wprowadzenia złagodzenia zakazu aborcji!!! nie można komuś nakazać rodzić gdy się nie czuje instynktu macierzyńskiego, a już zakaz aborcji płodów uszkodzonych - to paranoja !
gość
4 lata temu
No to już ją dosięgła kara boża, że urodziła chore dziecko
gość
4 lata temu
Proszę napisać, czy to " dziecko" ma chociaż określoną płeć? Jeżeli tak, to ile zabija się dziewczynek, a ilu chłopców?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie