Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|
aktualizacja

W programie Agaty Młynarskiej jedna z kobiet stwierdziła, że "cesarskie cięcie, to nie poród". Internauci bezlitośni: "PORAŻKA"

471
Podziel się:

W ostatnim odcinku programu Agaty Młynarskiej omawiano temat porodu. Szczególną uwagę poświęcono wadom i zaletom zarówno cesarskiego cięcia, jak i naturalnego porodu. Wypowiedź jednej z uczestniczek wywołała w sieci prawdziwą burzę.

W programie Agaty Młynarskiej jedna z kobiet stwierdziła, że "cesarskie cięcie, to nie poród". Internauci bezlitośni: "PORAŻKA"
Fala krytyki po programie Agnieszki Młynarskiej (AKPA, Instagram, TVN style)

Jakiś czas temu Agata Młynarska wystartowała z programem "Konfrontacje Agaty". Format opiera się na bardzo prostym schemacie. Przy jednym stole zasiadają kobiety, które mają zupełnie odmienne poglądy. Prowadząca porusza ze swoimi gośćmi różnego rodzaju kwestie. Często wywołują one spore kontrowersje, co dało się zauważyć po ostatnim odcinku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda o relacji z Remigiuszem Mrozem: "Polubiliśmy się. Pykło między nami"

Fala komentarzy po programie Agaty Młynarskiej

W jednym z ostatnich odcinków dyskutowano na temat porodu. Zaproszone do rozmowy kobiety podzieliły się swoją opinią na temat cesarskiego cięcia oraz porodu siłami natury. Jedną z uczestniczek programu była pani Iwona, która pokusiła się o kontrowersyjną opinię. Przed kamerami kobieta wyjaśniła, że według niej, porodu przez cesarskie cięcie nie można nawet nazwać porodem.

Dla mnie cesarskie cięcie to nie jest poród, tylko wydobycie dziecka ze mnie. Ja po prostu czekałam na to, aż będę przeć, będzie mnie to boleć i będę wiedzieć, że kiedy dostanę to dziecko na ręce, to będę szczęśliwa i zapomnę o czymkolwiek, że bolało - mówiła na antenie TVN Style.

Co ciekawe, opinia pani Iwony została udostępniona na instagramowym profilu "TVN Style". Jak można się domyślić, wypowiedź wywołała ogromne poruszenie w sieci.

Okropnie krzywdząca opinia; A co się tu ostatnio dzieje? Festiwal nakręcania kobiet przeciwko sobie?; Niektórzy nie powinni się odzywać; Nie jestem matką, ale słuchając wczoraj wypowiedzi tej kobiety, czułam ogromny niesmak i oburzenie; Słucham i nie dowierzam. Nawet nie wiem, jak to skomentować; Kompletny brak człowieczeństwa, tolerancji i szacunku do drugiej osoby; Nie da się tego słuchać. Porażka - czytamy.

