Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gojdź: "Moje celebryctwo to forma odskoczni od dramatów moich pacjentów!"

91
Podziel się:

"Wczuwam się bardzo w dramaty ludzkie i z całego serca chcę tym ludziom pomóc" - tłumaczy chirurg gwiazd TVN-u.

Do tej pory żaden chirurg nie był tak intensywnie promowany przez TVN jak Krzysztof Gojdź. Doktor-celebryta w swoim programie Niezwykłe przypadki medyczne, pomaga ludziom cierpiących z powodu deformacji ciała lub chorób skóry. Chirurg gwiazd TVN-u tłumaczy, że celebrycki styl życia i szpanowanie pieniędzmi to jego sposób na odreagowanie emocji:

Moje celebryctwo to forma odskoczni od dramatów moich pacjentów. Jestem emocjonalnym facetem, myślę, że chyba czasami za bardzo empatyczny i przeżywam te historie. Wczuwam się bardzo w dramaty ludzkie i z całego serca chcę tym ludziom pomóc. W poprzedniej edycji programu mojego po nagraniu musiałem sam na tydzień zamknąć się gdzieś w ciszy i starać się zapomnieć o tych dramatach. Bo ja to po prostu przeżywam, a to ma wpływ na moje życie również osobiste.

Żródło:Newseria

KOMENTARZE
(91)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
kolejny Dyzma w celebryckim srołbizie, ciekawe kiedy zatańczy z gwiazdami, żeby odreagować dramat swojego istnienia
gość
10 lat temu
ten to ma wyobraznie
gość
10 lat temu
żałosne są te jego PRowskie zagrywki i komentarze jak z metra cięte typu - Brawo doktorek! Uwielbiam doktorka! I ja mu kibicuję! Przystojny doktorek, ma taki amerykański luz! - i tego typu smerfne kity.
gość
10 lat temu
Cały TVN korzysta z jego usług-jakas zniżka .... Ten facet nie ma hamulców-jest tylu fantastycznych chirurgów ktorzy maja swoich wiernych pacjentów i nie musza sie tellamowac
karo
10 lat temu
No dramaty celebrytow. . co w tym tygodniu sobie naciągnąć. No dramat. Prawdziwy dramat będzie za kilka lat jak im to wszystko zacznie opadać/odpadac.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (91)
gość
10 lat temu
Z całego serca to się pomaga bezinteresownie. Temu panu się serce z portfelem pomyliło.
gosc
10 lat temu
To sobie zracjonalizował!Padłam.
gość
10 lat temu
Jakby wam poprawił wasze mankamenty za darmo to pewnie byłby miłym,kochanym doktorem .Przynajmniej jest jakiś,ja go lubię.
Rene
10 lat temu
Madry facet, wyksztalcony , obyty w swiecie i wspanialy lekarz. Jednak w tym kraju jest tak ,ze jak ktos sie wybije i zarobi jakies pieniadze to zaraz hejt.... coz...wrocilam z Los Angeles i zaluje....ehhh
gość
10 lat temu
obleśny facet, a fe!
gość
10 lat temu
No ale hejt tu musi byc
gość
10 lat temu
Fajny facet i wie jak kase robic
gość
10 lat temu
Ja tam szanuje doktora a nue hejtuje jak niektórzy
gość
10 lat temu
Podziwiam go. Facet pomaga ludziom często bezinteresownie a wy plujecie tylko
gość
10 lat temu
Podziwiam go. Facet pomaga ludziom często bezinteresownie a wy plujecie tylko
gość
10 lat temu
Podziwiam go. Facet pomaga ludziom często bezinteresownie a wy plujecie tylko
gość
10 lat temu
musi mieć duze kompleksy otaczając się miernotami jak Kurowska czy Maslak
gość
10 lat temu
Podziwiam go. Facet pomaga ludziom często bezinteresownie a wy plujecie tylko
gość
10 lat temu
CEBULAK
...
Następna strona