Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górski o roli Kaczyńskiego: "Pokonuję kolejne bariery. Jarosław Polskę rozbaw!"

0
Podziel się

"Trochę się zestarzałem, zbliżyłem się fizycznie do Kaczyńskiego. Prezes ma długie mankiety i przebiera palcami zastanawiając się do kogo się dobrać".

bCGNKuqJ

Już wkrótce na YouTube zadebiutuje serial satyryczny Ucho prezesa poświęcony rządom Prawa i Sprawiedliwości. Za realizację odpowiada Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. To on gra Jarosława Kaczyńskiego. Wcześniej przez wiele lat wcielał się w Donalda Tuska, którego parodiował w Posiedzeniach rządu. Zapewnia, że do roli prezesa również jest przygotowany. Próbował zrealizować format w telewizji, ale żadna nie była zainteresowana. Zobacz: Robert Górski o graniu Kaczyńskiego: "Mam do tego prawo. Byłem w kilku telewizjach, nikt tego nie chciał"

Tak opisuje to nowe wyzwanie aktorskie:

Pokonuję kolejne bariery w ramach akcji Jarosław Polskę rozbaw. Usiadłem na fotelu, a reżyser powiedział, żebym mówił wolniej. Tworząc postać Donalda Tuska mówiłem szybko, przez publicznością, tak się kojarzył, sportowiec, sprawny. Pan prezes raczej siedzi. Trochę się zestarzałem, zbliżyłem się fizycznie do Kaczyńskiego. Prezes ma długie mankiety i przebiera palcami zastanawiając się do kogo się dobrać.

bCGNKuqL

Będziecie oglądać?

bCGNKuqR

Źrodło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCGNKurm
KOMENTARZE
(0)
bCGNKurH