Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak ostrzega przed show biznesem: "Oszustwa występują na każdym etapie"

36
Podziel się

"Artyści mają otwarte serce do ludzi, czasem się nas wykorzystuje" - narzeka piosenkarka.

bCIneEqd

Edyta Górniak odniosła się do ostatnich doniesień dotyczących kłopotów finansowych Dawida Kwiatkowskiego, którego menadżer nie dotrzymywał terminów wypłacania wynagrodzenia muzykom. W wywiadzie z reporterem Wirtualnej Polski podzieliła się swoim 26-letnim doświadczeniem w branży muzycznej. Górniak wyznała, że największym niebezpieczeństwem są ludzie z nieczystymi zamiarami. Dodała, że wielokrotnie padła ofiarą oszust, ponieważ otaczający ją ludzie wykorzystują jej dobroć.

Jakie ma rady dla młodych muzyków?

bCIneEqG
KOMENTARZE
(36)
gość
2 lata temu
współcześni artyści zasłaniają się wrażliwością, a tak naprawę zdecydowana większość jest kuta na 4 nogi i wyrachowana. Wierzcie mi, wiem co mówię, bo na co dzień mam z tym środowiskiem do czynienia.
gość
2 lata temu
Czy ona ma perukę?? Co się stało z linią włosów na jej czole??
gość
2 lata temu
Przeciez jej tancerze tez dopominali sie zaplaty za swoja prace na lamach prasy.
bCIneEqH
gość
2 lata temu
Edzia ale bez tych ludzi byś nigdy nie zaistniała, a publika do dziś i tak zna cię z jednego przeboju a jakoś się bujasz dzięki innym ludziom, ich inwestycjom w ciebie i calej tej celebryckiej machinie.
gość
2 lata temu
Jasssne. Bo w innych środowiskach nie ma oszustów, a oszukani mają mniejszą wrażliwość niż artyści. Są z betonu. Pani Edyto do pracy się zabrać. Zapewniam, że z uczciwej roboty nie ma dobrej kasy, więc nie ma z czego okradać. Będzie pani szczęśliwa.
Najnowsze komentarze (36)
ela451-73
2 lata temu
z jednego a konkretnie z jakiego zapatrzony we wlasne odbicie m****e,tak poza tym ten komentarz jak wiekszosc jest na poziomie parti radzacej i polskiego calego pilkarstwa co widac
gość
2 lata temu
Glupie stare b****o okresla innych wg siebie.
zosia
2 lata temu
Artyści którzy są już długo na scenie nabierają dziwnych manier, młodzi są inni. Ostatnio natknęłam się na Kingę Strzelczak, fajna młoda osoba i ma pomysł na siebie.
gość
2 lata temu
Przestańcie czytać pierdoły, idźcie na wybory!
gość
2 lata temu
myslalam ze tylko ja to widze. Wyglada jak ogolona od linijki
Oo
2 lata temu
Artysci jezeli chodzi o wrazliwosc to sa ale na swoim punkcie i to im w ogole nie przeszkadza w oszukiwaniu wspolpracownikow
gość
2 lata temu
CUDOWNA EDYTKA - MA 100 PCT RACJI. PRACUJE W FINANSACH I WIEM O CZYM ONA MOWI.
gość
2 lata temu
Jak widać z doniesień prasowych jest dokładnie odwrotnie. Co artyści od siedmiu boleści nie płacą muzykom, którzy dla nich pracują, a potem zasłaniają się głupim tłumaczeniem, że oni tylko tworzą muzykę, a ktoś inny zajmuje się pieniędzmi. Żenada!
bCIneEqz
Piotr
2 lata temu
Praca dla każdego od zaraz: pokazywarka.pl/pracuj-w-domu Wymagany komputer lub laptop z dostępem do internetu i 3 godziny dziennie wolnego czasu. Pensja to minimum 9800zł miesięcznie. Praca dla 10 pierwszych osób, które zdecydują się na współpracę. Nie jest to żadne naciąganie, klikanie w reklamy, sprzedawanie czegokolwiek, żadna piramida finansowa ani inne tego typu ryzykowne zajęcie. Praca jest legalna, uczciwa i bez żadnych ukrytych i niedozwolonych praktyk. Nic nie musisz inwestować i wpłacać gdziekolwiek. Gwarantuję zarobki w kwocie 2450zł każdego tygodnia, wypłacane na konto bankowe lub PayPal.
gość
2 lata temu
Taaa, a choreograf dostał w końcu od Edzi kasę za wykonaną pracę? Hipokryzja
gość
2 lata temu
Nie chciałabym mieć takiej przyjaciółki jak ona, wydaje mi się że ona nie potrafi słuchać nikogo prócz siebie i jej problemy są najważniejsze
gość
2 lata temu
Edzia zejdz nam z oczu.Jestes niezrownowazona psychicznie stapa baba udajaca podlotka.
gość
2 lata temu
Edyta jest zjawiskową artyską uwielbiam jej twórczość
gość
2 lata temu
Mnie też denerwują ci pseudoartyści
bCIneErb