Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gojdź: "Może będzie ślub roku, który pobije Małgosię i Agnieszkę"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
158
Podziel się:

Chirurg gwiazd TVN-u szykuje medialne wesele?

Krzysztof Gojdź chwali się nie tylko poprawianiem twarzy celebrytek, ale również posiadaniem coraz droższych samochodów. Wyjaśnia, że nie każde auto pasuje do jego osobowości. Najbardziej lubi ferrari, ponieważ jest "sportowe i lansiarskie".

Gojdź otwarcie mówi nie tylko o klientkach i luksusowym życiu. Celebryta, który na ściankach lubi otaczać się kobietami, chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Chirurg przyznał, że w jego życiu pojawiła się miłość, która może zakończyć się kolejnym "ślubem roku":

Jest miłość przyjacielska, może będzie ślub roku, który pobije Małgosie i Agnieszkę. To w najbliższej przyszłości zobaczymy. Wybiorę się w najbliższym czasie do Nowego Jorku. Przejrzę, przewietrzę salony samochodowe, może z czymś wrócę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(158)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Żałosne
gość
10 lat temu
wzruszające , ślub w Biedronce
gość
10 lat temu
Rety w poniedziałek odrazu news O TYM KIMS o którym nikt nie chce czytać
gość
10 lat temu
Niech wezmie slub z Wolinskim jeden ciotka udaje projektanta a druga doktora
gość
10 lat temu
Zastanawiam się, kto ma litość boska chodzi do jego salonu i jeszcze się tym chwali. Czy to nie jest już aby obciach przyznać się że się coś u niego zrobiło?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (158)
Didi
10 lat temu
Przewietrzy salony w Nowym Jorku! Chyba te, po których z mopem zaiwaniał, jak pracował tam na czarno. A dziewczyna to się chyba Jemioł nazywa...
Didi
10 lat temu
Przewietrzy salony w Nowym Jorku! Chyba te, po których z mopem zaiwaniał, jak pracował tam na czarno. A dziewczyna to się chyba Jemioł nazywa...
gość
10 lat temu
On prezentuje mentalny poziom Azja Express, ha, ha.
gość
10 lat temu
Dr Godz ślub weźmie dla matki, bo tylko ze względu na nią nadal odgrywa rolę i udaje że jest kimś innym. Smutne.
gość
10 lat temu
A ja zycze szczescia
gość
10 lat temu
I niech bedzie szczęśliwy i zyje jak chce
gość
10 lat temu
I niech bedzie szczęśliwy i zyje jak chce
gość
10 lat temu
I niech bedzie szczęśliwy i zyje jak chce
Kinga
10 lat temu
Ale jesteście żałośni ...Facet z klasą,przystojny i mądry-nie każdego na to stać-idźcie do szkoły i spróbujcie osiągnąć to co on-łatwe????chyba dla takiego prostacka,który się wypowiada to NIE!!!!Uwielbiam doktora-powinniście brać z Niego przykład -trzymam za Niego kciuki!!!!
gość
10 lat temu
a kto to jest?
gość
10 lat temu
a kto to jest?
gość
10 lat temu
a kto to jest?
gość
10 lat temu
a kto to jest?
gość
10 lat temu
a kto to jest?
...
Następna strona