Faktycznie przesadziła?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(471)
Qqqq
2 miesiące temu
A ja mam cudownego syna poczętego metodą in vitro, przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie i był karmiony butelką i ? I wyrósł na przystojnego,zdrowego młodzieńca a ja jestem dla niego najlepszą mamą i opinie osób trzecich na temat mamy gdzieś. Życie jest jedno i nie dajmy sobie wmówić że coś ma być tak a czegoś nie wypada, żyjmy tak jak my chcemy i jak nam jest dobrze.
Hvghj
2 miesiące temu
Niektóre kobiety chyba się nudzą w życiu i przeżywają której poród jest bardziej heroiczny, teraz sobie wyrwijcie zęba na żywca albo wsadźcie do oka rozżarzony węgiel, będziecie mogły z Rambo konkurować .... Do roboty się weźcie!
Katarzyna
2 miesiące temu
Zapraszam panią na sale porodowa, kiedy dziecko samo nie wychodzi, a mamusia zażyczyła sobie poród naturalny i w tym momencie lekarz i położna walcza nie tylko o życie dziecka, ale również o życie matki. Nie mówię już o wypadających narządach rozrodczych i problemach z wydalaniem moczu. Gratuluje wyprania mózgu. Nie wspomnę już o „bólu”, który nie tylko jest niepotrzebny, ale również zagrażający życiu. Zapraszam na studia medyczne, aby trochę podreperować inteligencje.
Mamasita
2 miesiące temu
Oczywiście że nie poród, to jest operacja
Xyz
2 miesiące temu
Kiedyś lekarz na kontroli też mi powiedział, że cesarka to nie poród tylko operacja i w dokumentach figuruje jako osoba, która nie rodziła..
Najnowsze komentarze (471)
Ewa
miesiąc temu
Bardzo szkodliwy program, ta pani może sobie nawet wierzyć że ziemia jest płaska jej poglądy jej sprawa, ale w kraju w którym opieka okołoporodowa jest na takim poziomie jak u nas takich bzdur nie powinno się w telewizji puszczać, Pani Młynarska bardzo straciła w moich oczach skoro chce w tym brać udział
pozdr
2 miesiące temu
a co was to tak boli drogie panie? ma prawo tak uważać, jak z resztą połowa ludzkości.
Jsjjs
2 miesiące temu
Baby to są jednak durne. Myślicie że jak wam rozerwie ci** to Znaczy że jesteście lepsze. Takie męczennice bo w bólach rodziły. Śmiać mi się chce z was. Może i cesarka to operacja i wydobycie, ale tez dajecie w ten sposób życie człowiekowi a ból temu tez towarzyszy, nawet większy.
żabka
2 miesiące temu
osobiście leżałam na sali z dziewczyną która próbowała rodzić przez prawie dobę ostatecznie ordynator postanowil jej zdrobić CC. Pytanie teraz moje brzmi - czy miała udział w porodzie czy nie?? Kazdy przypadek jest inny. Ja niestety tez miałam CC którego nie planowałam
Nikogo
2 miesiące temu
Ale kogo to obchodzi co ona sądzi o porodzie przez cesarskie cięcie? Też mi autorytet...
AGA A
2 miesiące temu
Sama rodziłam siłami natury, niestety gdy lekarze zdecydowali się na cesarkę było za późno córcia w kanale rodnym. Kleszcze nie wchodziły w grę bo rozwarcie było tylko z prawej strony z lewej nic, i tak by ratować dziecko MUSIAŁAM przeć na siłę by malutka się nie udusiła (przy 3 cm rozwarcia). Efekt - strzeliła cala szyjka, szycie na całej długości, dużej wewnątrz niż na zewnątrz. Ważne, że córka zdrowa mimo trudnego porodu, rodziłam 33 godziny. Zaufałam lekarzom, dobrze że córka zdrowa, jednak uważam że czasem wskazana jest cesarka by ratować zdrowie i życie matki i dziecka.
xena
2 miesiące temu
nie rozumiem tej g*** burzy. święta racja, cesarskie cięcie to operacja pozwalająca przyjść dziecku na świat. nic w niej złego, nie uważam, że to jakiś gorszy sposób, czy że dzieci urodzone przez cc są gorsze, takie opinie są durne. ale jak można mówić, że kobieta urodziła przez CC? dziecko zostało urodzone, a nie kobieta urodziła, bo w tej formie porodu kobieta nie uczestniczy. mówię to ja, która sama miała cc.
koza
2 miesiące temu
Miałam dwa porody. Pierwsze CC nie z mojego wyboru, kilkukrotne próby wywołania porodu nic nie dały i do tego zielone wody. Drugi siłami natury, dramat urodziłam bardzo szybko bo w 2,5 godz. bez znieczulenia. Ból do zniesienia, ale rozerwana i 4 dniowym chodzeniem z cewnikiem bo nawet wysika się nie mogła. Zszycie szyjki prawie na żywca ( lekarz nawet nie czekał czy znieczulenie działa) bardziej bolało niż poród. Przez dwa tygodnie po porodzie usiąśc nie mogłam. Koszmar
Monia
2 miesiące temu
i ma racje. tym bardziej jak przyszłe matki idą na umówioną cesarkę i nawet nie wiedzą co to są skurcze. 1 dziecko urodziłam przez CC drugie naturalnie po wielu godzinach i nie ma porównania
porodowka
2 miesiące temu
Lekarze to kasta, ktora wyzej s..niz d..ma. Od nas kobiet wara. Spelniac swoje obowiazki, a nie pretensje ze ta sie bala a ta nie umiala rodzic. Korea cie czeka jak nie w tym to przyszlym zyciu.
Madi
2 miesiące temu
A ja powiem jedno, miałam cc i dzięki temu mój syn żyje! A ja śmiem jednak nazywać się jego matką! Ba czuje się nawet w pełni kobietą.
Magda
2 miesiące temu
Jak lubi ból, to niech ją boli. Nie każda kobieta jest masochistką.
Nnnnnaaa
2 miesiące temu
Ta kobieta ma problem sama ze sobą bo nie może się pogodzić z tym że nie było jej dane rodzic naturalnie. Niestety to też wina toksycznego środowiska że uważa to za swoją życiowa porażkę :( kobiety, nieważne jak rodzicie, jesteście super i dokonalyscie wielkiego cudu!!!
Gość
2 miesiące temu
To jest klepanie wciąż od nowa tego samego tematu, nastawianie kobiet przeciwko sobie i szukanie sensacji. Mądre osoby będą siedziały cicho, bo wiedzą, że są różne sytuacje w życiu i nie da się tak łatwo wszystkiego rozstrzygnąć.
...
Następna strona